طاووس مجموعه برای پرواز


Roku و آمازون پشتیبانی نمی کند را به دروازه در زمان; نه بازی های المپیک تابستانی; اما Comcast و NBCU بزرگ جدید SVOD راه اندازی در سراسر کشور چهارشنبه به هر حال

روز شنبه, Comcast/NBCUniversal تبدیل خواهد شد آخرین media-tech شرکت به سعی کنید به راه اندازی یک جریان به شدت مختل همه گیر بازار است.

بسیار مانند AT&T/WarnerMedia که برافراشتند HBO حداکثر back on May 27 طاووس خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور در زمانی که جریان ویدئو استفاده واقعا بالا است اما توانایی تولید محتوای اصلی محدود است. همچنین مانند HBO Max طاووس خواهد شد و اولین بازی بدون پشتیبانی نرم افزار در دو محبوب ترین تلویزیون متصل, سیستم عامل, Roku و آمازون آتش تلویزیون. (بدون معاملات اعلام شده بود با فشار زمان.)

همچنین بخوانید: Comcast را طاووس: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سرویس جدید جریان ایجاد شده از تلویزیون سنتی را دستور العمل برنده

طاووس فروخته خواهد شد در دو تکرار: محدود رایگان به مصرف کننده ردیف و یک $4.99-یک-ماه اشتراک ردیف است که دو برابر مقدار از برنامه نویسی. نیز وجود دارد یک $9.99-یک-ماه پرداخت می شود, طرح برای کسانی که نمی خواهند هیچ گونه تبلیغات در همه.

پرداخت حق بیمه نسخه از این خدمات شده و در دسترس بدون هیچ هزینه اضافی از اواسط ماه آوریل در Comcast در X1 و Xfinity فلکس خدمات ویدئویی. اما ملی rollout را از خدمات در دسترس به هر کس بیش از باز کردن اینترنت برای هر کسی که با یک اتصال باند پهن و راست دستگاه.

شروع جمعه این سرویس در دسترس خواهد بود در ابزارهای گوگل—آندروید دستگاه های تلفن همراه; Android TV-صفحه تلویزیونهای هوشمند, مجموعه, تاپ, دانگل و جریان چوب; دانگل Chromecast و جریان چوب و Chromebook کامپیوتر. آی فون اپل ، iPads و اپل تلویزیون نیز پشتیبانی طاووس به عنوان مایکروسافت ایکس باکس یکی از کنسول های بازی و Vizio و تلویزیون هوشمند ال جی.

همچنین بخوانید: طاووس انتشار تریلر برای ‘Brave New World,’ ‘ضبط’ و هفت دیگر اصلی را نشان می دهد (تصویری)

Comcast متعهد به صرف 2 میلیارد دلار از طریق 2021 گرفتن طاووس کردن زمین. و آن اظهار داشت: هدف مشترک این است که 30 میلیون – 35 میلیون کاربران به طور منظم تا سال 2024.

مانند دیگر جریان, خدمات, Comcast تا به حال برای محدود کردن محتوای اصلی آن جاه طلبی های طاووس را راه اندازی میان تولیدات خاموش شدن ناگهانی.

پیش بینی جدید نشان می دهد از جمله دوستان مراسم ویژه بودند به عقب رانده میان همه گیر. اما طاووس ترویج 10 اصلی را نشان می دهد از جمله یک اقتباس جدید از آلدوس هاکسلی منی dystopian رمان کلاسیک شجاع دنیای جدید راه اندازی مجدد از محبوب SyFy سریال Psych و مدارک سری به میزبانی دیل Earnhardt جونیور بازدید از ویرانه های باستانی از نسکار آهنگ.

طاووس نیز راهی به ورزش اتفاق می افتد تبدیل به انگلستان که در آن همه گیر است که تحت کنترل و لیگ برتر فوتبال به نظر می رسد آماده برای حرکت به جلو با آن 2020-21 فصل شروع در ماه سپتامبر.

با لیگ برتر حقوق قفل شده از طریق Comcast در آسمان واحد طاووس خواهد باید منحصر به فرد ایالات متحده در جریان حقوق به بیش از 175 منطبق است.

در واقع سرگرم کننده آغاز خواهد شد در روز چهارشنبه هنگامی که طاووس خواهد جریان چهار نفر برتر مسابقات به هر دو رایگان و پرداخت ردیف: Manchester City v. بورنموث; برنلی v. ولورهمپتون; نیوکاسل v. تاتنهام و آرسنال v. Liverpool.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>