Pai به تپه: FCC خواهد رای در پهنای باند مورد نقشه برداری در جولای

FCC رئیس Ajit Pai نشانه های یک طرح برای اجرای پهنای باند داده ها عمل خواهد بود رای دادند در جولای 16, عمومی, جلسه, اشاره کرد اما کنگره هنوز اختصاص این پول برای آن پرداخت.

FCC شده بود کار خود را در تلاش برای بهبود مجموعه ای از داده ها است که می رود به تعیین که در آن پهنای باند است و نیست اما Pai با اشاره به در شهادت برای یک جولای 24, FCC نظارت شنوایی در کمیته بازرگانی مجلس سنا که داده های پهنای باند به قانون منع آن از بهره برداری جهانی خدمات اداری شرکت که برای نقشه برداری جدید, تلاش, تا, FCC فاقد $65 میلیون آن نیاز به پیاده سازی کنگره’ نسخه.

“ما مایل به کار با شما را به مناسب این بودجه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می تواند به جلو حرکت می کند به سرعت به بهبود کشور ما پهنای باند, نقشه,,” او گفت:. “در ضمن این کمیسیون ادامه خواهد داد به کار در rulemakings به عنوان مناسب (و مجاز و بودجه) از جمله در نظر گرفتن سفارش و اطلاع از پیشنهاد Rulemaking ما در ماه جولای باز جلسه به عنوان بخشی از کار ما به اتخاذ نهایی قوانین توسط ماه سپتامبر مهلت قانونی.”

مرتبط با: آمریکا و فشار برای پهنای باند برداری دلار

Pai به اذعان FCC را پهن باند جمع آوری داده ها نیاز به بهبود چیزی است که یک مسئله بزرگ در دو طرف راهرو در کنگره با این همه گیر دادن و حتی روشن تر از نور در شکاف دیجیتال و نیاز به آن نزدیک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>