عمومی, ورزشکار گروه ارائه می دهد اولین “ICAST جدید ماهیگیری راهنمای” رویداد در جولای 13-18

برتر, هوای آزاد, شیوه زندگی ارائه دهنده محتوا, هوای آزاد, ورزشکار گروه با بهره گیری از چند رسانه ای سیستم عامل: شبکه های تلویزیونی و مجلات دیجیتال و اجتماعی دارایی برای ارائه گسترده آگاهی مصرف کنندگان برای عرضه محصول جدید از ICAST آنلاین نمایشگاه

دنور (8 ژوئیه سال 2020) هوای ورزشکار گروه (OSG) و شرکت کنندگان از ICAST آنلاین 2020 ماهیگیری تجارت نشان می دهد teaming تا برای ارائه به مصرف کنندگان یک بررسی جامع از آخرین محصولات جدید از صنعت ماهیگیری. این روزنامه نگاران حرفه ای از OSG به انتشار رتبه سه ملی شبکه های تلویزیونی چهار پیشرو ماهیگیری رسانه های مارک – بازی & Fish, فلوریدا, ورزشکار, پرواز-ماهیگیر و در-ماهیگیر و متعدد رسانه های اجتماعی – را پوشش آخرین میله قرقره مقابله با قایق و دیگر لوازم جانبی.

روشنگری چکیده ای از بهترین و جدید ماهیگیری هوا خواهد weeknights در هوای آزاد, کانال, ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری در 6 p. m. و در طول هفته از ماه جولای 13-18 – تحت اللفظی برنامه نویسی بلوک جدید-محصول مطالب. ویژه برنامه نویسی نیز برگزار خواهد شد در هر سه شبکه در شنبه 18 جولای آغاز و در 5 p. m. ET.

“ICAST است sportfishing صنعت رویداد برتر برای معرفی محصولات جدید کمک به درایو تفریحی ماهیگیری فروش محصول در طول سال” , هوای آزاد, ورزشکار, گروه افسر ارشد عامل از انتشار و مارک رسانه, Mike کارنی گفت. “در ارتباط با ICAST, OSG به سطح بی سابقه ای از محتوای چند رسانه ای در سراسر شرکت را متنوع رسانه ها را هدف قرار خواهد داد هر ماهیگیری مخاطبان و جمعیتی از طریق ما چهار چاپ مارک های سه ملی شبکه های تلویزیونی و جامع دیجیتال و رسانه های اجتماعی.”

“شرکت کنندگان در حال بررسی راه های جدید برای به نمایش گذاشتن محصولات خود را,” , هوای آزاد, ورزشکار, گروه, معاون اجرایی رئیس جمهور, تبلیغات, فروش, Jason Brist گفت. “همانطور که رهبر در هوای آزاد, شیوه زندگی, رسانه های, عمومی,, ورزشکار, گروه دیدم یک فرصت برای همکاری با ICAST به منظور افزایش مقیاس برسد و آگاهی از محصولات جدید از مجازی نشان می دهد.”

پس در درجه برتر محصول, فیلم نقد و بررسی قرار داده خواهد شد در سراسر OSG شبکه از وب سایت های رسانه های اجتماعی یوتیوب و MOTV. OSG ماهیگیری انتشارات خواهد شد از ویژگی های تجزیه و تحلیل دقیق از محصولات جدید اعلام کرد در ICAST در زمستان سال 2020 مسائل بیشتر برجسته محصولات جدید است.

این ICAST جدید ماهیگیری راهنمای ارائه شده است توسط Snapsafe یک Hornady شرکت در ارتباط با Lurelock, Tactacam, اعتصاب, شاه لیو را پلانو Yo-Zuri Diawa ماهی میمون و قدیمی شهر است.

در مورد هوای ورزشکار گروه: عمومی,, ورزشکار, گروه متشکل از جهان مهمترین رسانه و سرگرمی برندها برای علاقه مندان به ماجراجویی. آن را شامل سه پیشرو در چند شبکه: عمومی, کانال های ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و همچنین MOTV جهان پیشرو مبتنی بر اشتراک ویدئو در تقاضا, هوای آزاد, محتوای تلویزیون پلت فرم. این گروه همچنین شامل تعدادی از تاسیس انتشارات دارایی: چهار پیشرو صنعت ماهیگیری مجلات از جمله بازی و ماهی های فلوریدا ورزشکار در-ماهیگیر پرواز-ماهیگیر و وب سایت خود را قابل دسترسی از طریق OutdoorChannelPlus.com پورتال. علاوه بر این, در بیرون, ورزشکار گروه شامل تولید تلویزیون عملیات Winnercomm. برای اطلاعات بیشتر www.outdoorsg.com. #MyOutdoorTV

********

تماس با رسانه ها:

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212.852.6646 | [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>