Pai دفاع موزیلا تصمیم نظر انتشار


FCC رئیس Ajit Pai عقب رانده سخت روز چهارشنبه (11 مارس) در برابر پیشنهادات دموکراتیک کمیسر جسیکا Rosenworcel که او در حال بازی “پنهان کردن توپ” با راه FCC مسائل خود را به درخواست برای اظهار نظر در این بازداشتگاه از برخی از آن بی طرفی خالص dereg سفارش.

مرتبط با: FCC به دنبال دیدگاهها برای بازگرداندن آزادی اینترنت بازداشتگاه

که آمد در خانه خدمات مالی فرعی بودجه شنیدن این برنامه شامل هر دو Pai و Rosenworcel به عنوان شاهد.

سنفورد نماینده کنگره اسقف (D-Ga.), با استناد به یک 2010 قانون نیاز به آژانس های فدرال برای برقراری ارتباط در “زبان ساده” می فهمم با اشاره به تیتر در FCC درخواست برای اظهار نظر در یک دادگاه فدرال این بخشنامه به آدرس بهتر FCC بی طرفی خالص زدایی در امنیت عمومی تنظیم قطب پیوست و آن تاسیسات پهنای باند/تلفن برنامه یارانه. که تیتر: “WCB6 دیدگاهها برای احتیاط مسائل ناشی از موزیلا تصمیم گیری است.”

دادگاه را رعایت Pai را حذف net neutrality rules اما گفت که آن را به حال به اندازه کافی توضیح داده شده و تاثیر آن بر بالا.

اسقف گفت: این تیتر به نظر نمی رسد به زبان ساده و او نمی باید هر گونه ایده آنچه FCC درخواست اظهار نظر در حالی که Rosenworcel آن را به نام “پنهان کردن توپ” از آمریکا.

Pai مقابله که زبان آمد از حرفه ای کارکنان. او گفت: “یکی همیشه می تواند یک شات از گالری بادام زمینی در امتداد آن خطوط” ظاهرا قرار دادن Rosenworcel به جای اسقف در این گالری. او پیشنهاد کرد که تیتر آن چیزی است که تا به حال واگذار شده است. او گفت: زمانی که شما این مسئولیت در حال اجرا یک سازمان زمانی که در پاسخ به یک بازداشتگاه در خصوص با احتیاط مسائل “من تکیه سیاسی نبود اما قضاوت در قیامت از ما شغلی کارکنان در اداره کل مشاوره و Wireline رقابت اداره است.”

او گفت: این پیش نویس شده است برای پاسخ به کسانی که مسائل خاص این چیزی بود که آنها تا به حال تایید شده و او که قرار بود به حدس دوم آنها است.

Rosenworcel گفت: آنها پاسخگو به مردم است که تا به حال ابراز علاقه زیادی در این موضوع است که زمانی که یک دادگاه خواسته آن را به دوباره برخی از قطعات از deregulatory تصمیم “ما آن را در legalese.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>