نوازندگان گروه به دنبال تکه های عظیم Coronavirus بسته کمک

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از هنرمندان در تلویزیون و فیلم و تئاتر و کنسرت و مکانهای دیگر در تماس با رهبران کنگره به آنها عبارتند از در coronavirus مربوط به بسته محرک بودن چکش در واشنگتن است.

که آمد در یک نامه روز شنبه به مجلس نانسی پلوسی (D – کالیفرنیا.) رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-K.) و رهبر اقلیت چاک شومر (D-n. y.).

مرتبط با: کانن به تولید نشان می دهد از خانه در طول همه گیر

آنها آغاز شده است در این نامه با ابراز خود “قدردانی صمیمانه” برای قانونگذار را “بسیار زیاد” تلاش به سادگی یک بسته محرک اما به دنبال آن است که با یک زمین برای ساخت مطمئن شوید که اجرا نمی شد و چپ کرد. “طبیعت منحصر به فرد از صنعت ما به معنی قوانین که نیاز به ذینفع به حال تنها در دراز مدت کارفرما را به سادگی ترک ما کل نیروی کار در پشت” بود که خود را پیام فوری.

کنگره تصویب کرده است یکی کوتاه مدت امداد لایحه که بیمه مرخصی استعلاجی افزایش کمک های غذایی و تقویت اورژانس بیمه بیکاری اما این مجلس است که هنوز هم کار بر روی یک دوم نزدیک به هزار میلیارد دلار coronavirus اقتصادی بسته کمک برای کمک به تحت تاثیر آب و هوا کسب و کار اقتصادی سونامی. مک کانل در این گزارش گفت: عبور در اسرع وقت و ترجیحا توسط پایان روز جمعه (20 مارس) بود و ضروری است.

اما حقوق و دستمزد مالیات پرداخت را ترک کنند و دیگر کمک های هدفمند در شغل به طور منظم با ساعت و حقوق ممکن است هرگز به سرگرمی جامعه است.

این گروه با اشاره به این که بسیاری از نوازندگان نمی توانید از خانه کار می کنند. “خانه ما این است که در جاده ها در استودیو و یا در تئاتر در سالن در سراسر کشور است که باید در طول همه گیر در مقابل مخاطبان زنده و یا با اعضای بازیگران که نمی تواند جمع آوری کردیم.

“آنها” شامل انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA)

صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران – آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون و هنرمندان (SAG-AFTRA) SESAC UTA ویلیام موریس و نویسندگان’ Guild of America.

خود اعضا و مشتریان شغل از بین رفته اند, آنها نوشت: “همراه با هزینه و شخصا ویرانگر سرمایه گذاری ما هرگز نمی تواند بهبود می یابند.”

بدون کمک از یک بسته محرک با پرداخت های مستقیم به احتمال زیاد موثر ترین رویکرد آنها گفت: “ما می دانیم که بسیاری در جامعه ما را پیدا خواهد کرد خود را بی خانمان و گرسنه و قادر به تمایل خود را به پزشکی نیاز دارد.”

درد احساس خواهد شد نه تنها هنرمندان بلکه توسط “مدیران تولید مروج کردند و رانندگان و دیگران بی شماری” این گروه گفت: قانونگذاران, و اضافه کرد که در لحظه تماس برای “قابلیت های بی نظیر از کنگره است.”

صحبت در طبقه سنا جمعه دیابت کوری بوکر (D-N. J.) گفت: این بسته باید شامل پرداخت به مستقل کارگران از جمله کسانی که در ‘فرفره’ اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>