Pai به Klobuchar: E-نرخ نمی تواند رفتن به خانه اتصال

FCC رئیس Ajit Pai همچنان به آن را روشن است که او به عنوان خوانده شده قانون FCC می توانید با استفاده از E-نرخ یارانه برای مدرسه و کتابخانه برای اتصال صفحه اصلی پهنای باند به صورت آموزش از راه دور.

E-نرخ جهانی صندوق خدمات پیشرفته مخابراتی یارانه برای باند پهن با سرعت بالا دسترسی به مدارس و کتابخانه ها.

مرتبط با: FCC همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست برای ترویج اد تکنولوژی و در دسترس بودن بودجه

او املای موقعیت خود را در نامه ای به سناتور. ctq (D-Minn.) FCC منتشر کرده است.

Pai گفت: او به رسمیت می شناسد که مدارس مجبور به تغییر راه آنها آموزش با توجه به همه گیر و این که “این مهم است که والدین و دانش آموزان همیشه در ارتباط ماندن به طوری که آنها می توانید با شرکت در دوره های آموزش آنلاین از خانه در طول این بحران است.”

اما او همچنان مصمم است که با زبان قانون روشن است.

“[W]e به صورت یک مانع اصلی: ارتباطات عمل می کنند که FCC موظف است به اداره. او می گوید عمل “به صراحت محدودیت FCC استفاده از E-نرخ برنامه بودجه برای پهنای باند و سایر خدمات ارائه شده به مدرسه ‘درس’ و کتابخانه ها. اتصال به کامپیوتر و دستگاه های عرضه شده به دانش آموزان در خانه و متاسفانه نمی واجد شرایط برای E-رای تحت حمايت قانون است.”

مرتبط: مربیان می گویند آموزش از راه دور, دلار, سهام, هستند, کلید, برای بازگشایی مدارس

سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) پیشنهاد به Pai در طول یک FCC نظارت شنوایی که خواندن خود را بیش از حد باریک و کنگره OK بود با او درس تفسیر به معنی خانه جدید کلاس درس ضروری COVID-19 اما Pai نمی تکان دادن. اما او گفته است که کنگره او خواهد بود خوشحال به صرف E-نرخ پول در آموزش از راه دور اگر کنگره تغییرات قانونی زبان.

مرتبط با: سنا حزب دموکرات معرفی 4 میلیارد دلار E-لایحه رای

Pai با اشاره به Klobuchar به عنوان او به دیگران وجود دارد که 16 میلیارد دلار در مراقبت عمل COVID-19 کمک های بودجه ای است که دولت ها و محلات می توانید برای خانه, اتصال, اگر آنها را انتخاب کرد. او گفت: همچنین 3 میلیارد دلار کمک های مالی اضطراری در فرمانداری اضطراری آموزش و پرورش بودجه امداد است که همچنین می تواند مورد استفاده برای کنترل از راه دور یادگیری است.

او می گوید: FCC شده است با همکاری وزارت آموزش و پرورش به آموزش در مدارس در دسترس بودن است که محلی بودجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>