عید پسح عید و ماه رمضان: چگونه coronavirus بحران می تواند مختل تعطیلات مذهبی

مؤمنان به طور معمول جمع آوری با هم برای عید پسح عید و ماه رمضان.

اما این سرعت نزدیک شدن تعطیلات مذهبی می تواند تبدیل به یکی دیگر بخشی از زندگی آمریکایی مختل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر هفتگی در فرد مذهبی خدمات منتقل کرده اند حاضر به عنوان مقامات منتخب و کارشناسان بهداشت عمومی سعی در کاهش گسترش این ویروس توسط dissuading یا مردم خواستار نگه داشتن خود را از راه دور و تماس های زیادی گرفته است.

رهبران مذهبی هستند با اعتماد به نفس عید پسح عید و ماه رمضان را مشاهده خواهد شد یک راه یا دیگری. اما اگر COVID-19 اقدامات پیشگیری از کشش برای هفته ها و یا دیگر آن را به معنی یهودیان, مسیحیان و مسلمانان خواهد بود مجبور به انطباق با سنت های خانوادگی و آشنا ریتم خود را در روز مقدس شهدای به این شیوه جدید زندگی است.

“به عنوان انسان ما متولد می شود در ارتباط با یک دیگر – که چگونه خدا ما گفت:” کشیش جیسون اسکات که منجر ناکسویل اولین کلیسای خدا.

“همیشه وجود دارد رفتن به یک حرکت نزولی از جدایی اما این باعث ما را به فکر می کنم در خارج از جعبه. پیام انجیل است نه ازطریق توسط روش.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل های دولت خود قرار داده و در محل های عید که می افتد در مارس 12, به امید تقویت اقتصاد ایالات متحده. اما زمانی که نامیده شده است یک اشتباه توسط مقامات منتخب پزشکی کارشناسان و مقامات دولتی.

دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مارس 16 از جمله اصرار مردم برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و تعطیلی مدارس و برخی از کسب و کار خود را به پایان می رسد در هفته آینده پیش از تعطیلات.

در تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت که او فکر نمی کند که عید پاک است که واقع بینانه مهلت برای کاهش این دستورالعمل در دولت است. روز سه شنبه گفت: مدارس به ماندن بسته از طریق آوریل 24. شهرداری رهبران صادر کرده اند و خود را “امن تر در صفحه” سفارشات. ناکسویل را در مجموعه ای به پایان می رسد قبل از تعطیلات شروع, اما می توان آن را گسترش داد.

جامعه یهودی می آید با هم برای عید فصح ‘در برابر تنهایی’

برای دو هفته گذشته خاخام Alon Ferency از Heska Amuna کنیسه در ناکسویل گفت که او “تا به حال کاملا جدید است.”

این زمانی است که Ferency به طور ناگهانی بسته کنیسه درب و نقل خدمات آنلاین به دلیل coronavirus نگرانی. او گفت: ناکس خبری که در آن نقطه او تا به حال هیچ ایده چه چیزی در حال اتفاق در عید فصح.

عید پسح شروع می شود در غروب مه 8 و عمده یهودی تعطیلات اجرا می شود از طریق مارس 16. این یادبود آزادی بنی اسرائیل از بردگی در مصر یک حساب کاربری است که دقیق است در خروج یک کتاب در کتاب مقدس عبری و مسیحی عهد عتیق.

عید فصح Seder یک مراسم جشن که نشانه آغاز تعطیلات یهودی است که بخش مهمی از جشن. این دهانه در سراسر دو شب و برای اولین بار سه جماعت در ناکسویل در حال آمدن است همراه برای مجازی Seder.

“این غیر معمول است که ما چند جماعت حوادث به دلیل تفاوت اما آن را احساس می کند مانند یک زمان به صحبت کردن در برابر تنهایی” Ferency گفت. “این خواهد بود نه فقط به عنوان Seder اما همچنین به عنوان یک پیام است.”

Ferency و خاخام ها از دیگر جماعت با هم مشترک Seder در اوایل این هفته. با وجود جشن از راه دور Ferency معتقد است که با گرد هم آوردن ناکسویل یهودی در جامعه ایجاد خواهد کرد نمادین لحظه ای از حمایت است که مورد نیاز است در حال حاضر.

این چرخش سریع با استفاده از تکنولوژی ارائه شده چالش های آن, اما Ferency و دیگر رهبران جامعه امیدوارند که سیستم عامل مانند زوم را ابتدا “خارش” برای اتصال.

“من شده است با استفاده از آن برای همه چیز از بازی های هیئت مدیره به هیئت مدیره جلسات” Ferency گفت. “این همان گرما از یک دوست است, اما آن را دید.”

“من نمی توانم صبر کنید تا هوا در آغوش هر کس از طریق یک پنجره’

پاستور اسکات و کلیسای او هنوز در تلاش برای ایجاد ارتباط انسانی این عید پاک با “رانندگی در کلیسا.”

اسکات منتقل خدمات آنلاین در اوایل مارس برای محافظت از جماعت خود را. به عنوان دستورالعمل های دقیق قرار داده شد و به جای او می دانست آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس را تهدید می کند برنامه های عید پاک.

ناکسویل اول معمولا دارای یک عید پاک خطبه در داخل به دنبال یک شکار تخم مرغ. اما در میان شیوع کروناویروس, Scott تا به حال برای دریافت خلاق است.

