طومار خواستار پایان مریویلل دبیرستان شورشیان نام مستعار

از یک گروه خواسته است مریویلل دبیرستان به حرکت به دور از آن شورشیان نام مستعار و حذف این مدرسه باقی مانده و زمان آخرین رجعت به مؤتلفه فرهنگ است.

راشل ایوانز 2012, Maryville, دبیرستان فارغ التحصیل و گفت: او درگیر شدم با این ماموریت پس از تأمل در آنچه در آن به معنی یک دانش آموز در یک مدرسه سیستم است که ممکن است تداوم یک “فرهنگ تبعیض است.”

او گفت: او می داند که مدرسه در نظر گرفته شده تعویض کثافت در گذشته و فکر می کند در حال حاضر زمان مناسب برای انجام آن است.

در طول جنگ داخلی مؤتلفه سربازان مراجعه کننده به عنوان “شورشیان” را به عنوان آنها در تلاش برای شورشی از اتحادیه. این مؤتلفه پرچم نیز به نام “Rebel flag.”

“این باعث آسیب به مردم و پس از آن واقعا مهم نیست اگر چشم انداز خود را از آن خوشحال است و اگر شما خاطرات خوبی با آن” ایوانز گفت. “اگر آن را آسیب رساندن به کسی فکر می کنم که مهم تر از برخی از مرتب کردن بر اساس از کهنه میراث است که شما احساس می کنید وفادار به.”

بیش از 1400 نفر این طومار را امضا کرده اند که از سه شنبه بعد از ظهر.

رئیس هیئت مدیره مدرسه نیک سیاه گفت: او را آگاه از درخواست و تشویق این گروه به ارائه یافته های آن است.

“موضع من در این نقطه است که به گفتگو و واقعا توان پذیرای کسی” سیاه گفت.

او گفت: این منطقه است که با تمرکز بر حصول اطمینان از دانش آموزان دریافت یک آموزش و پرورش خوب این سال آینده مدرسه در طول بیماری همه گیر. وقتی پرسیده شد که اگر که شامل از بین بردن نابرابری نژادی, سیاه گفت: پرداختن به نژادی و بی عدالتی همیشه باید بخشی از این گفتگو است.

ایوانز گفت: این درخواست یک نقطه شروع برای تغییر نام و دیگر گفتگو در مورد نژادی و حقوق صاحبان سهام.

“با نگه داشتن بر روی ‘شورشیان’ مریویلل دبیرستان ارائه یک محیط غیر دوستانه نه تنها به دانش آموزان خود را, اما همچنین به بزرگتر جامعه به عنوان یک کل” درخواست متحده است. “به جلو-رو و چین با MHS هدف از تطبیق در یک” جهان همیشه در حال تغییر ” ما به شدت احساس میکنیم که یک تغییر باید ساخته شود.”

سیاه و سفید با اشاره به این که هیئت مدیره مدرسه تا به حال یک سیاست از سال 1999 قطع روابط با مؤتلفه پیکرنگاری متصل به نام. مدرسه ممنوع استفاده از مؤتلفه پرچم در بازی های فوتبال در سال 2005.

سیاه گفت: مؤتلفه پرچم را تحمل نخواهد شد و در هر مدرسه تسهیلات.

دادخواهان را تشویق به ارسال یک ایمیل به هیئت مدیره مدرسه.

“ما می خواستیم برای شروع یک گفتگو” ایوانز گفت. “ما می خواستیم قادر به تقویت صدای مردم که خاموش شده اند و مایه شرمساری است.”

ایوانز گفت که او فکر می کند که شده است وجود دارد یک بار اضافی در سابق و فعلی دانش آموزان سیاه پوست و رنگ به “بطور منظم احساس این نژادی تروما آنها تحمل” را به نشان می دهد که شورشیان نام مستعار مضر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>