Peno نوار مدیر مزایده نقاشی برای کمک به کارکنان از طریق همه گیر

روز بعد از سنت لوئیس ” اولین مورد تایید شده از COVID-19 گزارش شده است Peno (7600 Wydown بلوار کلیتون; 314-899-9699) سرآشپز و صاحب په په Kehm آماده اصابت کرد. او می دانست که این ویروس به انتقام ویران کردن در این شهر صنعت; دوستان نزدیک خود را در ایتالیا بودند که دچار وحشت از این بیماری شده بود گفتن او به همان اندازه است. Kehm می دانست که او تا به حال برای دریافت خلاق بنابراین او راه اندازی یک وعده غذایی-خدمات تحویل بدانند که مهمانان ناراحت کننده خواهد بود ناهار خوری داخل رستوران خود را به عنوان ویروس از طریق منطقه است.

یک ماه یک منظقه و takeout-تنها خدمات و اقامت-در-محل دستور بعد Kehm است دوباره فکر کردن خارج از جعبه به مراقبت از کارکنان خود را. حدود چهار سال پیش او و نوار manager, اقیانوس, الکساندر, راه اندازی “اجازه دهید آنها را به خوردن هنر” یک کمپین است که آنها امید را در به اندازه کافی پول برای تامین درآمد برای کارکنان خود را.

“هنگامی که این برای اولین بار آغاز شده و ما رفت و برای تحویل ما فکر, ‘چگونه می خواهیم به نگه داشتن کارکنان ما و آنها را چند دلار است؟'” Kehm می گوید. “ما می دانستیم که مردم می توانند فایل بیکاری, اما ما می خواستم به سعی کنید به نگه داشتن آنها را به کار. آشپز ما اهدا شده به کل حقوق و دستمزد به کارکنان یک هفته و هر کس در تلاش برای کشف کردن راه برای کمک به.”

به عنوان Kehm توضیح می دهد که او و الکساندر انجام شده بود یک سری از فیلم های زنده آنها به نام “قرنطینه آشپزخانه” که در آن آنها می خواهم به روز رسانی پیروان در آنچه که آنها تا به آن روز. Kehm خواهد طبخ و الکساندر که یک هنرمند با استعداد را رنگ. در نهایت آنها متوجه شدم که آنها به نوبه خود می تواند نقاشی را به یک منبع درآمد.

Kehm خریداری لوازم و الکساندر عرضه استعداد نقاشی خود را برای اولین بار قطعه “گریه Calabrese دختر بچه” زندگی می کنند که پیروان مناقصه قرار داده شده. نقاشی به فروش می رسد برای $2,500.

“ما می دانستیم که این آثار هنری می تواند جمع آوری پول و هنگامی که ما تا به حال بسیاری از مردم به پیشنهاد ما تصمیم به انجام آن دوباره در هفته آینده” Kehm می گوید. “ما در سوم ما در حال حاضر و آن را در حال حاضر پیشنهادات مختار است. آن شده است به خوبی دریافت کرده است.”

Kehm نیز خوشحال است که به عنوان یک محصول جانبی از تلاش های خود را الکساندر گرفتن زیاد در معرض بیشتری برای آثار هنری خود را از افرادی که ممکن است شناخته شده اند از استعداد خود را هر چند در این دوران دشوار او و هنرمند فقط در مورد مراقبت از همکاران خود و تلاش برای کشف کردن راه برای آب و هوا طوفان است.

“برای من توقف بر روی یک سکه و در تلاش برای رفتن به راه بعدی چیزی است که من انجام شده است تمام زندگی من,” Kehm می گوید. “من اشتباهات وجود داشته است بد ، من همیشه به حال یک کمی از این در من. من را به فکر مادر مادر من است که در طول جنگ جهانی دوم تا به حال یک فروشگاه کوچک و دادن چیزهای دور به کسانی که نیاز به آن در حالی که هنوز بدانند چگونه به ماندن پایدار از آنجا که او تا به حال ده بچه ها. شما کار خود را انجام و سعی کنید برای ایجاد. این است که چگونه شما آن را کشف کردن.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>