پرداخت کاهش furloughs آمار Dollywood به عنوان پارک وارد ‘حالت خواب زمستانی’ در میان همه گیر

Dollywood در حال ورود به “خواب زمستانی حالت” برش پرداخت از پرسنل فعال و furloughing همه دیگران در حالی که در جهان معروف پارک نشسته بسته در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تا زمانی که ما خاص re-opening تاریخ روشن است Dollywood باقی خواهد ماند در حالت خواب زمستانی با حداقل پرسنل مورد نیاز برای حفظ تداوم کسب و کار” می خواند Dollywood شرکت انتشار اخبار به اشتراک گذاشته شده با ناکس اخبار روز سه شنبه. “همه کارکنان فعال باقی مانده در طول این زمان انجام می دهند بنابراین تا 50% کاهش حقوق و دستمزد. همه کارکنان اضافی خواهد شد بر روی کردند تا اطلاع ثانوی.”

یک سخنگوی این شرکت گفت که او نمی تواند بلافاصله مشخص کنید که چگونه بسیاری از کارکنان کاهش دستمزد و چگونه بسیاری از آنها مصرف furloughs.

Dollywood شرکت متعلق به بخش شرق تنسی آیکون Dolly Parton شامل 150 هکتار پارک و 35 هکتار چلپ چلوپ کشور 300-اتاق DreamMore رفت و آمد مکرر و Dollywood را Smoky Mountain کابین. در مجموع این شرکت در استخدام برخی از 3000 نفر را Sevier County بزرگترین کارفرما و می بیند میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در هر سال است.

به خواب زمستانی را پوشش می دهد همه خواص از کوه دودی کابین که باز باقی می ماند.

“ما می دانیم که این وضعیت ارائه کارکنان و خانواده خود را با بسیار زیاد سختی” به انتشار اخبار می خواند. “هر کسی که با این نسخهها کار در Dollywood پارک یا Dollywood را DreamMore توچال و آبگرم ضروری است و این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه آرامی.

“Furloughing ما را قادر می سازد مردم را به بازگشت به کار به سرعت و حفظ منافع بهداشت و درمان” آن همچنان ادامه دارد. “این شرکت نیز پرداخت 100% حق بیمه برای افرادی که در آن بهداشت و درمان برنامه ریزی برای چند ماه آینده به ارائه پشتیبانی های اضافی.”

این شرکت ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت مشورت کارشناسان پزشکی و به دنبال دستورالعمل CDC به امید آن پارک می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است انتشار متحده است.

Dollywood شرکت در زمان عمل در اوایل برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

روز قبل از Sevier County شناسایی اولین مورد از COVID-19 در اواسط ماه مارس این شرکت به طور داوطلبانه لغو آن در رسانه ها روز به تعویق افتاد و باز کردن آن پارک برای دو هفته. این شرکت در ادامه به گسترش تاخیر با Dollywood جمهور کریگ راس گفت: “ما به طور مداوم دوباره ارزیابی گزینه های ما و به امید باز است.”

به عنوان شیوع بدتر سراسر کشور, برخی از جاذبه های, در شرق تنسی گردشگری نقطه داغ ماند باز از طریق شکستن بهار. مدت زمانی که دانش آموزان در خارج از مدرسه مهم است که به Sevier County گردشگری مبتنی بر اقتصاد و مقامات محلی گفتند که به اعتقاد آنها از نظر قانونی نمی تواند جهت کسب و کار به خود را تحت منشور.

“اگر این ویروس گسترش می یابد مانند آن در سراسر جهان, شماره های بالا خواهد رفت و بیشتر مردم خواهد شد نیاز به ماندن در خانه است که آنچه باید اتفاق می افتد” دیوید پوشیدن شهردار کبوتر کرده ام که در آن Dollywood واقع شده است, گفت:, مارس 19. “اما اگر مردم نیستند ما با بهره گیری منطقه ما رنج می برند. ما بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

بازدید کنندگان نگه داشته به آینده را به Sevier County از بیش از همه باعث کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی به نزدیک مارس 24 در یک اقدام بی سابقه.

در غیاب یک ایالت اقامت در خانه سفارش مقامات در Gatlinburg, Pigeon Forge و سویرویل خواست برخی از کسب و کار به دید و حتی در زمان مرحله از گفتن می شود گردشگران به دور ماندن در طول بیماری همه گیر.

دو هفته پیش رژیم صهیونیستی است. بیل لی امضا ایالت سفارش خواستار همه غیر ضروری کسب و کار نزدیک در سراسر کشور. روز دوشنبه او توسعه یافته است که اقامت در خانه سفارش تا مارس 30 و گفت: او می خواهم به “راه اندازی مجدد” اقتصاد در ماه آینده.

“این روشن است که اقتصاد ما نمی تواند بماند تعطیل برای ماه ها در پایان” لی گفت. “ما نیاز به Tennesseans به بازگشت به کار.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>