پیو: جوانتر نسخه ی نمایشی پایین تر از نظر پوشش رسانه ای


اقلیت می گویند رسانه ها انجام داده اند به خوبی پوشش تظاهرات

بر اساس یک نظرسنجی جدید افراد جوان هستند و نه بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفته و با پوشش رسانه ای یا نژادی عدالت تظاهرات و یا بیماری همه گیر.

کمتر از نیمی از 18-29 را مورد بررسی برای تحقیقات پیو نظرسنجی (43%) می گویند رسانه ها انجام داده اند بسیار و یا حتی تا حدودی نیز در پوشش این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

مرتبط با: نظر سنجی: رسانه ملی بالا Covid-19 منابع خبری

تعداد کسانی که رفتن تا برای 30-49 کوهورت 56% گفت که آنها انجام داده اند بسیار یا تا حدودی هست.

رسانه ها گرفتن نمرات بالاتر برای پوشش همه گیر. جامد اکثریت پاسخ دهندگان (71 درصد) می گویند روزنامه نگاران انجام داده اند بسیار یا تا حدودی به خوبی پوشش COVID-19. این 18-29 نسخه ی نمایشی به آنها کمترین نشانه در 63% است. که ممکن است به دلیل 61 درصد از آن 18-29s همچنین می گویند که رسانه ها به ندرت و یا فقط گاهی اوقات خود را دریافت حقایق در مورد کوروناویروس.

پیو بررسی 9,654 بزرگسالان ایالات متحده ژوئن 4 تا 10 سال 2020 همه بخشی از پیو آنلاین آمریکا روند پنل (ATP). پیو گفت: بررسی وزن به دقت منعکس کننده جنسيت ، نژاد ، قومیت و حزبی وابستگی آموزش و پرورش و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>