عمومی, ورزشکار, گروه انتشارات و “پترسن شکار” مجله اضافه کردن جو Ferronato به عنوان شریک جدید ویرایشگر

دنور (22 ژوئیه سال 2020) – , هوای آزاد, ورزشکار, گروه انتشارات و پترسن شکار مجله به نام جو Ferronato به عنوان مجله جدید سردبير. این خبر امروز توسط پترسون را شکار مجله Editor-in-Chief دیوید دراپر.

Ferronato به ارمغان می آورد شور و شوق عمیق برای شکار و خارج از منزل همراه با تجربه با ارزش کار به طور مستقیم با یک جامعه از علاقه مندان در فضای باز. او می پیوندد چشمگیر magazine فعلی و سابق تحریریه و همکاران از پترسن شکاراز جمله چنین نام عنوان: اوکانر Sitton, Wooters, بردبری, Adams, Boddington, Rupp, Schoby و بسیاری دیگر. او گزارش خواهد شد به طور مستقیم به دراپر.

“جو Ferronato افزایش یافت و به بالای یک استخر عمیق از نامزدها برای سمت سردبیر در پترسن شکار,” دراپر گفت. “تجربه خود را به کار به طور مستقیم با خوانندگان همراه با سال شکار و تجربه اجازه خواهد داد که جو به فاستر عمیق تعامل با خوانندگان و پیروان اجتماعی است که کمک به پترسن شکار میراث به عنوان صدای پیشرو از شکار و حفاظت از محیط زیست.”

به عنوان دستیار سردبیر Ferronato مشارکتهای احساس خواهد شد در طول تمام کانال های پترسن شکاراست که منجر به شکار و ماجراجویی رسانه ای نام تجاری در صنعت. تجربه خود را اجازه خواهد داد که او را به ایجاد یک تاثیر فوری بر روی نام تجاری اجتماعی و دیجیتال تلاش به عنوان با ارزش کمک به چاپ و کانال های ویدیویی اضافه کردن به میراث سرمقاله تعالی در پترسن شکار مجله.

“کار برای یک میراث نام تجاری مانند پترسن شکار یک رویای به حقیقت می پیوندند” Ferronato گفت. “من بسیار هیجان زده هستم برای کار با یک تیم بزرگ از علاقه مندان به تولید و صنعت پیشرو محتوا. از این فرصت برای اضافه کردن صدای من و نفوذ به یک نشریه که ترویج صدای نویسندگان خوندم به کودک نیرو. من فوق العاده خدا را شکر این فرصت را و نگاه به جلو به آینده من در پترسن شکار.

قبل از قرار ملاقات خود را در OSG, Ferronato خدمت به جامعه هماهنگ کننده برای MeatEater, Inc., در Bozeman منت. وجود او موفق شده با نام تجاری تعامل با خوانندگان به عنوان بخشی از تیم تحریریه برای ساخت جامعه توسعه و توسعه محتوا از خواننده/پیرو درخواست. او همچنین ایجاد ترافیک-رانندگی محتوا در سراسر شرکت کانال های رسانه های مختلف.

Ferronato فارغ التحصیل از Boise State با تحصیل در رشته ارتباطات: رسانه های مطالعات با تاکید در روزنامه نگاری. در حالی که وجود دارد او تاسیس و در خدمت به عنوان رئیس جمهور Boise State فصل Backcountry شکارچیان و ماهیگیران تفننی.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید [email protected]

در مورد هوای آزاد, ورزشکار, گروه انتشارات: به عنوان یک مقصد برتر برای بیشتر مشتاق خارج از منزل علاقه مندان آزاد ورزشکار گروه انتشارات بخش است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای خود را قوی با منافع خاص چند علامت های تجاری از جمله اسلحه و مهمات بازی و ماهی پترسن شکار در-ماهیگیر و 12 سایر مجلات پیشرو است که رسیدن به بیش از 28 میلیون خوانندگان. عمومی, ورزشکار گروه شبکه ای از وب سایت ها از جمله BassFan.com, Outdoorchannel.com, Sportsmanchannel.com و WFN.com جذب بیش از 78 میلیون نفر سالانه بازدید کنندگان منحصر به فرد و OSG تلویزیون تولید صدها قسمت تلویزیون از مارک اصلی شکار و تیراندازی ورزشی و ماهیگیری برنامه نویسی که ايران در هوای آزاد, ورزشکار, گروه پخش اشخاص. بازدید http://outdoorsg.com برای اطلاعات بیشتر. #MyOutdoorTV

********

رسانه های تماس:

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212.852.6646 | [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>