‘در تاریکی’: Coronavirus برجسته دسترسی به اینترنت نابرابری در تنسی

طی یک اقدام بی سابقه زمانی که مردم می خواست برای کار از خانه دریافت مراقبت های بهداشتی آنلاین و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است داشتن یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد ممکن است مهم تر از همیشه است.

در عین حال صدها نفر از هزاران نفر از Tennesseans زندگی بیارتباط طول coronavirus همه گیر است که تبدیل جهان وارونه است.

برای بسیاری از ناتوانی خود را برای دسترسی به اینترنت پهن باند — حتی اگر آنها می توانید به استطاعت آن را — به یک مشکل شده است برای سال ها تحت تاثیر قرار چگونه آنها اخبار خود را چگونه کار می کنند و چگونه آنها را به صرف وقت آزاد خود را. اما شکاف دیجیتال را به تمرکز واضح تر در هفته های اخیر به عنوان مدارس را تعطیل کسب و کار بسته اند و راه زندگی آمریکایی تا حد زیادی تغییر آنلاین.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است و ما نقل مکان کرد, من فکر می کنم ما هنوز هم نیاز به به یاد داشته باشید که وجود دارد حداقل 10 درصد از Tennesseans که اصلا دسترسی به پهنای باند نیاز آنها گفت:” کریستال Ivey, پهنای باند, مدیر, برای, تنسی, وزارت امور اقتصادی و توسعه جامعه.

“زمانی که مسائل مانند این آمده تا آنها واقعا پشت سر گذاشت.”

‘در چوب’

خورشید با مته سوراخ کردن به عنوان چاد اتاق های پا به روی ایوان جلو در روستایی جدید در بازار است. او تغییر کرده بود به درو لباس پس از روزهای غم انگیز آب و هوا. در جلوی خانه خود را یکی از پسر دوقلو — دو آتش نشان برای شهر ناکسویل 25 مایلی غرب — لود علف خوار به پشت یک وانت.

اتاق کار کرده است و هفت روز هفته به عنوان یک مدیر در Iconex یک برچسب-ساخت شرکت در نزدیکی شهر جفرسون است که مانده است باز در طول شیوع کروناویروس. او را دوست دارد کار خود و اطراف خود و همکاران و اما در روزهای اخیر او را تماشا محل کار خود را خالی کردن به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شروع به کار از خانه. او تلاش برای انجام همان است اما به سرعت کشف خود را در اینترنت می توانید آن را اداره کند.

بنابراین او نگه می دارد تا برای کار به طور بالقوه افزایش خطر ابتلا به بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19.

“این یک ghost town در آن وجود دارد” اتاق گفت. “نگه داشتن آنها گفت:” شما هنوز اینجا هستید؟’ بله. I am the lone ranger.”

اتاق هیچ غریبه ای به اینترنت بد. او زندگی می کردند به مدت 28 سال در Nances فری جاده های روستایی کشور خط نقطه چین با خانه گله گاو و تپه های سبز. جاده مثل یک ملاحظه تکه از Jefferson County شده است سمت چپ دست نخورده زیادی در اینترنت ارائه دهندگان خدمات است که ارائه پهنای باند به خیلی از کشور است.

پهنای باند تعریف شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان اینترنت به اندازه کافی سریع به آمار معیار از 25 مگابیت در ثانیه ها و 3 مگابیت در ثانیه دانلود کنید. شرکت های بزرگ مانند AT&T و منشور ارائه پهنای باند به میلیون ها نفر از طریق کابلهای مسی در حال حاضر کابل های فیبر نوری را سریعترین و مطمئن ترین خدمات در بازار است.

اتاق یکی از تقریبا 600,000 Tennesseans که در اینترنت بیابان با دسترسی به, نه, با توجه به, اخیرا اطلاعات موجود از کمیسیون ارتباطات فدرال. پهنای باند در حال حاضر یک سایت است که جمع آوری داده ها از ارائه دهندگان خدمات اینترنت تا مشتریان بالقوه می توانید مقایسه گزینه های خود را اگر آنها هر گونه قرار می دهد که رقم حتی بالاتر در بیش از 1.1 میلیون نفر یا 17.6 ٪ از جمعیت.

