Los Angeles, CA – فوریه 25 سال 2020 تشویق تلویزیون آمریکا تنها هنر شبکه به دست آورد غیر انحصاری ایالات متحده پخش حقوق برای اولین فصل از هنر معماری (10 × 60′) از توزیع DRG. درخشان docuseries طول می کشد یک نگاه به برخی از معروف ترین در جهان معاصر معماران. این خبر امروز توسط اسکات Woodward EVP برنامه نویسی و تولید تشویق تلویزیون.

این فوقالعاده فیلم برداری سری جدید بررسی کار از برخی از جهان معروف ترین معماران معاصر – از سانتیاگو کالاتراوا به سر دیوید Adjaye و بررسی چگونه هنر تأثیرات فوق العاده ای خود را طرح. تمرکز بر روی یک معماری پيشرفت در هر قسمت این است که یک قوی نگاهی به برخی از بزرگترین ساختمان های مدرن و ترميم و ممتاز فراهم می کند دسترسی به پروژه به عنوان متنوع به عنوان موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن دی سی و Battersea Power Station در لندن است.

در دوندی ما دیدن Kengo Kuma را چشم انداز جدید خود با V&A Museum با الهام از صخره ها و ایجاد یک تجدید نیرو برای شهرستان در حالی که در نیویورک دیدار ما دو شاهکارهای مدرن: کالاتراوا را مرکز تجارت جهانی هاب حمل و نقل با آن بالدار پرنده با کیفیت و کشتی های غول پیکر, پله توسط Thomas Heatherwickکه تبدیل به یک فوری باید ببینید جاذبه در شهرستان.

“این docuseries از DRG است علاوه بر کامل به شادی و سرور عمومی برنامه نویسی تخته سنگ” گفت: وودوارد. “این نگاه در عمق در هنر و طراحی برخی از معروف ترین در جهان معاصر معماران را به خوبی بازی در کنار ما سفر فرهنگ و محتوای بین المللی.”

Scott Kirkpatrick, DRG را SVP شمال و جنوب امریکا نظرات: “ما خوشحال هستیم که به این نتیجه رسیده اند این معامله با تشویق می کردند و من نمی توانستم فکر می کنم بهتر است ما خانه برای این آموزنده و gorgeously تولید سری. DRG در حال رشد کاتالوگ بین المللی گسترده ای مبتنی بر هنر برنامه نویسی, بنابراین من امیدوارم که ما می توانیم برای به اشتراک گذاشتن مطالب دیگر و رشد روابط ما با شادی و سرور عمومی در طول زمان است.”

هنر معماری خواهد شد بعد از آن در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de