Panera دادن مشتریان نامحدود قهوه برای $8.99 در هر ماه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Everyone's favorite place. - MIKE MOZART / FLICKR

چیزی دم-ti-ful اتفاق افتاده در سنت لوئیس امروز. Panera یا مناسب آن نام, St. Louis نان شرکت نورد کردن آن, قهوه, سرویس اشتراک امروز. در $8.99 یک ماه St. Louisans می توانید خود را به خوردن نان قطعه قطعه شیرینی با یک جریان نامحدود از قهوه است.

بله درست است. همانطور که در سنت لوئیس پست دیسپچ, Panera ارائه شده است مشتریان یک قهوه اشتراک. این اشتراک را اضافه کنید به موجود خود را پاداش حساب MyPanera.

این تغییر می آید درست قبل از وندی شروع به ارائه صبحانه در مارس 2 در حال حاضر شلوغ بازار است. مک دونالد, Dunkin’ و استارباکس همه را مجبور به دفاع از قلمرو خود را به عنوان Panera باعث می شود حرکت بعدی.

مرتبط: 18 چیزهایی که St. Louis سرسختانه اصرار دارد فراخوانی با نام اشتباه

این شرکت به طور مداوم اضافه شده به آن از منوی صبحانه بیش از سال گذشته است. آن اضافه شده صبحانه کاری ادامه داده اند و اصلاحی خود را موجود ساندویچ صبحانه. آنها همچنین اضافه صبحانه تحویل در مناطق خاص. با وجود این تجدید نظر, Panera باقی مانده برای بدنام آن سوپ سالاد و ساندویچ منو.

Panera, مدیر اجرایی Niren چودری گفت: پست اعزام که او امیدوار است برای اضافه کردن به صبحانه مخاطبان با این گزینه های جدید. او می خواهد به رشد و عضویت در برنامه پاداش. در حال حاضر تعداد اعضای این است که در 38 میلیون.

چودری می خواهد به حداقل 50 میلیون دلار در میان مدت.

نه تنها خدمات ارائه نامحدود قهوه داغ داغ چای و قهوه سرد را نیز پوشش داده شود. خدمات ارائه خواهد شد و در همه 2,200 محل شرکت.

“امروز ما در حال تغییر بازی برای مصرف کنندگان قهوه در سراسر کشور با ما هیچ مصالحه, نامحدود, سرویس اشتراک—بزرگ قهوه در یک مقدار شگفت انگیز,” چودری گفت: در آزادی مطبوعات. “در Panera وجود دارد نه بیشتر سازش و جام خود را همیشه کامل است.”

اعضای MyPanera می توانید به Panera Bread وب سایت آمار “سفارش آنلاین” و سپس “حساب من” و در نهایت “من اشتراک” به قهوه خود را حل کنند.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>