مردم در مناطق بدون دسترسی به باند پهن سیمی ارائه دهندگان خدمات باید به نوبه خود به دیگر گزینه های که کار می کنند اما با اشکالاتی. اینترنت ماهواره ای برای مثال در همه جا در دسترس است اما آهسته تر و گران تر و پر از لکه در آب و هوای بد. خط دیجیتال مشترک خدمات موجود با استفاده از خطوط تلفن اما انجام بدتر دورتر یک خانه است که از یک ارائه دهنده را در حالی که ثابت اینترنت بی سیم نیاز به یک خط دید روشن بین یک گیرنده در یک خانه و یک دسترسی به برج.

اتاق های خانوادگی می پردازد برای اطلاعات نامحدود و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi است که متکی بر نه چندان بزرگ همراه سیگنال در خانه خود را. ارتباط خود را نمی تواند پشتیبانی ویدئو کنفرانس مورد نیاز کار از راه دور و اتاق های گفت: فرزندان خود تلاش می کرد در حالی که مصرف آنلاین آتش در کلاس های علوم در Walter دولت کالج.

“من نمیفهمد من می خواهم زندگی کردن در چوب و رنج می برند برای یک کمی” اتاق شوخی. “من دوست دارم به نظر من.”

“آنها نمی تواند ورود به سیستم’

براد کانینگهام سراسر خیابان زندگی می کند با دو نوجوان پسر و یک دختر. آنها با همان مشکل است.

برای کانینگهام عدم دسترسی به اینترنت قابل اعتماد باعث می شود صفحه اصلی-تحصیل خود را جوان و پسر و دختر خود را سخت تر است. او پسر یک تازه وارد در جفرسون کانتی بالا مدرسه که تعطیل پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی توصیه می شود تمام مدارس نزدیک میان همه گیر. در حال حاضر 17 ساله نمی تواند با استفاده از منابع آنلاین ارائه شده توسط مدرسه به مطالعه از خانه پدرش گفت.

“آنها همه این کامپیوترها و آنها بگویید که آنها را برای ورود به سیستم و انجام این کار و انجام آن” کانینگهام گفت. “آنها نمی تواند وارد شوید و یا هیچ چیز نیست و آنها نمی توانند به کتابخانه بروید چرا که این کتابخانه را بسته است. من حدس می زنم شما می توانید رفتن به مک دونالد و یا چیزی شبیه به آن است اما آنچه که بچه ها رفتن به انجام این کار؟”

کانینگهام افزود که خانواده اش تنزل به تماشای Netflix بر روی تلفن های خود را.

“شما فقط نوع در تاریکی در اینجا,” او گفت:.

Jefferson County مدارس مقامات گفته اند دانش آموزان تشویق می شوند اما نیاز به استفاده از منابع آنلاین ارائه شده در بسته شدن. مدیر شین جانستون گفت: ناکس اخبار منطقه است که کار را به دانش آموزان نوشته شده است البته خاص بسته است.

“روستایی مناطق در صورت عدم دسترسی به اینترنت و ایجاد چالش های, اما من بسیار افتخار ما معلمان که در حال رسیدن به پدر و مادر از طریق کلاس های درس نرم افزار تماس های تلفنی و ایمیل برای کمک به دانش آموزان ما و پدر و مادر” جانستون نوشت: در بیانیه ای.

“COVID-19 ایجاد چالش برای آموزش یک دانش آموز و ما کار سخت برای ارائه به دانش آموزان ما در طول این زمان.”

‘از دست رفته در حالت اغما’

کانینگهام اتاق و در مورد 4,600 دیگران در این بازار جدید در منطقه در حال میله میله برای دسترسی به top-of-the-خط فیبر سرویس اینترنت تا پایان سال است.

که به لطف تنسی پهنای باند دسترسی Grant Program, یک ابتکار در سال 2017 به قیف ده ها میلیون دلار به جوامع در سراسر کشور است که لازم نیست به اینترنت با سرعت بالا.

قانون به تصویب رسید که در سال کاهش مقررات و مجاز غیر انتفاعی برقی تعاونی به فروش پهنای باند اینترنت. آپالاچی برقی تعاونی که در خدمت جفرسون کانتی و همچنین بخش هایی از, Hamblen, Grainger, Sevier و هاوکینز استان ها و سپس همکاری با شرکت Trilight به ارائه فیبر اینترنت به مشتریان. Trilight قلاب آن مشتری برای اولین بار در ماه نوامبر و تا به حال حدود 300 عنوان از هفته گذشته است.

