عمومی, ورزشکار گروه می خواهد به مطمئن شوید که مصرف کنندگان در حال “خلوت آماده” هنگامی که زمان می آید به بازگشت به خارج

Exmark نشانه به عنوان ارائه حامی

دنور (مه 5 سال 2020) – شیوه زندگی در فضای باز علاقه مندان به زنده به خارج منظم و سبکبار توسط چهار دیوار. همین دلیل است که – هنگامی که زمان می آید به بازگشت به فعالیت های خود را با خانواده و دوستان و همسایگان – هوای ورزشکار گروه (OSG) معرفی حیاط خلوت آماده ارائه شده توسط Exmarkابتکار است که outdoorsmen و زنان فکر کردن در مورد آب و هوای گرمتر.

زمانی که شیوه زندگی در فضای باز علاقه مندان به خانه می آیند از زمینه, جنگل, کوه, رودخانه ها, دریاچه ها و اقیانوس ها; آنها هنوز هم طلب فضاهای باز و اغلب در پشت حیاط خود را. حیاط خلوت آماده بر محل در خانه است که خانواده و دوستان و همسایه ها نمی تواند به اندازه کافی از. از کباب عرشه بهبود چمن و باغ به استخرهای شنا, حیاط خلوت خصوصی خود را استراحت.

به دنبال به جلو این بحران عبور خواهد کرد. آمریکا حل و فصل خواهد شد و زندگی را بازگشت به حالت عادی است که دوباره شامل فعالیت های در فضای باز.

“با بهار در شکوفه کامل و پیش بینی برای روزهای بهتری پیش رو, حیاط خلوت, آماده به زودی در تمام عاشقان ذهن” , هوای آزاد, ورزشکار, گروه, معاون اجرایی رئیس جمهور, تبلیغات, فروش, Jason Brist گفت. “از #DeerWeek در پاییز به #BackyardReady در حال حاضر در بهار و تابستان, ما همچنان به دنبال راه هایی برای تعامل با فضای باز ما مصرف کنندگان و همکاران هنگامی که زمان مناسب فرا رسد. هنگامی که آن روز بیاید و چه راهی بهتر به پیش بینی ماه های بهار و تابستان نسبت به آماده سازی حیاط خلوت برای تفریح با خانواده و دوستان؟”

Exmark امضا کرده است به عنوان ارائه حامی حیاط خلوت آماده و هلال ابزار و Stihl در هیئت مدیره هستند به عنوان شرکت تبلیغ از حیاط خلوت آماده است.

“Exmark مفتخر است به عنوان اسپانسر برای حیاط خلوت آماده برنامه” Exmark Sr. مدیر بازاریابی – نوآوری و استراتژی جان Cloutier گفت. “این Exmark تیم به رسمیت می شناسد و قدردانی ارزش است که صاحبان املاک محل در داشتن یک چمن است که هر دو نشان دهنده شخصیت خود را و چگونه آنها را انتخاب کنید برای لذت بردن از زندگی در خارج از منزل. ما همچنین درک می کنیم که بسیاری از مالکان ترجیح می دهند به صرف زمان کمتر زنی و زمان بیشتری انجام چیزهایی را که دوست دارم, بنابراین ما فکر کردیم که این برنامه فرصت مناسبی به اذعان مشترک ما تعهد به حیاط خلوت, شیوه زندگی است.”

حیاط خلوت آماده تبلیغ دیده خواهد شد در سراسر همه, هوای آزاد, ورزشکار, گروه رسانه های سیستم عامل از جمله: خطی, تلویزیون, دیجیتال, چاپ اجتماعی و قرعه کشی. حیاط خلوت آماده خواهد شد و مصرف کنندگان با ارائه اطلاعات در مورد بهترین راه برای دریافت خود را به کوره آماده برای فصل, ی دستور غذاها, آماده سازی عرشه بهار تمیز کردن محوطه چمن حیاط و باغ به عنوان به خوبی به عنوان دیگر حیاط خلوت فعالیت های به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان و خانواده. OSG را بازی و ماهی های سایت و مجله را به عنوان اختصاص داده شده محتوای خانه برای همه
حیاط خلوت آماده و دسته بندی اطلاعات است.

مصرف کنندگان نیز باید یک شانس برای برنده شدن جوایز با ارزش تا $5,000 با ورود به حیاط خلوت آماده قرعه کشی.

عمومی, ورزشکار گروه حیاط خلوت آماده توسعه آغاز شد مارس 30 و اجرا خواهد شد از طریق جولای. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حیاط خلوت, آماده, بازدید: www.gameandfishmag.com/backyard

در مورد هوای ورزشکار گروه: عمومی,, ورزشکار, گروه متشکل از جهان مهمترین رسانه و سرگرمی برندها برای علاقه مندان به ماجراجویی. آن را شامل سه پیشرو در چند شبکه: عمومی, کانال های ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و همچنین به عنوان ورزشکار کانال کانادا و MOTV جهان پیشرو, هوای آزاد, محتوای تلویزیون پلت فرم. این گروه همچنین شامل تعدادی از تاسیس انتشارات دارایی: 16 مجلات از جمله اسلحه و مهمات بازی و ماهی پترسن شکار در-ماهیگیر و 20 وب سایت های بالا از جمله OutdoorChannelPlus.com. علاوه بر این, در بیرون, ورزشکار گروه شامل تولید تلویزیون عملیات Winnercomm. برای اطلاعات بیشتر www.outdoorsg.com. #MyOutdoorTV

********

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212.852.6646 | [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>