Pai: FCC است نظارت ISP انطباق با اتصال تعهد

ستایش وعده اما گفت که او گرفته است و منافع شخصی در نظارت بر انطباق

FCC صندلی Ajit Pai می گوید FCC متعهد به برگزاری Isp ها خود را به نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد به حفظ subs متصل طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در رئیس کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه (23 آوریل) پس از جلسه باز کردن تلفنی Pai مورد ستایش قرار داد تعهد و امضاء کنندگان از جمله برای فراتر رفتن از این تعهد و گفت که او تا به حال بدست یک “تن از بازخورد مثبت” در مورد تعهد است.

اما Pai خواسته شده بود در مورد چگونگی FCC می اجرای تعهد که امضا شده است توسط بیش از 700 Isp ها در پاسخ به هر گونه شکایت در مورد noncompliance. FCC اقتدار از پهنای باند دسترسی بیشتر بود deeded به کمیسیون تجارت فدرال هنگامی که آن را طبقهبندی دسترسی به اینترنت به عنوان یک سرویس اطلاعات.

مرتبط با: Isp ها را Pai اتصال تعهد

Pai گفت: او بوده است شخصا کار با FCC را مصرف کننده و دولتی امور دفتر به “مطمئن شوید که ارائه دهندگان طریق زیر با تعهدات است که آنها ساخته شده است”–آن داوطلبانه است بنابراین چیزی نیست که اجرای اداره می تواند اجرا. اما او همچنین گفت که استفاده از هر ابزار در جعبه ابزار در صورت لزوم به اجرای آن می تواند شامل مراجعه هر کسی که حفظ تعهد خود به کمیسیون تجارت فدرال که با این تفاهم نامه.

او گفت که به عنوان FCC را با موضوع robocalls او می ایستد آماده به کار با FTC در اجرای تعهد.

Pai صحبت با پهنای باند از ارائه دهندگان خدمات و انجمن های صنفی در ماه گذشته و از آنها خواست “به منظور اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها خود را از دست نمی پهنای باند و یا اتصال تلفن به عنوان یک نتیجه از این شرایط استثنایی به توافق برسند به زیر حداقل به مدت 60 روز آینده:

(1) “نه خاتمه خدمات به هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس;

(2) “صرف هر گونه هزینه های اواخر که هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس; و

(3) “باز کردن نقاط فای برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>