پیو: پدر و مادر نگران به دنبال Rx مناسب صفحه نمایش زمان


پدر و مادر نگران در مورد بچه های خود را’ زمان روی صفحه نمایش با توجه به تحقیقات پیو نظرسنجی و اکثریت رفته اند تا آنجا که برای دریافت مشاوره از جامعه پزشکی در مورد آن.

بود که حتی قبل از این بیماری همه گیر را stay-at-home سفارشات تبدیل این کشور به یک شراب خواری-پخش-از-خانه کوهورت.

و آی فون اپل نمی افتد دور از درخت. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان با یک کودک صغیر گفت: آنها خود را صرف بیش از حد زمان در گوشی های هوشمند خود و 68 درصد گفت: آنها گاهی اوقات پریشان کسانی که گوشی زمانی که صرف وقت با کودکان خود را.

اکثریت (71%) از پدر و مادر گفت: آنها نگران این هستند که بچه های خود را ممکن است صرف زمان زیادی در مقابل صفحه نمایش های ویدئویی و 31 درصد بسیار نگران هستند. اما آنها همچنین انجام کاری درباره آن. اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر از بچه ها 5-11 (86%) گفت: آنها را محدود صفحه نمایش زمان-زمان از روز در طول مدت زمان استفاده می شود در حالی که 80 درصد گفت: آنها تحمیل دیجیتال “پایه” به عنوان مجازات. قوی اکثریت (75%) گفت: آنها بررسی وب سایت های کودک خود را بازدید و یا برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند و 72 درصد گفت: آنها با استفاده از نوعی از کنترل روی صفحه نمایش.

و هنگامی که آنها را بررسی وب سایت یوتیوب است که به احتمال زیاد بر روی صفحه نمایش. این بررسی نشان داد که 80 درصد از پدر و مادر کودکان و نوجوانان گفت: کودکان خود را به تماشای فیلم های یوتیوب و نیمی از پدر و مادر گفت: کودکان خود را به تماشای آن فیلم ها روزانه.

اکثریت (61%) از پدر و مادر با کودک 11 ساله یا جوانتر گفت: آنها بدست مشاوره و یا اطلاعات در مورد زمان روی صفحه نمایش از یک دکتر یا بهداشت حرفه ای و 45 درصد گفت: آنها صحبت کردیم به یک معلم در مورد آن.

این بررسی انجام شد مارس 2-15 میان 3.654 والدین با حداقل یک کودک در سن 17 یا جوان. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.2 درصد است.

پدر و مادر به وضوح نگرانی در مورد زمان روی صفحه نمایش در گوشی های هوشمند است. این بررسی نشان داد که 71 درصد با کودکان و نوجوانان زیر 12 گفت: آنها فکر می کنم با استفاده از گوشی های هوشمند خواهد صدمه دیده است توانایی خود را برای یادگیری موثر مهارت های اجتماعی و 68 درصد گفت: آنها فکر می کنم از آن خواهد صدمه دیده توانایی خود را برای توسعه “سالم” دوستی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>