Pai: FCC همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست به گسترش کلمه در Ed Tech بودجه


می گوید: در حالی که کمیسیون را دست بسته در e-نرخ مراقبت در عمل پول در دسترس است

FCC رئیس Ajit Pai گفت که در حالی که FCC را دست بسته است وقتی که می آید به استفاده از E-نرخ مدارس و کتابخانه ها بودجه برای آموزش از راه دور در طول بیماری همه گیر وجود دارد میلیاردها دلار که در حال حاضر می تواند استفاده شود به این منظور است که کنگره در حال حاضر اختصاص داده و FCC در حال کار بر روی گرفتن مربیان برای خرج کردن در آموزش و پرورش tech.

مرتبط: Pai می گوید تپه FCC خواهد رای در پهنای باند مورد نقشه برداری در ماه جولای

Pai توضیح داد که بودجه مسیر در پخش روز شنبه (25 ژوئن) با بروس Mehlman, IIA موسس شرکت رئیس و معاون سابق وزیر بازرگانی فن آوری و سیاست.

Pai, اشاره, به عنوان او در یک کمیته بازرگانی مجلس سنا FCC نظارت شنیدن ژوئن 24, که از آنجا که قانون مشخص می کند که E-نرخ بودجه می رود به “کلاس درس” ارتباطات و فن آوری نمی تواند آن را صرف در خانه اتصال.

در طول شنیدن دیابت ریچارد بلومنتال (D-Conn.) فشرده Pai برای پیدا کردن یک راه برای تجدید نظر در کلاس درس شامل خانه و گفت او فکر کرد که رئیس تا به حال قدرت برای انجام این کار.

مرتبط: واکنش پرده پهنای باند Buildout لایحه حمله رعد اسا

Pai گفت: در این وبینار که او را درک سرخوردگی و خواسته بود کنگره به دور روشن است که قانونی زبان مانع در این میان و در حالی که برخی از مردم نشان می دهد FCC می تواند فقط صرف قانونی زبان به عنوان یک وکیل او می داند که چنین نیست.

اما او همچنین اشاره کرد در این وبینار که مراقبت عمل COVID-19 کمک لایحه اختصاص 16 میلیارد دلار برای مدارس و FCC مشغول به کار بود با وزارت آموزش و پرورش به مدارس اجازه می دانم که یکی از چیزهایی که با پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این است که تکنولوژی آموزشی.

Pai گفت که با هم کار مدارس و FCC می تواند با ارائه یک رویکرد جامع به آموزش از راه دور و دریافت دانش آموزان اتصال به آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>