فعالان صلح به دنبال زمان بیشتری برای نظرات به Y-12 زلزله امنیت طرح

به روز رسانی: در ظهر امروز ملی امنیت هسته ای دولت اعطا 15 روز تمدید دوره نظر عمومی.

فعالان خواستار ملی امنیت هسته ای دولت و وزارت نیرو به مردم زمان بیشتری برای بررسی یک مطالعه از خطر زلزله در برخواهد داشت هسته ای تولید امکانات در Y-12 امنیتی پیچیده است.

ملی امنیت هسته ای دولت منتشر شد پیش نویس آن زلزله ارزیابی ریسک در 9 آوریل با یک دوره 30 روزه برای نظرات.

این حادثه در منطقه شرح داده شده در این گزارش را پوشش می دهد پنجاه و شعاع مایل از جمله شهرهای Knoxville اوک ریج و تمامیت Blount کمپبل و اسکات شهرستانهای استان است. مطالعه پروژه را به 2030 زمانی که پیش بینی شده است که وجود دارد خواهد بود 1.5 میلیون نفر زندگی می کنند در 50 مایلی از Y-12.

این مطالعه نشان می دهد که خطر قرار گرفتن در معرض تابش و بحرانی حوادث با توجه به زلزله های پایین هستند. اما باید یک حادثه رخ می دهد در جریان طرح توجیهی تولید است که با استفاده از ساختمان های قدیمی این حادثه خواهد بود “ده برابر بزرگتر” از اگر قرار به طور کامل در ساخت و ساز جدید.

شرق تنسی یکی از مهمترین لرزه های فعال مناطق در ایالات متحده است. در حالی که اکثر زمین لرزه ها در اینجا بیش از حد کوچک به احساس و بدون ابزار علمی تر و قوی تر زمین لرزه رخ می دهد اغلب. در سال 2014 سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا شامل شرق تنسی در بالا خطر زلزله منطقه است.

در نامه ای سرگشاده بلوط ریج زیست محیطی صلح داد به نام در سازمان به گسترش دوره نظر عمومی برای یک تجزیه و تحلیل از زلزله آمادگی پیری ساختمان است که هنوز هم استفاده می شود به خانه قطعات Y-12 را در فرایند تولید است.

“این بسیار غیر معمول بار (دولتی) باید ارائه کمک به آن را به عنوان به دنبال به طور کامل اطلاع رسانی خود را به عنوان به محتوای (زلزله ایمنی تجزیه و تحلیل) و آماده شدن نظرات” آنها نوشت.

“ما در یک اورژانس ملی گفت:” رالف Hutchison جمهور اوک ریج زیست محیطی صلح داد به نقل از coronavirus همه گیر و موانع آن ارائه شده برای ساخت comments. “این واقعیت است که آنها اساسا گفت:” هی جفتک انداختن و آیا از نظر شما دوره ” مثل هیچ چیز اشتباه است که واقعا توهین آمیز است.”

“آنها چیزی برای از دست دادن با گسترش نظرات. آنها هنوز هم در حال انجام این کار وجود دارد,” او اضافه شده است.

ملی امنیت هسته ای دولت, سخنگوی استیون وایات گفت: در یک ایمیل به ناکس خبر که درخواست برای تمدید دوره نظر تحت بررسی است.

این مطالعه تحت عنوان “پیش نویس مکمل تحلیل نهایی سایت گسترده بیانیه اثرات زیست محیطی برای Y-12 امنیت ملی مجتمع زلزله حادثه تجزیه و تحلیل” – بررسی خطر بالقوه است که زلزله در برخواهد داشت ممکن است به تولید اورانیوم تسهیلات و چندین ساختمان قدیمی که هنوز هم در حال استفاده است.

این تحلیل به بررسی آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر ساختمان های قدیمی هستند و نه به روز به زمان لرزه ای استاندارد یک پروژه ملی امنیت هسته ای اداره بستری در سال 2016 خواهد بود “گران است.”

“من فکر می کنم سزاوار به این محاسبه در عمومی از طرف” Hutchison این فعال صلح گفت. “(ملی امنیت هسته ای دولت) است فرض کنید شما مایل به صرف دلار مالیات خود را به نگه داشتن بچه های خود را امن از یک فاجعه در این بمب گیاه است.”

