پیو: ایالات سود در بسته دیجیتال تقسیم


تماس آنها بسیار مهم در پر کردن شکاف سمت چپ توسط فدرال و محلی تلاش

از بازآموزی کلرادو کارگران معدن زغال سنگ برای ذخیره کردن فیبر به ساخت این امکان را برای یک مهندس نرم افزار به کار از راه دور از خود را کوچک ویسکانسین شهر متحده در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به بستن روستایی پهنای باند شکاف با کمک ذینفعان و خلاق سیاستگذاران.

که غذای آماده از تحقیقات پیو مطالعه که نتیجه می گیرد که کشورهای در حال گرفتن قوی گام به زیرساخت و تصویب شکاف خواستار آنها را “بسیار مهم همکاران در پهنای باند گسترش است.”

پیو می گوید که در حالی که بسیاری از تمرکز شده است در فدرال و محلی تلاش متحده “پله” برای کمک به پر کردن پهنای باند شکاف.

این مطالعه مورد بررسی پهنای باند buildout و تصویب تلاش در تمام 50 ایالت و حفر کردن بر تلاش در نه ایالت کالیفرنیا کلرادو, مین, مینه سوتا, North Carolina, تنسی, ویرجینیا, غرب ویرجینیا و ویسکانسین. پیو گفت: این صحبت به بیش از 300 ذینفعان از جمله نمایندگان دولت پهنای باند برنامه های Isp های محلی و پهنای باند ائتلاف.

این مطالعه شناسایی دولت های مختلف روش به گسترش پهنای باند به محروم یا unserved مناطق.

“جوامع بدون اعتماد سرویس اینترنت پر سرعت استناد به یک شکاف رو به رشد میان منابع و فرصت های موجود برای ساکنان و کسانی که در جوامع است که یک شبکه قوی” این گزارش می گوید. “شناخت اهمیت پهنای باند و در پاسخ به چنین ناکامی متحده به دنبال بستن این شکاف است. بیشتر ایجاد برنامه هایی برای گسترش پهنای باند به جوامع است که عدم وجود آن یا محروم هستند.”

در میان این “امیدوار کننده شیوه های” پیو می گوید آن را شناسایی کرده اند:

• “ذینفعان توسعه و تعامل. همه کشورها با پهنای باند برنامه های در حال کار برای تعامل با ذینفعان در هر دو دولت و در سطوح محلی.

• “چارچوب سیاست. بسیاری از ایالت ها را به ایجاد یک چارچوب سیاست پهنای باند استقرار با تنظیم به خوبی تعریف شده اهداف و سیاست روشنی در جهت قانون و آماده سازی سازمان و یا راه اندازی دفاتر جداگانه به رهبری ایالت پهنای باند برنامه ها…. و آنها در حال اتصال پهن باند به دیگر اولویت های سیاست, از جمله توسعه اقتصادی و حمل و نقل و بهداشت و کشاورزی برای ایجاد مشارکت و اهرم کمک های مالی بیشتر برای توسعه تلاش.

• “برنامه ریزی و ظرفیت سازی. نیمی از ایالات متحده قصد دارد که تعریف اهداف و مقاصد است که ارائه یک پایه برابر است که برای اندازه گیری پیشرفت. برخی نیز پشتیبانی محلی و منطقه ای برنامه ریزی و تلاش است که کمک به آموزش اعضای جامعه و ایجاد ظرفیت های محلی لازم برای موفق پهنای باند زیرساخت های پروژه های.

• “بودجه و عملیات. برخی از کشورهای در حال ارائه کمک های مالی برای حمایت از پهنای باند استقرار در unserved و مناطق محروم از طریق برنامه کمک مالی که صندوق بخشی از هزینه استقرار در این جوامع است. آنها همچنین حصول اطمینان از پاسخگویی نیاز است که دریافت نشان می دهد آنها در حال ارائه خدمات آنها بودجه برای ارائه در حالی که همچنین ارائه دولت با اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی برنامه و پیشرفت به سوی اهداف تعریف شده.

• “برنامه ارزیابی و تکامل. متحده است که در حال حمایت از برنامه ریزی و تلاش و کمک های مالی پروژه های زیربنایی در حال بررسی عملکرد این تلاش ها و ترکیب درس های آموخته شده…”

FCC در حال کار در سطح ملی برای بستن این شکاف از جمله با تزریق 20 میلیارد دلار بیش از 10 سال برای روستایی پهنای باند آن تایید شده در ژانویه. اما آن را تا به حال در جریان مسائل را با دقت و صحت داده ها با استفاده از آن به شناسایی که در آن پهنای باند است و نیست. FCC رئیس Ajit Pai نیز روشن ساخته است که پول نمی خواهد رفتن به مناطق در ایالات متحده است که در حال حاضر در حال گرفتن پول از طریق دیگر یارانه برنامه ها مانند وزارت کشاورزی روستایی, آب و برق خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>