“من فکر کردم مدتی از کریسمس نور نشان می دهد که همگام سازی موسیقی از رادیو پس از آن شده است یک چشم انداز است که من می خواستم به سعی کنید برای برخی از زمان” اسکات گفت.

رانندگی در کلیسا خواهد شد که همه چیز سنتی خدمات ارائه می دهد از جمله زنده عبادت و موعظه به جز بدون هیچ گونه تماس بگیرید. اسکات و چند عضو دیگر خواهد بود صحبت کردن و آواز خواندن از یک مرحله مطرح در کلیسا پارکینگ. مردم می توانند با گوش دادن به ساعته خدمات از ایمنی وسایل نقلیه خود را از طریق یک ایستگاه رادیویی است. کلیسا خواهد بود توزیع کیسه های پر از وسیله نقلیه دوستدار فعالیت و شکار تخم مرغ به طوری که کودکان می تواند هنوز هم برخی از عید پاک سرگرم کننده است.

“من نمی خواهم به انجام کاری که نمی سقوط در خط با دستورالعمل شده اند که مجموعه ای از” اسکات گفت. “بدون در نظر گرفتن, من فکر می کنم وجود دارد قدرت در ما جمع آوری با هم در برخی از راه و من نمی توانم صبر کنید تا هوا در آغوش هر کس از طریق یک پنجره است.”

عمده مسیحی مقدس روز جشن رستاخیز عیسی مسیح پس از مصلوب شدن. یکشنبه عید پاک می افتد در مارس 12, اما برخی از سنت مسیحی نیز رعایت هفته دفاع مقدس که قبل از ویژه یکشنبه. ارتدوکس عید پاک است مارس 19.

اسکات آماده است برای تغییر عید عبادت خدمات طرح به عنوان دستورالعمل و محدودیت نگه داشتن در حال تحول است اما هدف اصلی او این است به ماندن متصل با کلیسای خود در طول این جداسازی و نامشخص زمان.

آخر هفته گذشته خانواده اسکات انباشت اشیاء بدست آمده در ماشین با همسر نشانه های مطلب “ما شما را دوست دارم همه” و تعجب اعضای کلیسا ایستاده در حیاط خود را. اسکات گفت: آن چیزی ویژه و لازم برای اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها به تنهایی نیست.

“من فکر می کنم که کتاب مقدس می گوید خدا می تواند کار همه چیز را برای خوب” اسکات گفت. “ما در حال دیدن خوب و رو به رشد با هم از طریق این.

“من هرگز در زندگی من تا به حال ماه رمضان توسط خودم”

محدودیت در تجمعات هنوز هم می تواند در این زمان ماه رمضان در انتخابات عراق در اواخر ماه آوریل است.

به این معنی به جای رفتن به مسجد به دعا و شکستن روزه خود را با هم مسلمانان را به رعایت ماه رمضان خود را و یا فقط با خانواده در خانه.

“ماه رمضان زمانی است برای جامعه. من هرگز در زندگی من تا به حال ماه رمضان توسط خودم و من امیدوارم که همه ما از طریق این قبل از ماه رمضان گفت: امام Ossama Bahloul ساکن محقق در مرکز اسلامی نشویل. “ماه رمضان زمانی است برای افرادی که به خوردن با هم برای هم دعا کنیم به هم.”

تاریخ شروع مقدس اسلام ماه از نماز و روزه می تواند متفاوت باشد اما محاسبه شده توسط شورای فقه آمریکای شمالی و بدن از علمای متحده اولین روز از ماه مبارک رمضان خواهد بود آوریل 24. ماه رمضان اجرا خواهد شد از طریق اواخر ماه مه این سال است.

Bahloul که خدمت در شورا گفت: اسلام ندارد مفهوم روحانیت است که یک به علاوه در این زمان از اجتماعی فاصله و خود انزوا.

“ما واقعا می تواند در رسیدن به خدا از هر نقطه” Bahloul گفت. “ما اصلا مفهوم کسی که بین ما و خدا. هر یک از اعضای جامعه مسلمان است و دسترسی برابر به خدا.”

اما حتی با توانایی به دعا هر کجا و اقامت متصل شده از طریق فن آوری, آن است که هنوز هم سخت نیست قادر به گرد هم می آیند گفت: Bahloul که صحبت به Tennessean در 20 مارس اولین جمعه مرکز اسلامی نشویل بود به حالت تعلیق Jummah نماز در میان coronavirus بحران در آن 12South و Bellevue مکان.

“آن را بسیار سخت برای من شخصا آن را به جمعه و پیوستن به مردم دعا با هم انجام آنچه ما انجام می دهیم هر هفته” گفت: Bahloul که عطف به خدا در این تلاش و زمان نامشخص است. “این بسیار سخت است به این. آن را مانند کسی که به نوعی از دست داده و بخشی از خود را — این است که چگونه من احساس می کنم امروز.”

اما Bahloul است heartened توسط تعدادی از پیام او را دریافت دوشنبه از افرادی که احساس می کردم او را. این یک امیدوار یادآور چقدر متصل مردم به خدا.

و اگر coronavirus بحران همچنان ادامه دارد و مسلمانان هنوز هم سریع دعا و تلاوت قرآن و حتی اگر آنها می توانند گرد هم می آیند برای ماه رمضان Bahloul گفت.

“آن خواهد بود؟” Bahloul گفت. “من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد.”

Coronavirus موارد در تنسی

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

رسیدن به هالی مایر در [email protected] یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>