همکاران برنده $1.7 میلیون گرانت یکی از 22 صادر شده از طریق برنامه های دولت در سال گذشته را به اینترنت با سرعت بالا به unserved قطعات Jefferson County است. در حالی که آن را به طور کلی نمی سودآور برای ارائه به ساخت زیرساخت ها در جوامع روستایی فقط برای nab چند مشتریان جدید به صورت نقدی از دولت که کاهش نگرانی است. در کل بیش از 20,000 Tennesseans در حال برنامه ریزی برای دریافت دسترسی به پهنای باند از طریق این برنامه تا پایان سال است.

“این مردم هستند که از اوایل ’90s در اواسط-90s-سبک اینترنت dial-up و یک شبه آنها در حال گرفتن یک گیگابیت گفت:” اریک Ogle مدیر کل از Trilight. “مثل کسی که از دست رفته در حالت اغما به مدت 20 سال و آنها در حال بیدار شدن از خواب و بوم وجود دارد که سریعترین سرعت اینترنت آنها تا کنون شنیده ام.”

Trilight نیست عامل تنها خاموش اعطای پول کردهاید گفت و خدمه بوده است hooking تا مشتریان در شهر جفرسون است که در حال حاضر دسترسی به پهنای باند. این شرکت شروع به کار خواهد کرد در ماه آینده در منطقه Nances Ferry Road او اضافه شده است.

برای خانواده هایی زندگی می کنند وجود دارد در میان همه گیر سرویس جدید نمی تواند به اندازه کافی سریع.

‘درختان در راه’

اگر چه فقیر جوامع روستایی نامتناسب عدم دسترسی به پهنای باند در برخی از محله های مرفه تر مناطق سقوط مرده مناطق بیش از حد.

لورا Legner و همسرش, دکتر ویکتور Legner نمی تواند پهنای باند در خانه خود در نزدیکی هنوز هم خانه خالی جاده حدود 10 کیلومتری غرب مرکز شهر فرانکلین در میانه تنسی. این زن و شوهر نیست تحقیق گزینه های خود را قبل از آنها نقل مکان کرد و به خانه های خود را در سال 2016 چرا که آنها فرض دسترسی به اینترنت با سرعت بالا داده شد.

“من حتی حاضر به پرداخت 500 $در ماه برای اینترنت اختصاص داده شده خط و AT&T آماده کردم به آن را انجام دهد و آنها مانند” اوه نه ما نمی تواند آن را انجام دهد چرا که این امر هزینه $200,000 برای اجرای فیبر وجود دارد,’ ” لورا Legner گفت او تا به حال یک بار همسایگان امضای طومار یک شکست خورده تلاش برای متقاعد کردن یک ارائه دهنده خدمات به پهنای باند به این منطقه است.

“و سپس ما سعی در ثابت دریافت اینترنت بی سیم,” او گفت:. “من تا به حال دو تکنسین های مختلف می آیند و سعی کنید به آن را نصب کنید و به آنها گفت:” آن را نمی خواهد کار. وجود درختان در راه است.” “

این زن و شوهر در نهایت متوسل به استفاده از خط دیجیتال مشترک خدمات است که به اندازه کافی خوب نیست برای ویکتور Legner. او با این نسخهها کار به عنوان مدیر سرپایی مراقبت های اولیه در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و کار خود را در طول همه گیر است برای سازماندهی پزشکی از راه دور به طوری بیماران لازم نیست که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در آینده برای درمان.

اما خانواده فاقد پهنای باند به پشتیبانی از ویدئو کنفرانس باعث او را به رفتن به محل کار از زمان به زمان در حالی که دیگران از خانه کار می کنند.

“او را برای رفتن به کار به طور بالقوه در معرض خود را بی ارزش به یک ویروس مرگبار از آنجا که ما لازم نیست که اینترنت مناسب و معقول” لورا Legner نوشت: در یک متن به ناکس اخبار. “امیدوارم کسی می خواهد با اینترنت راه حل برای ما!”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>