در اوایل ارزیابی ملی امنیت هسته ای دولت گفت که “جزئی تا متوسط آسیب می تواند به طور معمول انتظار می رود از زلزله.”

این مطالعه در پاسخ به حکم دادگاه صادر شده توسط ایالات متحده دادگاه منطقه از منطقه شرق تنسی است.

منظور بخشی از جریان قانونی نبرد بین اداره امنیت ملی هسته ای وزارت انرژی و چندین سازمان های غیر انتفاعی از جمله بلوط ریج زیست محیطی صلح داد.

شاکیان متهم آژانس های فدرال نقض سیاست های زیست محیطی عمل 1969 برای عدم بروز اثرات زیست محیطی از Y-12 بر اساس تغییرات به طراحی تولید اورانیوم تسهیلات و تغييرات بررسی زمین شناسی ایالات متحده را با خطر لرزه ای نقشه.

در یک تقسیم تصمیم دادگاه را رد کرده و شاکیان تماس برای ارزیابی اثرات زیست محیطی اما تایید نیاز برای زلزله خطر تجزیه و تحلیل.

“دادگاه در می یابد که متهمان باید عمل خودسرانه و capriciously… در شکست خود را به درستی ارزیابی اثرات زیست محیطی ناشی از USGS افزایش خطر زمین لرزه هوا برای شرق تنسی” نوشت: قاضی پاملا ریوز در تصمیم گیری است.

اعضای کنگره خواسته اند تا تمام آژانس های فدرال به تغییر چگونه کسب و کار انجام شده است در طول COVID-19. در نامه ای سرگشاده, 20 سناتورها خواسته آژانس های فدرال برای گسترش همه نظر عمومی دوره و توقف هر گونه قانون فعالیت است.

“لغو جلسات عمومی و اقامت در خانه سفارشات در حال حاضر انکار دسترسی به, دولت برای میلیون ها نفر از کم درآمد و روستایی آمریکایی همراه با قبایل هند با آنها دولت موظف است طبق قانون به مشورت” نوشت: سناتور.

بسیاری از فقرا و مردم روستایی از کمبود پهنای باند و دسترسی به اینترنت, ساخت کنترل از راه دور جلسات دولت خام سناتور نوشت.

یک سخنگوی اداره امنیت ملی هسته ای تایید کرد که آن را تا به حال گرفته شده احتیاطی برای COVID-19. بسیاری از کارکنان پشتیبانی در حال کار از راه دور. تولید و ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری و امنیت کارکنان هنوز در حال کار در سایت.

“همه فرآیندهای سیستم و امکانات خواهد شد در امن و تنظیمات. کلید ماموریت فعالیت های مربوط به ذخایر نظارت و نوسازی و زیرساخت های کلید و reestablishment از قابلیت تولید ادامه خواهد داد. تولید اورانیوم تسهیلات ساخت و ساز نیز همچنان در این دوره گفت:” اداره امنیت ملی هسته ای سخنگوی کاترین پادشاه.

تولید اورانیوم تسهیلات کارگران مورد نیاز برای تکمیل یک پرسشنامه سلامت در خانه و درجه حرارت خود را به نمایش قبل از ورود به سایت.

“تعداد قابل توجهی از کارکنان teleworking و بسیاری از آنها هنوز هم در سایت بر کاهش ماموریت حیاتی عملیات که با پشتیبانی ما مهم امنیت ملی ماموریت” پادشاه نوشت. “وجود دارد مفاد قرارداد به اطمینان حاصل شود که کارکنان پرداخت می شود, آیا روشن یا خاموش کردن سایت.”

دو دیگر ملی هسته ای در اداره امنیت سایت های ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه Savannah River, تمدید نظر عمومی دوره 15 روز به مردم زمان بیشتری برای بررسی پیشنهاد بسط پلوتونیوم گودال تولید.

اگر شما علاقه مند به خواندن و ارسال نظر عمومی شما می توانید این گزارش را در اینجا و یا در https://www.energy.gov/nnsa/nnsa-nepa-reading-room جستجو برای شماره سند “EIS-0387

نظرات ممکن است فرستاده شده: توسط پست ایالات متحده به خانم تری شل P. O. Box 2050 اوک ریج TN 37831 و یا از طریق ایمیل به [email protected] نظر عمومی به پایان دوره 29 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>