برت رابینسون بود مودبانه اما محکم در پیام خود به شهرستان اندرسون کمیسیون در روز سه شنبه: شما هیچ قدرت بیش از تنسی ولی اقتدار و زغال سنگ خاکستر افسردگی.

“آن را دارا است و موقعیت جکسون قانون (که نیاز به محلی دولتی تصویب جدید افسردگی زباله) صدق نمی کند گفت:” رابینسون یک را دارا رابط دولت. “بنابراین ما می خواهیم این کمیسیون را به عمل است.”

را دارا بود و پشتیبان گیری از تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت. دستیار کمیسر چاک سر بود به همان اندازه مودب اما شرکت است. TVA او گفت: معاف از جکسون قانون و تنها TDEC دارای قدرت بیش از تصویب مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر افسردگی.

شهرستان کمیسر تیم Isbel فقط لبخند زد.

او تعجب را دارا TDEC و بیش از 100 Anderson County ساکنان که معلوم شد روز سه شنبه در مخالفت از ابزار طرح برای تخلیه بیشتر زغال سنگ خاکستر — زباله سمی خورش سرطان زا مواد شیمیایی و فلزات سنگین و مواد رادیو اکتیو در یک محله در Claxton در نزدیکی آن گاو اجرای coal-fired power plant.

اندرسون نقش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کارت

“شما متوجه خواهید شد که همه اموال را دارا خریداری کرده است هنوز (طبقه بندی) مسکونی” Isbel گفت: توصیف 60 هکتار طرح را دارا انتخاب کرده است برای خاکستر ذغال سنگ روگرفت. “من می پرسند قانون مدیر صحبت کنم.”

حقوق مدیر جی یاگر پاسخ سریع بود. بدون rezoning تصویب, گفت, مالیات بر ارزش افزوده نمی توانید ساخت یک خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در سایت جکسون قانون است یا نه.

“خواهیم دید که اگر مالیات بر ارزش افزوده به طور داوطلبانه تسلیم (rezoning) نرم افزار” Yeager گفت. “ما باید یک نظر (از دولت دفتر برنامه ریزی) است که می گوید: آنها موضوع را به ما قوانین منطقه بندی.”

TVA طولانی اصرار داشت که به عنوان یک ابزار عمومی ایجاد شده توسط کنگره این موضوع را به محلی دولتی و قوانین و احکام و می تواند به استناد دولتی ایمنی در پرونده های حقوقی.

اما دادگاه عالی ایالات متحده در سال گذشته تغییر بازی, رقص برهنه کردن را دارا اتوماتیک ایمنی در موارد مربوط به خود را تولید برق و زغال سنگ خاکستر زباله.

یاگر گفت: او فکر می کند که حاکم میله TVA از نادیده گرفتن محلی دولتی ى قوانین و “مزاحمت” احکام.

جکسون قانون: Anderson County رهبران به TVA: بیشتر زغال سنگ خاکستر افسردگی بدون تایید ما

را دارا نیست باید یک پاسخ فوری. TDEC بود یا نه.

اما در یک بیانیه صادر چهار شنبه, TVA سخنگوی اسکات بروکس گذاشته آژانس موقعیت: “سازمان های فدرال و امکانات به طور کلی موضوع به قوانین منطقه بندی محلی. Bull Run یک مرکز فدرال. این (آمریکا) تصمیم نمی تغییر را دارا فدرال وضعیت.”

نیروگاه همسایگان: بیشتر خاکستر ذغال سنگ

Anderson County ساکنان شده اند مظنون را دارا زغال سنگ خاکستر زباله سازی در بول رون برای سال در حال حاضر.

در یک سری از جلسات جامعه در سال گذشته در پی جاری ناکس اخبار رسیدگی به مالیات بر ارزش افزوده دست زدن و ذخیره سازی زغال سنگ و خاکستر ساکنان آموخته:

  • TVA فعلی زغال سنگ خاکستر افسردگی در بول رون در حال نشت آلاینده ها از جمله آرسنیک و حداقل یکی مستغرق در آب های زیرزمینی.
  • TVA برنامه ای برای ترک حداقل پنج میلیون تن زغال سنگ خاکستر زباله در آن unlined گودال مستغرق در آب های زیرزمینی هنگامی که آن را می بندد پیری Bull Run گیاه در ماه دسامبر 2023.
  • را دارا است فشار TDEC به تصویب مجوز برای یک کمپرسی حتی اگر این ابزار می گوید که به اندازه کافی فضا در آن زمان افسردگی به ذخیره زغال سنگ و خاکستر آن را انتظار دارد تولید در حال حاضر و که بسته شدن.
  • TVA شناخته شده است برای چندین دهه آن خاکستر ذغال سنگ شامل خطرناک سموم و مواد رادیو اکتیو از جمله رادیوم اما بارها و بارها ادعا زباله نداشت خطرناک تر از خاک است.
  • چهل و هفت کارگران که تمیز کردن 7.3 میلیون تن زغال سنگ خاکستر که ریخته از unlined یک گودال در ابزار کینگستون فسیلی گیاه در ماه دسامبر سال 2008 در حال حاضر مرده و صدها نفر دیگر بیمار هستند با توجه به چوب خط حساب کردن از پرونده های دادگاه با ناکس اخبار و آنها سرزنش قرار گرفتن در معرض مزمن به زباله های سمی ،

“شما نیاز به نگاه در تحقیقات بر روی علائم خاکستر ذغال سنگ (مواجهه) به خصوص برای بچه های ما و پدربزرگ و مادربزرگ های ما” جیسون ویلیامز گفت: Anderson County کمیسیون در روز سه شنبه. ویلیامز بود یک کارگر در پاکسازی از سال 2008 کینگستون خاکستر ذغال سنگ نشت که ریخته 7.3 میلیون تن زباله.

