Pai برنامه مارس رای در ژوئن 2021 بزنید/متزلزل مهلت

FCC صندلی Ajit Pai جمعه گفت که او برنامه ریزی شده است یک رای در مارس 31 جلسه در یک پیشنهاد به دستور بزنید/متزلزل (FCC استفاده می شود به آن را متزلزل/هم بزنید) تماس گیرنده احراز هویت رژیم است که یک راه برای اجازه می دهد به طور پیش فرض مسدود کردن robocalls. این پیشنهاد را به حامل از جمله کابل ops ارائه تلفن IP خدمات تا 30 ژوئن 2021 به پیروی.

FCC است تحت یک کنگره دستور نیاز به هم بزنید/متزلزل است که آن را تا به حال در ابتدا گفته شد داوطلبانه اما با این انتظار که همه حامل خواهد داوطلب.

مرتبط: پهنای باند انجمن های فشار برای Robocall بندر امن

“در دسامبر 2019 کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور امضا و به قانون پیش بینی شده عمل می کنند که هدایت این کمیسیون نیاز به صدای ارائه دهندگان خدمات برای پیاده سازی هم بزنید/متزلزل در شبکه های خود را در عرض 18 ماه از قانون را تصویب,” Pai دفتر با اشاره به اعلام آرا را در آینده.

مرتبط با: Pai هشدار متزلزل/دستور بزنید

“سال گذشته من خواستار آن شدند که عمده شرکت های تلفن به طور داوطلبانه اعزام بزنید/متزلزل و تعدادی از آنها گفت:” رئیس. “اما روشن است که FCC عمل مورد نیاز است به خار در سراسر-هیئت مدیره استقرار این مهم فن آوری است. هیچ گلوله نقره ای وقتی که می آید به از بین بردن robocalls اما این مهم شات در هدف است.”

این مورد همچنین شامل اطلاع از پیشنهاد Rulemaking در مورد اینکه آیا به حامل های کوچکتر یک سال و پسوند طبق پیش بینی عمل می کنند که در میان چیزهای دیگر نیاز به چنین caller احراز هویت ارائه می شود هزینه به مشتریان چیزی FCC همچنین پیش بینی شده اما در دستور اجازه می دهد از جمله به طور پیش فرض robocall مسدود کردن توسط حامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>