اصلی J را در خدمت عالی تگزاس-سبک نشانه

لحظه ای که شما راه رفتن را به اصلی J را Tex-Mex & کباب, شما تعجب می کنم اگر ممکن است شما را به اشتباه پا در داخل ضمیمه مجاور شیرجه نوار کروگر است. محل پوشش داده شده است در قاب چوب — یکپارچهسازی با سیستمعامل نوعی که صف دیوارهای زیرزمین در دوستان خود را در خانه پدر و مادر که در آن شما می خواهم ساعت را صرف گوش دادن به مادر عشق استخوان و بازدم سیگار از طریق یک خشک کن ورق. قدیمی, شیشه لوستر که به نظر می رسد fogged از سال ها دود از سقف آویزان در حالی که قاب عکس از پرندگان آبزی و Waylon جنینگز تزئین اتاق ناهار خوری. در گوشه یک گرفتن یک اردک دستگاه خواند جوان’uns و قدیمی مدرسه نشسته و به سبک Ms. Pac-Man بازی کامل با کبود pleather صندلی تجدید نظر به جوان و دلتنگ به طور یکسان.

اگر شما بودند به التماس کردن یک صحنه که مخالف قطبی از مایک راندولف محبوب آمریکای جنوبی-inflected Público آن خواهد بود اصلی J است. سابق یک رستوران مجلل که بسته شده در دسامبر 2018 شد مثبت شرجی; راه شعله های آتش از چوب اخراج کوره سوسو در سراسر نوار شیک و اتاق ناهار خوری مجموعه تاریخ-شب خلق و خوی. اصلی J را در مقابل جایی است که شما بچه ها را به صدای بلند و بیل پایین پلاتر کباب و پنیر-تحت پوشش کربوهیدرات.

در آن صورت آن ها سرمایه گذاری که او با همسرش, لیز در ماه نوامبر گذشته به نظر می رسد به یک محوری از دنیای خوب ناهار خوری به سمت بیشتر گاه به گاه خانواده پسند مفهوم است. این حرکت به راحتی متناسب با داستان زن و شوهر در رستوران کوچک امپراتوری: خود را خوب ناهار خوری رستوران Público, Randolfi و sandra rodriguez باید تمام بسته; هر دو مکان خود را گاه به گاه صبحانه و ناهار نقطه Half & Half باز باقی می ماند. Randolph خواهد اعتراف به اندازه خود با اشاره به مشکلات مرتبط با حفظ خوب ناهار خوری استقرار بیش از دراز مدت و صنعت گرایش بیشتر پایین کلید نقاط.

اما اگر شما نگاه کنید در زیر سطح وجود دارد متمایز موضوع است که متصل اصلی J را به این سابق خوب ناهار خوری رستوران. وجود دارد راه رندولف با استفاده از دود و coaxes رتبه طعم های مختلف چیلس فقط به عنوان او و تیم خود را در Público; وجود علم در پشت تجهیزات و تکنیک های او با تجربه در sandra rodriguez. قاب چوب کنار اصلی J را نباید به عنوان خروج از خوب ناهار خوری پس زمینه; آن را به یک فرمت از آن است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Vintage stained-glass chandeliers that appear fogged from years of smoke hang from the ceiling at Original J’s, while framed pictures of waterfowl and Waylon Jennings decorate the dining room. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • قدیمی, شیشه لوستر که به نظر می رسد fogged از سال ها دود از سقف آویزان در اصلی J را در حالی که قاب عکس از پرندگان آبزی و Waylon جنینگز تزئین اتاق ناهار خوری.

درک این شما می توانید پاسخ خود را به سوال مطرح شده از هر زمان دیگری کباب نقطه باز می شود در منطقه سنت لوئیس: آیا ما واقعا نیاز به یکی دیگر? و پاسخ این است که آن بستگی دارد. اگر رویکرد شما به این سوال از مطلق اعداد نقطه نظر شما کباب کردن صحنه است که توانا اشباع شده است. اگر شما بر این باورند که وجود دارد و همیشه فضا برای یک محل است که نه تنها خوشمزه است اما ارائه می دهد یک روش جالب برای هنر و علم از گوشت های دودی و سپس وجود دارد بیش از اندازه کافی فضا برای اصلی J است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Chili con queso with brisket chili, Chihuahua cheese and green onions. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • فلفل قرمز باهم adriano با پستان فلفل قرمز, چیهواهوا, پنیر و پیاز سبز.

