بیش از 17000 دانش آموزان ثبت نام شده در Knox County Schools’ مجازی گزینه

بیش از 17000 Knox County دانش آموزان ثبت نام شده در این منطقه را آموزش مجازی برنامه.

این تعداد ممکن است تغییر به عنوان منطقه ای با این نسخهها کار از طریق کمک به میز بلیط در آسپن خانواده, پورتال جاش Flory سخنگوی این منطقه گفت: در یک ایمیل.

در این منطقه حدود 60000 دانش آموزان به این معنی است که بیش از 25% از دانش آموزان را انتخاب کرده اند به انجام آموزش آنلاین.

منطقه منتشر شد بازگشایی طرح جولای 15 و خانواده تا 22 ژوئیه در نیمه شب به تصمیم گیری اگر آنها می خواستند خود را به یادگیری دانش آموزان در کلاس های درس و یا در یک مجازی تنظیم.

مجازی طرح نیاز دانش آموزان را به حضور در مدرسه روزانه اما شامل آموزش زنده و زمان به صورت مستقل کار می کنند. دانش آموزان قادر خواهند بود برای پیشبرد به بعد سطح کلاس و یا فارغ التحصیل در پایان سال تحصیلی, اما این منطقه گفت: آن را نمی تواند تضمین نماید که تمام دوره ها به طور معمول ارائه شده در مدارس ارائه خواهد شد آنلاین.

خانواده ها می توانند تماس 865-594-4484 اگر آنها نیاز به کمک دسترسی کم هزینه اینترنت.

Knox County Schools’ آموزش مجازی اصول جوانان هاون و جنیفر گرت گفت ناکس اخبار آموزش مجازی نیاز به یک همکاری پدر و مادر. هاون نیز گفت: دانش آموزان خواهد شد نگه داشتن برنامه های خود را حتی اگر منطقه تصمیم به انتقال تمام دانش آموزان به آموزش آنلاین با توجه به COVID-19.

Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan تصریح کرد: جمعه شب که از شهرستان قصد ندارد به مجموعه شماره های خاص فعال COVID-19 مواردی است که می تواند در تمام مدارس شهرستان به نزدیک است.

مدرسه برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 17.

این است که در حال توسعه داستان بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>