Peyton Manning به نام 2020 AutoZone آزادی کاسه برجسته شهروند برنده جایزه

Peyton Manning دو بار سوپر باول-برنده و دانشگاه تنسی کارفرمایی خواهد بود افتخار به عنوان AutoZone آزادی کاسه 2020 برجسته شهروند دریافت کننده جایزه.

منینگ را در ممفیس به دریافت این جایزه در طول یک شام 7 ژوئن در هیلتون ممفیس.

منینگ پدر مورچه منینگ شد برجسته شهروند برنده جایزه در سال 2016.

“Peyton می پیوندد decadeslong لیست مشهور آمریکایی که خود را متمایز کرده است و به اوج خود در زمینه انتخاب” گفت: Steve Ehrhart مدیر اجرایی AutoZone آزادی کاسه. “ما مفتخریم که شامل Peyton در میان مشاهیر که مفتخر شده اند توسط AutoZone آزادی کاسه ما بیش از 62 سال سابقه.”

منینگ گذشت برای 11,201 متری و 89 touchdowns در طول تنسی حرفه ای از سال 1994 تا 1997. او کمک کرد تا منجر جلد برای یک ثانیه عنوان در سال 1997.

منینگ بود Heisman runner-up ارشد خود را در فصل زمانی که او انداخت برای 3,819 متری و 36 touchdowns. او یک اجماع اول تیم آمریکایی و برنده ماکسول, دیوی اوبراین جانی Unitas و سالیوان, جوایز همراه با Campbell, جایزه, همچنین شناخته شده به عنوان “دانشگاهی Heisman.”

منینگ در ادامه به صرف 18 سال در NFL با Indianapolis Colts و Denver Broncos. او به نام MVP پنج بار و برنده دو سوپر کاسه.

“این AutoZone آزادی کاسه دارای یک سابقه طولانی تعالی است و یکی از مهمترین سنت های غنی college football bowl games در امریکا است. به رسمیت شناخته شود با 2020 برجسته شهروند جایزه برجسته چنین سازمان فوق العاده ای افتخار” منینگ گفت. “بسیاری از استثنایی آمریکایی آیکون در کسب و کار ورزش و سرگرمی را دریافت این جایزه از جمله الویس پریسلی تونی Dungy و پدر من. من بسیار قدردانی AutoZone آزادی کاسه از جمله من در این لیست باور نکردنی افراد است.”

در علاوه بر این به دو Mannings گذشته برندگان برجسته شهروند جایزه شامل Priscilla Presley, کیر, حیاتی, Lee کورسو و بابی Bowden.

برجسته شهروند جایزه شام برگزار خواهد شد روز قبل از سالانه AutoZone آزادی کاسه گلف کلاسیک با بهره گیری سنت جود این تحقیقات کودکان بیمارستان در مجتمع پلاستیک طبرستان Southwind.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>