در اولین روز خود را پشت در تگزاس, Paulie فکر می کنم تا به حال یک gnarly رفتن بر روی اسکیت بورد خود را.

“در واقع من خوردم گه در او-B پارکینگ. من در اسکیت بورد گفت:” avid اسکیت باز و نوازنده است. “من رفتن به پایین تپه پارکینگ و من نمی دانم آنچه من رسید اما من پرواز کرد و من فقط ناودان. تمام مواد غذایی به پرواز در سراسر پارکینگ. بانوی پیر می آید در حال اجرا بیش از وجود دارد و من مانند “من خوب هستم” و این خنده دار است چرا که در واقع این یکی از کسانی که انتقاد به جایی که من از آن لذت بردم زیرا آن نمی صدمه دیده است و من مانند ” آره.’ احساس همه chingón شما می دانید ؟ گفتم آره من پشت کردم ، هیچ مشکل.'”

این داستان نشان می دهد بسیاری از آنچه شما نیاز به دانستن در مورد فکر می کنم جسارت و انعطاف پذیر هنرمند در پشت hip-hop/عامیانه پانک عمل Paulie فکر می کنم و خواننده برای شیکاگو, هاردکور, پانک گروه عکس عکس اخراج از کار اخراج شدند. فکر می کنم رفت و برگشت به Austin این هفته بعد از چهار سال دور در شهر باد می وزد هر چند او را منعکس عقب و جلو بین شهرستانها و برخی دیگر از مناطق بیش از 30 سال فعالیت.

او خیلی تازه تگزاس ساکن دوباره او حتی خود را مدتها در انتظار بازگشت به P. تری برگر ایستاده و در عین حال – حداقل همانطور که از نوشتن این او بود – اما او را در حال انتظار برای پیشرفت او در موسیقی حرفه. او کشت و تاریخ نشان می دهد برای هر دو پروژه به انتظارنشسته بودند از جمله یک Paulie فکر می کنم نشان می دهد در هوستون در ماه مارس یک رویداد SXSW با رپر افسانه ای Keith Murray چند خرما با تگزاس جانبازان Skatenigs و یک هفته تگزاس تور با عکس عکس اخراج از کار اخراج شدند که شامل یک فوریه 26 تاریخ در سفید قو زندگی می کنند.

فکر می کنم در تگزاس زیر بزرگ است. حتی زمانی که او زندگی می کردند و در جای دیگر او بازگشت و به انجام در اینجا نشان می دهد از جمله سالانه متوقف می شود در هوستون خود Folxmas موسیقی متحرک. اما این اولین بار است که SFSF خواهد tour دولت است. این گروه شامل co-founder روبرتو “Cholo راب” Velasquez در باس است. مشهد موسیقی جانباز استیو Sackett و مت Anzelone که با آبجو شهرستان سوابق هنرمندان Fastplants در گیتار. درامر هکتور Huizar دور از تازه بدوران رسیده ،

“من انجام داده ام یک دسته از Paulie فکر می کنم نشان می دهد در سراسر تگزاس به طوری که افرادی که آشنا با مسائل یا این که به دنبال من آنلاین دیدم چیزهای که من می خواهم پست از عکس های عکس اخراج از کار اخراج شدند. ما با تشکیل راست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد تا ما با هم کمی بیش از سه سال است. من به معنای واقعی کلمه به حال مردم التماس من مانند ‘Yo لطفا عکس را اخراج آتشباری در اینجا’,” او گفت:. “شما می دانید, عکس های اخراج و آزار و تگزاس رفتن دست در دست. ما یک Spanglish, هاردکور, باند پانک. این یک بازی کامل برای تگزاس است.”

“ما بسیار خام بسیاری از مردمی که درک rawness از ’80s, هاردکور, پانک به ما بگویید, ‘Yo, من شنیده ام هر چیزی که در یک زمان واقعا طولانی,’,” او گفت: از این گروه است. “من می خواهم به فکر می کنم ما باید معاصر چرخش بر روی آن بیش از حد ما در حال تلاش برای تقلید از هر چیزی ما فقط پس روح ما آره اما منظور ما از آن ما واقعا آنچه ما انجام می دهیم ما فقط رفتن را از طریق حرکات. ما در پاسخ به آنچه که در جهان در حال حاضر و با داشتن سرگرم کننده با آن را بیش از حد. بحث ما در مورد برخی از مسائل جدی اما همچنین می خواهم به خودمان را بیش از حد جدی و سرگرم کننده است.”

