Pellissippi دولت کالج شروع می شود و مرحله به مرحله بازگشایی شروع این هفته

برخی از Pellissippi دولت جامعه دانشجویان و کارکنان می توانید شروع به بازگشت به دانشگاه در این هفته اما با دسترسی محدود و دستورالعمل ها در محل.

کارگران آغاز خواهد شد بازگشت در مراحل شروع تنها با Hardin دره و توت فرنگی دشت دانشگاه. دانش آموزانی که نیاز به تکمیل ترم در دانشگاه اجازه خواهد داشت و همچنین به عنوان کارکنان که نیاز به بازیابی همه چیز از دانشگاه با توجه به انتشار اخبار از مدرسه.

“اولویت اول ما این است که سلامت و رفاه ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان گفت: Pellissippi دولت رئیس جمهور L. آنتونی عاقلانه جونیور “به عنوان ما بازگشت به دانشگاه ما این کار را به شیوه ای که زیر بهترین هدایت محلی و مقامات ایالتی و فدرال. در این چارچوب ما کار خواهد کرد برای ایجاد این نوع از درگیر علمی و تجربه اعضای جامعه ما آمده اند به انتظار.”

این پایانی هفته برای Pellissippi وضعیت دانش آموزان. پردیس آزمایشگاه را نمی توان عامل در ظرفیت کامل و اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود در محل. تعداد دانش آموزان مجاز در پردیس در این نقطه خواهد بود “بسیار کوچک” عاقلانه روز دوشنبه گفت:.

کارکنان که کار از راه دور اما نیاز به دریافت اقلام از دانشگاه خواهد بود و مجاز تنها با وقت قبلی. کارمندان ضروری است که کار کرده اند از پردیس ادامه خواهد داد به انجام این کار, اما دیگر کارکنان را در ادامه کار از راه دور.

► مطلب: UT و Pellissippi دولت قرار 3D printers به استفاده از رتبه مورد نیاز تجهیزات پزشکی

در حالی که در محوطه دانشگاه همه را ملزم به پوشیدن یک ماسک و دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. کارکنان خواسته شده است به درجه حرارت خود را قبل از ورود در محوطه دانشگاه و دانشجویان خواهد بود به نمایش در آمد قبل از اینکه اجازه بازگشت.

مرحله دو از بازگشایی آغاز خواهد شد مارس 29 با Blount County و ماگنولیا خیابان دانشگاه. لشکر خیابان پردیس بماند طریق بسته های تابستان آن را به عنوان هر یک از تابستان است.

برای ترم تابستان کلاس باقی خواهد ماند و به طور عمده آنلاین. حکیم گفت: کمیته ای مونتاژ شده است به نگاهی به گزینه های برای ترم پاییز.

“در پاییز, من فکر می کنم ما در نهایت در برخی از نوع هیبرید محیط زیست” حکیم گفت: ناکس اخبار. “(این Hardin دره) پردیس است از 6000 دانش آموزان به طور کلی برای یک ترم پس چگونه است که شما با خیال راحت ؟ بسیاری از دوره های آنلاین خواهد بود برخی از دوره ها خواهد بود و چهره به چهره.”

Chelan Branham داخلی طراحی و معماری دانشجو در Pellissippi دولت گفت: سخت ترین قسمت شده است و انتقال از دست به طراحی کلاس ها در صفحه اصلی یادگیری است.

“با ما مدرک من احساس آن را کمی سخت تر است چرا که ما بسیار دست در با ما طراحی برنامه های … این قطعا یک مبارزه” Branham گفت.

در حالی که یادگیری از خانه آموخته است او بیشتر در مورد مدیریت زمان Branham گفت که او نتواند دیدن “چهره دوستانه” در محوطه دانشگاه به خصوص او را مطالعه ،

“بود که بخش مورد علاقه من از بودن در دانشگاه” Branham گفت.

Pellissippi دولت بزرگترین کالج در ایالت تنسی با بیش از 10,500 دانش آموزان ثبت نام شده و پنج دانشگاه در شرق تنسی.

Pellissippi دولت نقل مکان کرد و به کلاس های آنلاین برای ترم بهار در ماه مارس و لغو همه رویدادها پردیس از طریق پایان ترم. بهار مراسم فارغ التحصیلی نیز به تعویق افتاد و اعضای هیات علمی و کارکنان شروع به کار از راه دور.

پردیس بسته شد به جز ضروری پرسنل با برخی از آزمایشگاه کامپیوتر باز ماندن برای دانش آموزان ولی با یک سیستم رزرو در محل.

اخبار نگهبان عکاس خبری Saul جوان کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>