Pai خواستار Retrans آرام میان Coronavirus طوفان


می پرسد پخش و MVPDs به کار با هم برای جلوگیری از اختلال در

FCC رئیس Ajit Pai به نام پخش و MVPDs برای جلوگیری از retrans خدمات مرتبط با اختلال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که از راه دور این است که چگونه همه انتظار برای اتصال.

مربوط به: کاخ سفید, Ad شورای کار در اعلانات آگاهی عامه درمورد

که در تماس با رسانههای و انجمن های صنفی دوشنبه (16 مارس) که در آن او از آنها تشکر برای تلاش های خود را برای آموزش عمومی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس اما همچنین از آنها خواست برای حفظ سیگنال های جریان و نشانه های وجود دارد که می تواند مسائل را با باقی مانده پست-انگیزه حراج repack.

“[رئیس Pai] پرسید پخش برای کار با کابل و اپراتورهای ماهواره ای برای جلوگیری از خدمات اختلال در طول مدت 60 روز آینده از جمله با موافقت صورت لزوم به کوتاه مدت پسوند به انقضای retransmission رضایت نامه گفت:” FCC از رئیس تماس بگیرید.

با ایستگاه های گذشته رو به یک midyear مهلت برای ارسال-انگیزه حراج repack Pai گفت: آنها در تماس است که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد تاثیر بر repack و FCC را فراهم پخش با “انعطاف پذیری مناسب.”

Pai به نام در رسانههای تاکید بر “اجتماعی فاصله” پیام.

“رفتن به جلو من خواست آنها را به هوا اطلاعیه های خدمات عمومی شامل برجسته سرگرمی و شخصیت های ورزشی و اخبار محلی مجریان درخواست آمریکایی ها برای تمرین های اجتماعی فاصله مورد نیاز است که برای مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:. “ما به این نیاز حیاتی پیام تحویل داده می شود توسط آمریکایی ها که آشنا هستند به بخش های مختلف جامعه ما و رسانههای آل واقع به وظیفه.”

Pai به طور خاص ذکر شده انجمن ملی پخش برای راه اندازی آن Coronavirus پاسخ Toolkit هفته گذشته که شامل یک PSA مبارزات انتخاباتی.

“ACA متصل دوباره تحسین FCC رئیس Ajit Pai, رهبری او در زمانی که این کشور همچنان به صورت ملی اضطراری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. ما تایید تماس خود را برای پخش به کار با کابل و اپراتورهای ماهواره ای برای جلوگیری از خدمات اختلال در طول این بحران گفت:” ACA متصل جمهور مت رقص لهستانی پولکا. “ما بپرسید اعضای ما به احترام این مرحله سکوت و انتظار می رود که آنها انجام خواهد داد. در طول این بحران بیش از هر زمان دیگری مشاهده عمومی باید اول آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>