Randolph, البته, نمی خواهید برای ترساندن مردم دور با صحبت از فانتزی تکنیک های پخت و پز و کیفیت پروتئین وی منابع. اینها از قبل پیش بینی نتیجه گیری در اصلی J را در حالی که رو به جلو-رو به بخشی از کسب و کار خالص است Tex-Mex راحتی. در خارج از دروازه ظروف مانند J معروف Chili con Adriano نمایش رستوران تمایل کرایه است که هر دو نزدیک و با کیفیت بالا. پنیر سس مخملی قوام شما از ورزشگاه nachos اما بدون هر گونه مصنوعی و طعم. بهمراه رگه های سبز chiles, پنیر خفه در غنی سینه فلفل قرمز. هنگامی که به هم زده با هم اجزای ورق را رو کردن به یک منحط میشود و به آن چاشنی معجون.

Taquitos موجب سهولت بار اما در جای مطلوب گوشت مینیاتوری سرخ شده با برگ به شکل پوسته پر شده با گوشت دنده است که بافت پوست از گوشت خوک rillettes. ظرف خواهد بود بیش از حد غنی اما رندولف هوشمندانه جفت taquitos با طرف مزه guacamole که از طریق کاهش چربی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Smoked wings with lime, agave, arbol pepper and cilantro. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • دودی بال با آهک آگاو, arbol فلفل و گشنیز.

بال مرغ هستند مانند شیرین و تند لذت گناه شما از فروشگاه های مواد غذایی داغ-wing bar — تنها رشد کرده و بی نهایت بیشتر تصفیه شده. چاق و چله آپارتمان و drummies باید ملایم دود است که amped تا آتشین arbol, فلفل, اما تماس های گرفته شده با آهک و آگاو لعاب. این یک تعادل زیبا.

شما می توانید guacamole در اصلی J اما گوجه فرنگی و آووکادو سالاد منحصر به فرد تر و روشن راه برای لذت بردن از خامه و میوه های سبز ، خروس بزرگ آووکادو در حال پرتاب با گوجه فرنگی و پیاز قرمز و گشنیز را در دهان-کلیپ آهک سرکه بریزید که طراوت کنتراست به انحطاط است که فلفل غذاهای دیگر.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Mom Taco with ground chuck, lime cabbage, pico de gallo and sour cream in a crispy corn tortilla. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • مامان تاکو با زمین چاک آهک کلم پیکو د گالو و خامه ترش را در یک ترد نان ذرت مکزیکی ذرت.

مانند در Público, اصلی, J, اختصاص یک بخش از منو به tacos مانند فوق العاده گوشت خوک کشیده است که بسیار شاداب گوشت را آب چکه کردن دست های خود را هنگامی که شما آن را بخورم. غنی گوشت متعادل با fresh guacamole و تند و با مزه سالسا ورد. من انتظار می رود گوشت خوک به آبدار; من شوکه شده بود که یک کشیده مرغ نسخه بود و حتی بیشتر از آن. یک ریف در al کشیش, مرغ با آناناس-habanero, سالسا, چاشنی آن آب تزریق گوشت با پر جنب و جوش گرمسیری jus.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Texas-style hot links made with sausage from Bolyard’s Meat & Provisions. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • تگزاس-سبک داغ, لینک های ساخته شده با سوسیس از Bolyard گوشت و مقررات.

علاوه بر استاندارد دستی tacos, اصلی, J را در خدمت یک چاقو و چنگال Tacos Norteno. در اینجا یک نان ذرت مکزیکی ذرت لایه لایه است با تکان دهنده شاداب سینه مذاب و پنیر و گوجه فرنگی سالسا پیاز و گشنیز مانند یک haute نسخه از هفت لایه شیب. اگر این خدمت در سوپر باول طرف من می خواهم شروع به تماشای فوتبال.

Randolph همچنین با استفاده از گوشت سینه به عنوان پر کردن برای خود chimichanga گسترده گوشت-پر سرخ شده, ذرت مکزیکی تحت پوشش در مذاب adriano سالسا کرما و guacamole. این یک سنگین ظرف و هر چند که من لذت می برد و چند لقمه از انحطاط آن را کمی مانند استفاده از Louis XIII کنیاک به عنوان پایگاه خود را مشروب با کک: گوشت سینه خیلی خوب است خود را در آن از آن نیاز به هیچ زواید اضافی به درخشش.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A two-meat combo platter with brisket, ribs, tomato with smoked mozzarella, tortillas and cucumber with poblano ranch. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • دو گوشت دسته کوچک موسیقی جاز صفحه گرامافون با پستان دنده گوجه فرنگی با دودی موزارلا چیپس و خیار با poblano در مرتع پرورش احشام.

