جزئی جمجمه انسان در یافت سابق میشیگان خانه مرد کشته شده در کامبرلند Co. در ضربات پنالتی

همچنان اعتقاد بر این بود بخشی از جمجمه انسان کشف شده در حیاط خلوت گودال آتش از میشیگان خانه قبلا متعلق به یک مرد کشته شده در ماه گذشته در ضربات پنالتی با یک Cumberland County, Tennessee کلانتر معاون.

صاحبان جدید از ترنتون میشیگان خانه یافت می شود اعتقاد بر این است به عنوان بخشی از یک جمجمه انسان همراه با دیگر قطعات استخوان در گودال آتش شب دوشنبه استیو واس مدیر ترنتون پلیس و آتش بخش گفت: مطبوعات آزاد دیترویت.

ترنتون پلیس گفت که این خانه قبلا متعلق به مارک آلن Eberly, 57 بود که به کشته شدن 27 ژوئن پس از تبادل آتش با Cumberland County Sheriff معاون دفتر.

Eberly آتش گشودند معاون پس از متوقف شدن برای رانندگی نامنظم و سپس به سرعت دور به عنوان معاون بازگشت آتش با توجه به تنسی دفتر تحقیقات.

مقامات در بر داشت Eberly حدود یک مایل دور مرده در داخل وسیله نقلیه خود را. معاون نامش منتشر نشده بود پرواز با هلیکوپتر به منطقه ای در بیمارستان. وضعیت خود نبود فورا در دسترس شنبه.

میشیگان مقامات در حال کار برای شناسایی باقی مانده است. آن را بلافاصله روشن زمانی که Eberly متعلق به خانه است.

همسایه ها به خاطر زیادی اتش در خانه در مارس وسع گفت: پلیس و باور او به پایان رسید تا در تنسی مدتی در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>