OTI: FCC نیاز به باز کردن کیف پول به پهنای باند شکاف

جدید امریکا باز موسسه فن آوری خواستار, FCC برای آزاد کردن دیگران بزرگ برای فاصله درآمد.

در شرایط اضطراری و پر کردن آن گفت: FCC, آن را تا به حال $2.2 میلیارد آن می تواند استفاده از E-نرخ مدارس و کتابخانه ها صندوق خدمات جهانی یارانه و به وضوح قدرت پس از آن فقط راه اندازی یک $100 میلیون telehealth برنامه آزمایشی با استفاده از USF بودجه.

مرتبط با: FCC, کمک های مالی مختلف E-نرخ پسوند

آن را می خواهد FCC بلافاصله به گسترش پهنای باند دسترسی به میلیون ها نفر از K-12 دانش آموزان در حال حاضر فاقد آن است.

آن را نیز نامیده می شود در FCC به گسترش E-نرخ بودجه معمولا این سایت متعلق به مدارس و کتابخانه ها پهنای باند شبکه به خارج از سایت و اتصال.

FCC در حال حاضر لغو محدودیت در بسته مدارس و کتابخانه ها گرفتن بودجه به طوری که آنها می توانید در ادامه به نقاط مهم برای دانش آموزان در مجاورت.

همچنین برای حمایت بیشتر آموزش از راه دور و دلار در آخرین محرک لایحه و انجام خواهد شد تا در آینده FCC مقامات گفته اند.

اما OTI می گوید FCC می تواند بیشتر انجام دهید در حال حاضر و با پول آن است.

“FCC دارای اختیارات قانونی بلافاصله پس از تعیین $2.2 میلیارد دلار در دسترس E-میزان بودجه برای کمک به مدارس محلی کاهش این بحران گفت:” مایکل Calabrese, مدیر OTI بی سیم پروژه های آینده که گفت مشق شب شکاف حال تبدیل شدن به یک شکاف در زمان coronavirus.

OTI اضافه شده یک پلاگین برای استفاده بیشتر تاسیسات یارانه وجوه بودجه برای اتصال کم درآمد ساکنان ملزم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>