Pai به تپه: با تصویب لایحه حفظ T-Band برای ایمنی عمومی

FCC صندلی Ajit Pai معمولا مشتاق به رایگان تا midband طیف هر کجا که او می تواند آن را برای 5G تصریح کرد دوشنبه (9 مارس) که او مخالف تخصیص مجدد و حراج از T-Band (470-512 مگاهرتز) طیف در حال حاضر استفاده می شود برای امنیت عمومی و ارتباطات است.

صحبت کردن با انجمن بین المللی آتش نشانان کنوانسیون در واشنگتن دوشنبه (9 مارس) Pai روشن ساخته است که او قصد ندارد از مزایده و یا جابجایی T-band اما اشاره کرد که دستور آمد از کنگره است.

“در دهه های اخیر از این طیف استفاده شده است امنیت عمومی مجوز در 11 از بزرگترین شهرستانها,” او گفت:. “اما در سال 2012 کنگره با تصویب قانون نیاز به FCC به reallocate و حراج این طیف است.

در سال 2012 وسط کلاس امداد مالیاتی و ایجاد شغل قانون کنگره مورد نیاز FCC به reallocate و حراج این طیف که استفاده شده است برای دهه ایمنی عمومی مجوز و به صندوق جابجایی آن دسته از کاربران دیگر.

مرتبط با: Pai می پیوندد تماس برای Axing T-Band, حراج

“آژانس گرفته یک نگاه سخت در T-band” گفت: Pai. “و ما به این نتیجه رسیدند که حرکت رو به جلو با یک حراج از آن نمی شود امکان پذیر است. هزینه های نقل مکان عمومی ایمنی مجوز به دیگر طیف احتمالا بسیار بالاتر از هر پتانسیل حراج درآمد ما می توانید از شرکت در مناقصه را به نفع خود مجوز برای این طیف است.

به دلیل این نگرانی من به نام در کنگره در ماه دسامبر گذشته به لغو T-band, حراج دستور. در حال حاضر وجود دارد لوایح در حال بررسی در کنگره است که انجام درست آن. من امیدوار هستم که آنها می توانید کار انجام می شود به زودی.”

سنسور. Ed Markey (D-جرم.), چاک شومر (D-n. y.), کریستن جیلیبرند (D-n. y.), الیزابت وارن (D-جرم.), و باب کیسی (D-Pa.) در پاییز گذشته معرفی نمی شکستن T-Band عمل می کنند که repeals حراج. به دنبال این لایحه را حامیان به تیم با کسانی که در شهر اولین پاسخ این هفته به فشار برای عبور.

Pai مخالفت به حراج وجود و با استناد به این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد یک قانونی حکم به حراج T-Band 2021 FCC در ماه دسامبر به حالت تعلیق در پردازش برنامه های کاربردی برای T-Band مجوز از جمله تمدید که به احتمال زیاد با کمک نور آتش بر روی تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>