پیو نظر سنجی: تنظیم رسانه های اجتماعی

اکثریت نشان می دهد دولت نیاز به گام در

جامد اکثریت آمریکایی ها گفت: رسانه های اجتماعی شرکت ها را بیش از حد نفوذ در سیاست و تقریبا نیمی از آنها نیاز به تنظیم شده است.

که با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو.

این بررسی منتشر شده در پیش از جولای 27 جلسه در کمیته قضایی مجلس–“سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار, بخش 6: بررسی تسلط آمازون, اپل, Facebook و حروف الفبا (Google)”–که در آن مربوطه مدیر عامل جس بزوس, تیم کوک, مارک زوکربرگ و سوندار پیچای در حال انتظار برای شهادت.

این کمیته شده است به دنبال بزرگ با تکنولوژی و ضد تراست و اینکه آیا رسانه های اجتماعی غول های خریداری شده راه خود را به انحصار با خرید شرکت های کوچک قبل از آنها بزرگ شد, رقبا و قبل از آنها تبدیل شد به اندازه کافی به ماشه ضد تراست بررسی است.

این بررسی نشان داد که 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته رسانه های اجتماعی شرکت ها را بیش از حد “قدرت و نفوذ” بیش از سیاست (بررسی های انجام شده در ماه ژوئن 16-22). تنها 21 درصد گفت: آنها تا به حال “در مورد مقدار مناسب” از نفوذ و تنها 6 درصد گفت: آنها تا به حال بیش از حد کوچک.

سوال این بود که پرسید این است: “چقدر قدرت و نفوذ خود را در سیاست امروز را رسانه های اجتماعی شرکت داشته باشد ؟” پس از آن می تواند به عنوان خوانده شده یا قدرت سیستم عامل خود اعمال از طریق محتوای شخص ثالث آنها میزبان و یا نفوذ خود را به عنوان چند میلیارد دلار با شرکت های چند میلیون لابی بودجه.

در حالی که بیشتر جمهوریخواهان (82%) از دموکرات (63%) مشترک به “بیش از حد قدرت” نظریه که هنوز هم اکثریت از هر دو. جای تعجب نیست پس از تنظیم لبه است روحانی موضوع است. آن را چگونه به آن را انجام دهد که در آن قطار را برآورده نمی کنند.

این مطالعه نشان داد که 47 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که دولت باید در تنظیم عمده شرکت های با تکنولوژی بیشتر از آنها در حال حاضر در حالی که تنها 11 درصد گفته اند که باید آن را کمتر و 39 درصد گفته است که در مورد حق است.

در حال حاضر اصلی قوانین و مقررات از تکنولوژی است که از طریق ادغام نظرات و کمیسیون تجارت فدرال قدرت پس از رفتار ضد رقابتی از طریق شهرک سازی و یا مناسب.

این بررسی شامل 4,708 اعضای پیو آمریکا روند پانل “در سراسر کشور نمایندگی پنل به صورت تصادفی انتخاب شده بزرگسالان ایالات متحده [که] شرکت از طریق خود اداره وب سایت نظر سنجی.” حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 1.8 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>