سوال واضح این است که آیا فکر می کنید حرکت به آستین خدشه دار آنچه که او ساخته شده با این گروه و یا در شیکاگو حرفه های دیگر مانند “دا Dunny نمایش” یک برنامه رادیویی که بر DIY موسیقی که او شرکت میزبان با DJ جولی وو. گذشته خود را نشان می دهد داشتند حرف زدند تا عظیم سه روز جشنواره عامیانه گه که بازدید Dripping Springs تگزاس در آوریل 20.

“یکی از کارهای جالب در مورد فن آوری های مدرن است که شما می توانید عمل از نقاط مختلف. عکس عکس اخراج از کار اخراج شده است نه شکستن قطعا ما تقریبا فقط گرفتن آغاز شده است. ما منتشر شد ما هفت اینچ وینیل چند ماه پیش” او گفت: از خود با عنوان دیسک منتشر شد به طور مشترک توسط مرده و هیچ روند پرونده است.

فکر می کنم گفت SFSF خواهد تور میانه در ماه مه و سپس سر برای, West Coast در پاییز.

“با دا Dunny نشان می دهد ما آن طوری که من می توانید تماس بگیرید در. DJ وو او را نگه دارید و آن را در استودیو و با من در تماس از آستین و یا هر کجا که من در در جاده,” او گفت:.

Shots Fired Shots Fired makes its Texas debut this week

عکس عکس اخراج از کار اخراج می کند تگزاس اولین بازی این هفته

عکس پاتریک Houdek, cortesy از Paulie فکر می کنم

“من که به پایین در تگزاس, من احساس می کنم مثل من می تواند به گسترش فقط همان راه مانند وقتی که من رفت و برگشت به شیکاگو برای چهار سال است. منظورم این است که اگر من نمی خواهد که رفت و برگشت به شیکاگو برای چهار سال خواهد بود وجود دارد هیچ Dunny نشان می دهد وجود دارد می تواند هیچ خللی عکس از کار اخراج شدند. همچنین به کمک برادر من شروع هیچ روند پرونده است. من قطعا به خاطر تجربه ای که من کرده بود و من هم سپاسگزار بود به اینجا. این وحشی, شما می دانید, من فقط به اینجا دیروز و آن را تقریبا مانند من هرگز به سمت چپ. من احساس می کنم در خانه در شیکاگو من احساس می کنم در خانه در تگزاس است.”

فکر می کنم راحت در پوست خود است که اجازه می دهد تا او را به احساس راحتی در جهان است. او یک معتاد بهبود است که آشکارا صحبت در مورد گذشته خود سوء مسائل کار کرده است و برنامه های سوء مصرف مواد. او یک بار بود بی خانمان در شیکاگو پس از او سازماندهی Austin سالانه هیپ هاپ برای بی خانمان ها نشان می دهد. او درک گرفتاری از قربانیان طوفان ماریا در پورتوریکو و در اینجا در هوستون زیر طوفان هاروی و چکمه بر روی زمین در هر دوی این موارد.

او واقعا در عشق با روح پورتوریکو در طول طوفان امداد کار وجود دارد و ساخته شده است که سالانه سفر به این جزیره پس از اهدای لباس به پناهگاه کمک به حیوان خانگی پناهگاه و آوردن نزدیک به 200 پوند اسکیت دنده اسکیت باز جوان در یتیم خانه ها در لا پرلا barrio در سن ژوئن سال گذشته است. او ضبط شده اخیر Paulie فکر می کنم EP Dunny En La Islaوجود دارد سال گذشته است. این آلبوم ثبت شده توسط جثه ایبانز (Juventud Crasa, Orquesta ال Macabeo دیسکو د هی) و منتشر شده Ceschi راموس’ برچسب جعلی چهار. (توجه داشته باشید سمت Ceschi انجام در Notsuoh پنج شنبه, مارس 23 با کانادا زیرزمین هنرمند پاپ گرگوری فلفل).

