حزب در پلازا رفتن مجازی به نفع هوستون مواد غذایی بانک

بازگشت در ماه فوریه هوستون اول شرکت پرده برداری کرد قصد دارد برای سال 2020 بهار نسخه از محبوب کنسرت زنده, سری حزب در پلازا. پنج شنبه شب نشان می دهد از اواخر مارس تا اوایل آوریل برنامه ریزی شده بود به ارمغان بیاورد متنوع موسیقی عمل می کند و هوستون طرفداران موسیقی به Avenida هوستون.

این بیماری همه گیر را متوقف کسانی که آزاد زندگی می کنند نشان می دهد قبل از آنها تا کنون آغاز شده اما این حزب خواهد رفت. هوستون برای اولین بار است teaming با KHOU 11 به حال حزب در پلازا مجازی کنسرت به نفع. مقامات محلی و موسیقی عمل می کند – از جمله چند تن از اصل برنامه ریزی شده سری کنسرت – ظاهر خواهد شد در روز شنبه, مه 2 رویداد. این کنسرت به نفع هوستون بانک مواد غذایی.

“با تشکر از همکار ما KHOU 11 و برخی بسیار با استعداد نوازندگان Houstonians این فرصت را به با خیال راحت لذت بردن از بزرگ اجرای موسیقی و همچنین کمک به همسایگان خود در طول این زمان بحرانی با حمایت از هوستون مواد غذایی بانک گفت:” برندا بازان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هوستون اولین شرکت در آزادی مطبوعات.

دبورا دانکن میزبان این رویداد آغاز می شود که در 7 p. m. و هوایی بر روی کانال 11 برای یک ساعت با تمدید دیجیتال جریان در ایستگاه YouTube و Facebook pages برنامه ریزی شده است. آرایه ای از منطقه مشهور از جمله Houston Astros’ ستاره الکس Bregman رپ Bun B, HEB جمهور اسکات مک کللند و جیمز ریش برنده جایزه آشپز هوگو ارتگا ملحق خواهد شد دانکن و هوستون شهردار سیلوستر ترنر برای این رویداد.

Party on the Plaza Is Going Virtual to Benefit Houston Food Bank

هنر پوستر

نشان می دهد هشت موسیقی عمل می کند عبارتند از: برنده جایزه اسکار خواننده و ترانه سرا رایان بینگهام کلاسیک غرب, روح, گروه, St. Paul و استخوان شکسته funk and soul گروه رابرت رندولف و خانواده گروه و سیاتل پاپ عمل شیب. کسانی که اجرا شد و تمام میله میله برای انجام زندگی می کنند در حزب در پلازا این بهار. آنها خواهید بود پیوست محلی مورد علاقه های شما و حزب در میدان جانبازان هیز Carll و رنج می برد و همچنین به عنوان Austin آقا و گرمی برندگان Grupo Fantasma.

حزب در پلازا یک مدت طولانی هوستون سری کنسرت و آورده ترکیبی از ملی و محلی عمل به منطقه طرفداران موسیقی در طول سال چه در Avenida هوستون و یا در سراسر مرکز شهر در جونز پلازا. جنگ و پیمان رابرت الیس Ghostland رصدخانه باب اشنایدر و ترومبون خپله یک تعداد انگشت شماری از نوازندگان که بازی کردم این سری پس از سال 2017, هنگامی که آن را در بازگشت از تمدید وقفه.

مه 2 نشان می دهد تمرکز بر هوستون بانک مواد غذایی می آید در یک زمان بحرانی. با توجه به مواد مطبوعات این کشور بزرگترین بانک مواد غذایی در توزیع کار در 150 درصد توزیع در حال حاضر. در سال گذشته این سازمان تحویل داده 104 میلیون وعده های غذایی به مواد غذایی را به چالش کشیده ساکنان در 18 شهرستانهای جنوب شرق تگزاس. آن را تخمین توزیع 750,000 پوند از مواد غذایی روزانه در طول بیماری همه گیر. کسانی که علاقه مند در کمک های مالی به سازمان خود فرصت های داوطلب یا کمک را تشویق به بازدید از هوستون مواد غذایی بانک سایت.

حزب در پلازا مجازی بهره مند کنسرت 7 p. m. روز شنبه, مه 2 پخش در KHOU 11 و ایستگاه YouTube و Facebook pages.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>