همه گیر اسپرز Deregulatory سی


قوانین تعمیرشده به شکسته و خم در مبارزه با COVID-19

کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai ماهانه چکه چکه چکه از روند مقررات زدایی تبدیل به یک سیل حداقل به طور موقت به عنوان قوانین برای پهنای باند چگونه پول یارانه را صرف چه طیف استفاده می شود و که می توانید آن را در حال تغییر و لغو راست و چپ.

این اعتراف هدف این است که به نگه داشتن امریکا متصل در زمانی که پهنای باند است تحت اللفظی تاسیسات برای یک خانه نشین مردم ، که سیل یک پدال به فلز نسخه از این رئیس را هدف پاکسازی نظارتی “کوچک روینده در زیر درخت.” اما شل شدن قوانین در چگونه پول خرج — بسیاری از به معنای نگه داشتن زبانه ها در آن جریان برای جلوگیری از اتلاف تقلب و سوء استفاده — از بازی های معمول برنامه ریزی برای یک محافظه کار جمهوری خواه و رئیس.

آزادسازی موقت است, اگر چه به طور موقت بستگی به این دوره از ویروس. اما هر روز به ارمغان می آورد کلمه ای جدید از یک بخشیده محدودیت و یا شاید یک ویژه اداره موقت را اجازه می دهد تا Comcast و ظرف شبکه به قرض دادن طیف برای T-Mobile به عنوان مثال.

پس از آن وجود دارد این است که جریان پول برای پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور با محدودیت برداشته شد که در محل قرار داده برای مبارزه با پتانسیل زباله های تقلب و سوء استفاده Pai طولانی هدف قرار دادند.

صحبت کردن در مورد تنظیم در سن COVID-19 روز جمعه گذشته Pai گفت: “در بسیاری از ما هنوز هم ساختمان هواپیما در هنگام پرواز آن است.”

مانند جهان متناوب

دموکرات حمایت از این موقت deregulatory سیل برای تلفن های موبایل مانند اسکریپت از جهان متناوب محدود (امیدوارم) سری. اما پس از انجام بسیاری از حالات در زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

Bipartisanship بیش اقدامات اضطراری گسترش نمی دهد دیرینه تقسیم بیش از مسائل مانند روستایی پهنای باند زیرساخت هزینه های بودجه برای بسته شدن “مشق شب شکاف” و بی طرفی خالص ،

به عنوان FCC دموکرات جفری Starks قرار داده و آن را در آنچه در زمان های مختلف به نظر می رسد اغراق “ما دیرینه دیجیتال تقسیم کرده است بدل به یک هیولا جدید COVID-19 تقسیم کنید.”

برخی از دیدن اعمال نفوذ بحران را امتحان کنید و مطمئن طولانی-برگزار مواضع و اقدامات به عنوان یک نوع از بهره و فرصت طلبی. اما این غیر قابل انکار است که دسترسی به پهنای باند به ویژه در مناطق روستایی در حال حاضر جدا شده توسط جغرافیایی فاصله گرفته است یک ضرورت است. آن را نیز از دست داده است در بی طرفی خالص فعالان این که تعداد انگشت شماری از مسائل مربوط به دادگاه با FCC را مقررات زدایی از Isp ها بود که آژانس تا به حال به اندازه کافی سنجیده تاثیر بر امنیت عمومی و تاسیسات برنامه که یارانه پهنای باند کم درآمد خانوار. (FCC می گوید این کار را کرد.)

بدیهی است عمومی-ایمنی ارتباطات و مطمئن شوید که افراد کم درآمد هنوز هم ارتباطات باند پهن مسائل این روزها به خصوص هنگامی که وجود دارد میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی از کار.

این بنیاد بنتون که طرفداران برای گسترش تاسیسات برنامه خواستار FCC به طور خودکار ثبت نام کسانی که 10 میلیون بیکار در راه نجات را پهن باند یارانه ها و افزایش یارانه ها از 9.95 $در هر ماه برای $50.

شرکت نیز با بهره گیری از به تاخیر می اندازد. تبلیغ کنندگان و سازمان های ذکر شده همه گیر در تماس برای کالیفرنیا به تاخیر در اجرای دولت جدید حفظ حریم خصوصی و قانون چیزی است که در آثار قبل از این ویروس منفجر شد. همان می رود برای اپراتورهای کابلی و مهلت جدید حقیقت-در-صدور قوانین و مقررات. آنها گفته FCC قوانین باید تحت فشار قرار دادند به آنها اجازه تمرکز بر روی جدید COVID-19 طبیعی و تنظیم کننده توافق, تمدید مهلت ژانویه 2021.

قطعا کسب و کار به عنوان معمول

رسانه های دفتر رئیس میشل کری توضیح فرمت خلاصه FCC را با رویکرد جدید کسب و کار به عنوان معمول:

“به عنوان ملت تکل COVID-19 گیر چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان (MVPDs) و ارائه دهندگان پهنای باند ثابت سرویس دسترسی به اینترنت در میان اشخاص است که جدایی ناپذیر به کمیسیون جاری در سراسر کشور تلاش برای حفظ آمریکایی ها مطلع شده و متصل در طول این ملی اضطراری” کری گفت: در اعطای وقت اضافی. “به طوری که این ارائه دهندگان خدمات ممکن است تمرکز منابع خود را در این مهم تلاش ما ارائه انعطاف پذیری مناسب برای MVPDs و ارائه دهندگان پهنای باند ثابت, اینترنت, خدمات دسترسی به تعهدات خود تحت بیننده تلویزیون قانون حفاظت از 2019 (TVPA).”

ارشد, FCC, مقامات گفت: چند خبری که در حالی که آژانس قصد ندارم به موضوع پتو پسوند وجود داشته باشد مورد انعطاف پذیری. FCC نیز به وضوح به دنبال درخواست از طریق لنز بی سابقه ملی بحران بهداشتی و اجازه پهنای باند اپراتورها تمرکز بر کسب و کار در دست.

پس از آن وجود دارد که شرکت های فن آوری که تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها برای سال. آنها می گویند در حال حاضر زمان برای بلند کردن چه مقدار مالیات پرداخت شده توسط مصرف کنندگان ایالات متحده در مودم, شبکه, تکنولوژی کابل ها و خیلی بیشتر. تکنولوژی ارتباط ITI در به دنبال تسکین ذکر آن اعضای “نقش مهمی در تسهیل جامع آمریکا در پاسخ به COVID-19 بحران از تولید انتقادی healthcarerelated دستگاه و قطعات به حمایت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های, در حالی که ارائه محصولات و خدمات telework از راه دور آموزش و پزشکی از راه دور انجام دهد.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه چین تعرفه ها در حال رفتن به دور در هر زمان به زودی با اشاره به آنها در یکی از COVID-19 جلسات وقتی پرسیده شد که چه ایالات متحده در پاسخ باید به چین ادعا کمرنگ جلوه دادن تاثیر این ویروس وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>