“من فقط در عشق با سقوط کرد ، خیلی زیبا و واقعی است به عنوان فاک,” او گفت: از پورتو ریکو. “این مردم که با من ملاقات کرده بودند و آن را یک نقطه زیبا. وجود یک ترکیب جالب از مانند زاغه و گرمسیری مانند ساختمان های رها شده با نقاشی های دیواری بیش از همه آنها و پوستر های بعدی به این اقیانوسی مشاهده. من شروع به یادگیری بیشتر در مورد این جزیره آن را ایالات متحده ‘نقل قول را تمام کردن’ خاک و من مانند این است که ساختگی است. این گربه نمی full نمایندگی. امپراتوری به آنها می گوید چه باید بکنید, اما آنها نمی گویند در آن است.

“پانک راک پایین واقعی وجود دارد به فاک بیش از حد” او اشاره کرد.

فکر می کنم واجد شرایط برای ارزیابی هر صحنه پانک. او فقط یک نوجوان که خود را با گروه اول را ما تشکیل شده در اواخر 1980s و باز برای اعمال مانند انگلیس جایگزینهای و GWAR. او شده است بخشی از D. I. Y. راهزنان رکورد جمعی شناخته شده برای معرفی عامیانه پانک اعمال مانند پت اسم حیوان دست اموز و متزلزل شکوه به شنوندگان. آخرین تکرار از پانک اخلاق یک گروه هاردکور, اما او نیز انجام عامیانه موسیقی پانک به عنوان Paulie فکر می کنم و جالب است به سازمان دیده بان او را زنده و تندرست به عقب و جلو بین hip-hop beats و گیتار آکوستیک. کسانی که به ظاهر نامتجانس ژانرهای خود را ساخته شده, موسیقی, موضوع 2017 هافینگتون پست مقاله که لقب فکر می کنم یک “خارج-از-این-نوع متفکر.”

“من در هیپ-هاپ و و پانک. به من این حس که آنها همیشه دست در دست رفت. اولین بار من شنیده دشمن و آن را در یک پانک club,” او گفت:. “واقعا هنگامی که آن پایین می آید به آن, آن همه مانند موسیقی خیابانی. آن را گسترش بدیهی است با پاپ پانک و چیزهای که بیشتر در حومه, اما آن را انقلابی, موسیقی و جشن موسیقی بیش از حد در زمان.”

“من احساس می کنم مثل عامیانه پانک واقعا برگزاری آن را برای پانک روح” او ادامه داد. “آن را حمل مشعل و آوردن تازگی به آن است. برخی از پانک به عنوان بدست امن و عامیانه پانک است مانند “نو با پلیس” می دانم چه کنم ؟ من که روح عامیانه پانک.”

فکر می کنم بشود به ساخت پروژه های. پشت در آستین او قصد دارد به ماندن مشغول نگه داشتن خود را شتاب رفتن و حرکت در اطراف آن از بین رفتن القا موانع.

“برای من این یک نوع خود مختاری, کنده کاری کردن فضا برای خودم در این دنیا مثل من سزاوار به اینجا و من سزاوار به انجام گه من,” او گفت:. “چه شما قبل از ذکر من فکر می کنم شما شد با اشاره به اعتیاد مبارزات و مانند وضعیت سلامت استفاده از مواد مخدر از اختلال است. شما می دانید قطعا اگر من در حال مبارزه با آن است که به صورت خودکار به نوبه خود در از “من خوب” و “من سزاوار نیست به اینجا’ و چیزهای شبیه به آن, بنابراین من فکر می کنم زمانی که من را که پس از آن من واقعا کنده کاری کردن فضا و مشغول شدن و ساخت صدای من شنیده ام.”

Paulie فکر می کنم آگهی آتشباری عکس اخراج به عمل چهار شنبه, مارس 26 در سفید قو زندگی می کنند 4419 ناوبری. زنده و با صدای بلند تولیدات نمایش شامل Pigeye این مسائل و ریگان دوران رد. درب در 8 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im