شادی و سرور عمومی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت NEA

کاخ سفید خواستار آن هزینه های بی فایده و تغذیه خاک

شادی و سرور عمومی تلویزیون است یک بار دیگر به میدان مبارزه با آخرین جمهوریخواه پیشنهاد برای فاز از بودجه برای بنیاد ملی برای هنر (NEA) و موقوفه ملی برای علوم انسانی (NEH).

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها توصیه می شود این فاز در تلاش است دوباره با آخرین (2021) بودجه دوشنبه منتشر شد (Feb. 10). به تاریخ قانونگذار در هر دو طرف راهرو را کشف و خنثی است که تلاش.

“این است که در حال حاضر سومین سال است که در آن دولت پیشنهاد کرده است که بودجه از بین بردن تمام بودجه برای بنیاد ملی برای هنر” هنر و سرگرمی شبکه در بیانیه ای گفت. “تشویق تلویزیون امیدوار است که بار دیگر کنگره را رد خواهد کرد این کاهش و به جای افزایش بودجه برای NEA. آن ثابت شده است و زمان دوباره که هنر فرهنگی و اقتصادی مزیت برای جامعه ما است.”

کنگره به تصویب رئیس جمهور بودجه و اغلب تغییرات ساخته شده قبل از آن اتفاق می افتد.

شادی و سرور عمومی با اشاره به این که NEA بودجه می رود عمدتا به سازمان های کوچکتر در خدمت جوامع محروم. که شامل جوامع روستایی دولت ادعا می خواهید به خدمت از طریق کشاورزی دقيق برنامه ها و بسته شدن شکاف دیجیتال.

NEA قطع شد تحت عنوان: توقف بی فایده و غیر ضروری هزینه های دیگر “از بین بردن برنامه های با مناسب فدرال نقش است.”

“فعالیت های تامین مالی توسط NEA/NEH در نظر گرفته نمی هسته فدرال مسئولیت و تنها بخش کوچکی از میلیاردها دلار صرف شده در هر سال توسط هنر و علوم انسانی سازمان های غیر انتفاعی گفت: از آنچه که از آن به نام “کم اولویت و بی فایده-هزینه های دولت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید