Pai در COVID-19 تنظیم: بازار قبل از حکم

FCC صندلی Ajit Pai پیشنهاد FCC شد نیاز به MacGyver پاسخ در زمان واقعی به عنوان آن تنظیم شده از جمله مقدار زیادی از موقت زدایی در عصر COVID-19.

که در آمد آنلاین آدرس به Interamerican توسعه بانک و موسسه بین المللی ارتباطات برگزار شد که یک کارگاه جمعه (17 آوریل) در تنظیم طول بیماری های همه گیر و چه درس هایی می تواند گرفته شده و دور از آن است.

مرتبط با: FCC دست اول Covid-19-Realated Telehealth بودجه

“در بسیاری از ما هنوز هم ساختمان هواپیما در هنگام پرواز آن را,” او گفت:.

Pai اشاره کرد که آن را تا به حال تنها پنج هفته پس از FCC تعطیل مقر خود و نقل مکان به خانه و آنلاین تغییر تمرکز خود را به همه گیر پاسخ.

او گفت: اولین چیزی بود که به مجموعه ای روشن و اولویت های, که برای کمک به حفظ و دریافت به عنوان بسیاری از مردم آنلاین داده شده بود که در آن بسیاری از پناهگاه در محل زندگی انجام می شود. نگه داشتن آنها را آنلاین به معنای به رسمیت شناختن است که عظیم کار موقت به معنای ضرر و زیان بسیاری ممکن است قادر به پرداخت صورتحساب از جمله پهنای باند و تلفن.

او گفت: اصل هدایت به FCC را گرفت “بازار قبل از حکم.”

او گفت: به جای وادار کردن شرکت ها برای انجام اهداف دولت FCC را انتخاب کرد و به جای آن به تماس در پهنای باند و ارائه دهندگان خدمات تلفن به امضای حفظ آمریکایی ها متصل تعهد بود که به مطمئن شوید که هیچ مصرف کننده از دست داده و خدمات (برای 60 روز) به دلیل ناتوانی در پرداخت; هیچ کس می تواند به اتهام هزینه های اواخر و نقاط مهم فای خواهد بود به روی همه باز است. او با اشاره به این که بیش از 700 دهندگان ساخته شده است که وعده داده است از جمله همه از بزرگترین و بسیاری از کوچکترین و ارائه دهندگان خدمات.

زمانی که Pai خواسته آنها را به فراتر از تعهد است و انجام هر کاری که آنها می تواند بسیاری از موافقت کرد, او گفت:. “آنها به سرعت به روز رسانی بدون هیچ اتهام گسترش کم هزینه برنامه های ارائه خدمات رایگان به خانواده های کم درآمد و دانش آموزان و اهدا اتصال به بهداشت و درمان کارگران و امکانات است.”

چرا شرکت های خصوصی اقدام در جهت منافع عمومی او پرسید و جواب داد: “من فکر می کنم بزرگترین عامل است که این تصمیم گیری توسط مردم ساخته شده. و در بار تلاش اکثر مردم می خواهم به انجام کار درست و نه فقط برای خود شرکت اما برای خود شهروندان و برای کشور خود.”

مرتبط با: همه آخرین اخبار در مورد ویروس’ تاثیر بر صنعت

اما او همچنین گفت نیروهای بازار در محل کار بودند. اگر شرکت نمی step up در یک بحران مصرف کنندگان را به یاد داشته باشید زمانی که بار بهتر است.

رئیس قرار داده و در یک پلاگین برای پخش نیز گفت: آنها تا به حال با استفاده از پلت فرم خود را برای ترویج اجتماعی فاصله و ارائه آمریکایی با اطلاعات برای کمک به آنها اقامت امن و سالم است.

اعتماد بازار به جای صرفا در حکم است و بیشتر مصرف کننده و دوستانه او استدلال می کند از “سنگین دست” مداخله دولت.

دیگر او را توصیه به استفاده از هر ابزار نظارتی در اختیار خود داشته و در مواقع اضطراری”عمل مانند آن اضطراری” که به معنی برش از طریق بوروکراسی به دلیل تاخیر “می تواند کشنده باشد.” و او اضافه کرد: نفر اول قرار داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>