Pai سنا می گوید او نمی خواهد Prejudge ثانیه. 230 دادخواست


اما دیگر کمیسیون می گویند بخش رسیده است برای اصلاحات ترجیحا توسط کنگره

FCC رئیس Ajit Pai می گوید او را دنبال حقایق و قانون اما نمی خواهد prejudge دادخواست بودن ظ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال FCC کمک در تنظیم رسانه های اجتماعی. او همچنین می گوید که او فکر Sec. 230 معافیت از مسئولیت مدنی شخص ثالث, موارد نیاز به اصلاح به این درخواست به دنبال. همکاران او بودند simmilarly ساکت.

Pai شد گریل شده توسط ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال (R-S. D.) و پس از آن جستوجو کرد توسط سناتور. جان Thune (R-S. D.) در نظر او هر دو om آیا Sec. 230 اصلاحات موجه است و اینکه آیا کنگره می تواند محل بهتر برای هر گونه تغییر در صورت لزوم.

تحت بازجویی های Thune همه کمیسیون اما Pai گفت: آنها فکر Sec. 230 رسیده بود برای اصلاحات-رئیس کاهش یافته است به “اظهار نظر” قبل از او را دیدم دادخواست اما همچنین گفت که او تا به حال تشکیل نشده یک نظر در موضوع–و که کنگره نمی FCC شد بهترین مکان برای انجام این کار هر چند کمیسر برندان Carr پیشنهاد FCC و عدالت نیز نقش.

Blumenthal کرده بود حمله به اعتبار و مشروعیت متمم اول قانون اساسی و FCC “کارگردانی شما را به انجام چیزی است که شما به سادگی نمی باید قدرت را انجام دهد.”

او گفت که اگر Pai مراقبت در مورد خود سازمان آن یکپارچگی و اقتدار خود “شما را از ایستادن برای آن و جلوگیری از رئيس جمهور را به تلاش برای تعامل با شما در retailiating در برابر رقبای سیاسی خود و در برابر شرکت های فن آوری که اتفاق می افتد به در طرف دیگر از مسائل از او.”

Pai گفت که او نمی تواند “برطرف کردن نظارتی برآمدگی” از آنجا که او تا به حال دیده می شود نیست این درخواست پس از آن او را دنبال حقایق و قانون است.

اما وقتی پرسید که توسط سناتور. تد کروز (R-Tex.), تمام این کمیسیون توافق بزرگ تکنولوژی تا به حال یک مشکل شفافیت هر چند کمیسر جفری Starks گفت: کلیدی خواهد بود برای FCC برای دیدن این طومار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است بنابراین آن را تبدیل به یک برآمدگی در انتخابات.

مرتبط با: Starks می گوید NTIA را در دادخواست

Starks به نام برگ برنده دولت به پرونده دادخواست زودتر از آن در ابتدا نشانه بلکه نشانه خود او فکر نمی کند FCC اقتدار به انجام آنچه رئیس جمهور می خواهد.

کروز گفت: اگر FCC می تواند به سادگی ارائه برای شفافیت بیشتر در نظر نحوه گفتار بود که مسدود شده و یا متوقف شده توسط لبه ارائه دهندگان آن را “تبدیل” توانایی برای رسیدگی به آنچه او گفته بود مشکل از سانسور محافظه کار بیان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>