“خطرناک است” او ادامه داد. “اگر آنها شروع به تخلیه (خاکستر ذغال سنگ) به آن (جدید) دفن زباله وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن گرد و غبار پایین. من می دانم. من بريدن است که خاکستر در کینگستون و گاو را اجرا کنید. وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن گرد و غبار پایین. من سمت چپ Bull Run, و من نمی خواهد رفت. من انجام می شود. زباله های خطرناک — است که آنچه در آن است.”

ویلیامز در حال حاضر سرطان پوست و بیماری های مزمن تنفس است و در میان صدها نفر از خاکستر ذغال سنگ فاجعه کارگران که تحت پیگرد TVA را پاکسازی پیمانکار Jacobs مهندسی به اتهام انکار آنها کافی دنده محافظ از جمله تنفسی ماسک و Tyvek بدن مناسب گمراه کننده آنها در مورد سمیت خاکستر ذغال سنگ گرد و غبار و دستکاری با سطح تهدید تست.

بلوط ریج: ما ایستاده با Claxton

Anderson County رئیس کمیسیون تریسی Wandell گفت: شرکت کنندگان در سه شنبه خاکستر ذغال سنگ شنوایی که TVA حاضر به امضای توافق نامه نوشته شده است — شناخته شده به عنوان یک یادداشت تفاهم — تنظیم برنامه های خود را برای گاو اجرای گیاه زغال سنگ خاکستر و هر گونه آلودگی را پشت سر گذاشت.

او گفت که او و همکار خود را در کمیسیون قصد ایستادگی در برابر TVA برنامه های جدید خاکستر ذغال سنگ روگرفت.

“این خواهد بود که آخرین نشست تا آنجا که من نگران هستم” او گفت:.

کمیسیون نیست ایستاده به تنهایی و در آن مبارزه اوک ریج شهردار وارن Gooch گفت: شرکت کنندگان.

“این شهرستان نیز رفتن به یک جلسه عمومی در این موضوع” Gooch گفت. “ما قصد داریم به پایه سمت-توسط-جانبی با همسایگان ما در Claxton ما دوستان و همسایگان در شهرستان اندرسون برای اطمینان از همه منافع ما حفظ شود.”

نامه: اوک ریج رهبران پیوستن به مبارزه علیه جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در TVA را Bull Run گیاه

Gooch گفت: مالیات بر ارزش افزوده پرداخت شده برای تبلیغات در, بلوط, کرد, روزنامه, که منتشر شد در همان روز به عنوان روز سه شنبه کمیسیون شنوایی.

“اساسا متحده چه آنها گفت: شهر اوک ریج 18 ماه پیش” Gooch گفت. “ما سزاوار — تمام شهروندان از Anderson County, در واقع همه شهروندان تنسی — سزاوار به TVA دولت و ثبت آنچه را که آنها قصد انجام دهید. آن را واقعا خوب برای اجرای یک آگهی.

“ملک مناسب در پرچ رودخانه” Gooch گفت. “امروز حتی اگر ما وعده داده شده اطلاعات در تست … ما دریافت نکرده ایم. آن زمان برای مالیات بر ارزش افزوده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را با ما. … اگر آن را در نوشتن به این معنا نیست که هر چیزی.”

TDEC انتظار را دارا بررسی

سر TDEC دستیار کمیسر گفت: سازمان نظارتی است که هنوز هم با توجه به مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر کمپرسی اجازه درخواست و نشده تصمیم نهایی نشده است.

TDEC است که اجازه می دهد مالیات بر ارزش افزوده به بررسی خود و تعیین اگر آن خاکستر ذغال سنگ افسردگی آلوده هوا و آب و خاک و اگر چه این برنامه در مورد آن انجام دهد. آن می تواند سال قبل از مالیات بر ارزش افزوده اعلام کرد یافته های آن است.

در ضمن این ابزار در حال حاضر موافقت کرده است, تحت تهدید از فشار افکار عمومی و دادخواهی برای حذف بیش از 12 میلیون تن زغال سنگ خاکستر از نشت چاله در کنار آبراه در ممفیس و Gallatin.

TVA و Jacobs روبرو هستند و پرونده های حقوقی توسط رهبران دولتی و ساکنان در Roane County بیش 2008 کینگستون نشت و مالیات بر ارزش افزوده در اوایل این ماه بود که با یک سیلی طرح دعوی در دادگاه توسط پدر و مادر از دو Anderson County کودکانی که می گویند بچه ها را مسموم شده اند توسط زغال سنگ خاکستر قرار گرفتن در معرض.

یک هیئت منصفه در ایالات متحده دادگاه منطقه در ماه نوامبر 2018 طرفه با کینگستون خاکستر ذغال سنگ فاجعه کارگران در دور اول از دادخواهی در برابر Jacobs Engineering حاکم است که تنها راه را برای آزمایشات بیشتر در آن فردی کارگران باید خود را ثابت کند بیماری ناشی از خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض.

با استناد به کاهش سلامت کارگران و عدم بیمه و مراقبت های پزشکی ایالات متحده در منطقه قاضی تام Varlan دستور Jacobs سعی کنید به کارگزار حل و فصل. اما جهانی پیمانکار همچنان به انکار هر گونه تخلف و می گوید TVA — تحت ویژه “خاکستر ذغال سنگ غرامت بند” کشف شده توسط ناکس اخبار — باید پرداخت آن لوایح حقوقی صرف نظر از نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de