و درخشش آن را به عنوان ساده تگزاس-سبک سینه بشقاب. Randolph کت گوشت گاو در چیزی جز نمک و فلفل و سپس اجازه می دهد تا آن را دود برای 21 ساعت. در نتیجه سقوط از هم جدا, چرب دال گوشت مناقصه بنابراین شما می توانید کره و نان خود را با آن است. این بخش بسیار دلچسب سینه به نظر می رسد مانند یک دال از دنده نخست یک شباهت که تأکید این واقعیت است که او سطل دودی چاشنی drippings بیش از بالا مانند au jus. آیا انجام این کار است با این کتاب باعث می شود هیچ تفاوت — این لعنتی خوب مرد قوی هیکل, از گوشت است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Chicken enchiladas with ricotta, cilantro and green sauce. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • Enchiladas مرغ با ریکوتا, گشنیز و سس سبز.

اگر اصلی J را chimichanga یک مطالعه در انحطاط مرغ enchiladas موفق چون از خود خویشتن داری. مناقصه مرغ و پنیر ریکوتا در حال خورده به چیپس و پخته با سبز رنگ سبز شیلی سس. کرم, اما نه آنقدر که از آن سبقت به آرامی گوشت دودی ظرف کمال است از فرم.

وجود دارد هیچ چیز محدود مورد اصلی J برگر. ماموت هشت اونس patty است انباشته بر روی یک brioche مستی با ضخامت برش از griddled پیاز که جذب عطر و طعم قلعه سفید همبرگر. گوشت و پیاز و سپس خفه شده در adriano; طعم و مزه فوق العاده است اگر آن را دشوار است به خوردن. مانند Tacos Norteno این یک چاقو و چنگال تلاش است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Place your order at the counter and a cashier will hand you a card instead of an order number, with each card depicting caricatures of different country music stars (think Hank Williams, Reba McEntire and Dolly Parton). - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • محل سفارش خود را در مقابله و صندوقدار به شما یک کارت به جای شماره سفارش با هر کارت تصویر می کشد کاریکاتور از کشور های مختلف موسیقی ستاره ها (فکر می کنم هنک ویلیامز, Reba مک انتیر و دالی پارتن).

فلفل قرمز کلرادو خیره کننده غذای لذیذ گوشت خوک کشیده پختند با چیلس که کمتر تند از آنها گرم و دودی و خاطره انگیز از پخت ادویه جات ترشی جات. گوشت خود را الهامی: موضوع مهم در خارج marbled با چربی و چنگال-مناقصه در داخل هر اینچ از آن کمپرس آب شیلی-چاشنی jus. آن رقبای سینه به عنوان اصلی J بهترین ظرف.

راندولف استادانه لمس مشهود است, اصلی, J, ظروف جانبی نیز هست. بسیار متفکرانه تر از کباب سنتی-مشترک طرف رستوران متمایز خود را با همراه مانند لمونی-لباس kale که پاشیده با cotija پنیر. روشن سبزی مانند یک پاک کننده کام — باید سعی کنید ظرف جانبی برای برخی از رستوران های سنگین تر ارائه شده است. قشنگ hominy است راندولف در پاسخ به مک ‘n’ پنیر و حبوبات غنی به یک اشاره از گرما و بافت فوق العاده است که در نیمه راه بین refried و لوبیا پخته. من به خصوص تحت تاثیر قرار با plantains; این مهم کاراملی قطعات کمی باید ظریف شیرینی که جفت خوبی با برخی از spicier ظروف.

دنده ها به یکی از آن ارائه شده است. عظیم fall-off-the-استخوان-سبک Compart مزارع خانوادگی spareribs به شدت ادویه دار با زمین درشت فلفل سیاه و چیلس. گرما شدید است کاهش تنها با لایه روغنی چربی است که تیله گوشت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A peek at the exterior of Original J’s. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • زیرچشمی نگاه کردن در خارج از اصلی J است.

خوشبختانه اصلی J را ارائه می دهد منجمد margaritas به شستشو را در این گرما. خدمت از فروتن slushy ماشین شما نمی خواهد فکر می کنم که سرد کوکتل ساخته شده است با بالا پایان تکیلا و وارداتی, ایتالیایی, لیکور. اگر شما چشمان خود را ببندید و تمرکز بر روی عطر و طعم هر چند شما می خواهم فکر می کنم شما بودند در Público نوار جرعه جرعه صنایع دستی و کوکتل. چوب قاب سازی و کشور غربی soundtrack ممکن است سیگنال در غیر این صورت اما مایک راندولف استادانه خوب ناهار خوری لمس نمی تواند کمک کند اما درخشش را از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>