Pai: 5G خواهد بود تعویض بازی برای بازی


FCC رئیس Ajit Pai گفت که او فکر می کند: سرگرمی است که دیدن بیشتر 5G سوخت رشد است بازی.

که یکی از اصلی پیام ها در یک مجازی گفتار به فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی پنج شنبه (9 ژوئیه) که در آن او گفت: 5G را به معنای “نه بیشتر بافر” و یا “آهسته بار بار” یا “midstream وقفه” به علاوه افزایش آر و VR.

رئیس گفت: با موافقت تحلیلگر بازار متی توپ که بازی می تواند سرگرمی فضا بزرگترین ذینفع از 5G.

مرتبط: سرود حملات NCTC معامله را برای بازی به همراه

توپ معتقد است که بازی رشد نزدیک تر است به تغییرات تکنولوژیکی از تلویزیون فیلم یا موسیقی. در حالی که جریان جایگزین های دیجیتال که جایگزین سی دی که جایگزین نوار” Pai گفت: فناوری جدید “آنلاک افزايشي رشد” در بازی و رشد می کند موجود پای و نه جایگزین آن. “کنسول بازی برگزار کرده است نسبتا ثابت برای 20 به علاوه در حالی که PC-gaming تبدیل شده است تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان کنسول بازی” Pai گفت. “بازی های موبایل است که وجود ندارد 15 سال پیش است که بزرگتر از هر دو ترکیب شده است. با 5G و دیگر پیشرفت های فن آوری مانند فوق VR ما می توانیم انتظار برای دیدن کاملا جدید تجربه بازی.”

Pai گفت که 5G سوخت رشد شامل هر دو برای مصرف کنندگان در حال حاضر هزینه های $120 میلیارد دلار در سال در بازی های دیجیتال در سراسر جهان در سال 2019–سه بار به عنوان بسیاری به عنوان صرف شده در فیلم و مردمی که هنوز هم به آنها–و همچنین به عنوان برای میلیون ها نفر به تماشای علاقهمندان به بازی به عنوان یک تماشاگر ،

Pai با اشاره به esports, مسابقه اتومبیل رانی انجام شده در شبکه های بزرگ که همه گیر اوراق در فرد نژادها. پس از آن وجود دارد که 200 میلیون نفر از مردم که ورود بیش از 50 میلیارد ساعت تماشای محتوای بازی در یوتیوب سالانه است. تیک تاک کردن بیشتر آمار او گفت که کشش تا به حال بیش از 7 میلیون کاربر که به تماشای بیش از 1.6 میلیارد ساعت از محتوا است.

مرتبط با: eSports تلنگر اسکریپت

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تلاش برای شامل esports بین المللی, مسابقات ورزشی از جمله المپیک و آسیا بازی.

این واقعیت است که بازی های حرفه ای می تواند کسب هزاران دلار در ماه می دهد امید به میلیون ها نفر از پدر و مادر از جمله خودش گفت: Pai “که صرف چهار ماه گذشته در حال تماشای کودکان خود بازی های ویدئویی به ظاهر بدون توقف.”

نهایی بهره مند از رشد در بازی خواهد بود که بازار و مصرف کنندگان است.

“مدیر عامل Reed Hastings یک بار گفت که او معتقد است که Netflix را بزرگترین رقیب است و تصویری بازی Fortnite” گفت: Pai. “هنگامی که Netflix در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به ارائه ارزش بهتر از نه تنها کابل multisystem اپراتورها و دیگر جریان خدمات ویدئویی بلکه تصویری-سازندگان بازی تمام رقبا را مجبور به گام تا تلاش های خود را,” او گفت:. و در حالی که بازار آزاد چرخه رقابت-محور خلاقیت و سرمایه گذاری و قیمت های پایین تر ممکن است دلهره آور برای شرکت های رسانه ای بزرگ است برای مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>