Pai شبکه های نظرسنجی ها: Isp برگزاری ‘بسیار خوب’

FCC رئیس Ajit Pai دوست دارد آنچه که او است شنوای از Isp ها و انجمن های صنفی در مورد توانایی خود را برای رسیدگی اضافی پهنای باند بار در طول COVID-19 همه گیر را پناهگاه در محل مقرر.

او گفت: روز شنبه (2 آوریل) که به او گفته بود به پهنای باند و تلفن شرکت های, که گفت: استفاده از شبکه شد تا حدود یک سوم برای شبکه های ثابت و 10%-20% برای شبکه های تلفن همراه در چند هفته گذشته. جای تعجب نیست که آنها وجود دارد گفت: افزایش تقاضا در طول روز ساعت.

او گفت: جان کلام این گزارش وضعیت بود و آنها با دست زدن به ترافیک و انتظار می رود تا قادر به ادامه انجام این کار است.

او divvied تا اعتباری که برای عملکرد بین صنعت و FCC.

“به نظر می رسد که ملت ما را در ارتباطات شبکه های در حال برگزاری به خوبی در میان افزایش ترافیک و تغییر در الگوهای مصرف” او در بیانیه ای گفت در تماس است. “که در بخشی به شبکه های طراحی شده برای رسیدگی همیشه عالی اوج ترافیک بار و در بخشی به بازار مبتنی بر چارچوب قانونی که ترویج زیرساخت های سرمایه گذاری و استقرار.”

او تشکر شرکت برای جلسه تقاضای تغییر در یک خواستار تغییر و کار با FCC برای حفظ کشور متصل می شود. او گفت که هیچ ارائه دهنده ابراز نگرانی کرد که آنها نمی خواهد بود قادر به تحمل بار.

او همچنین به یک فریاد به ارتباطات کارگران در خط مقدم “برای تلاش های خود را در کمک به آمریکایی ها متصل ماندن متصل شده و رفع هر گونه مشکلات در طول این زمان به چالش کشیدن.”

در Pai تماس با انجمن های صنفی بودند ACA متصل, ابر, ارتباطات, داد رقابتی حامل انجمن CTIA—انجمن بی سیم INCOMPAS, NCTA—اینترنت و تلویزیون انجمن NTCA—روستایی پهنای باند ارتباط روستایی, بی سیم, انجمن ماهواره, انجمن صنعت بی سیم ارائه دهندگان خدمات اینترنت انجمن و غربی مخابراتی داد.

او همچنین به صحبت Altice, ایالات متحده آمریکا AT&T CenturyLink, منشور, Cincinnati Bell تثبیت ارتباطات Comcast در, Cox, ظرف, مرزی, Hughes, Mediacom شمال, فیبر, Sprint, T-Mobile, TDS مخابرات TracFone, U. s. Cellular, ورایزون, ViaSat و Windstream.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>