فیلیپ Fulmer: هیچ Vols ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus اما پروتکل تغییر

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

تنسی تا به حال “هیچ تست مثبت” در میان ورزشکاران خود را برای coronavirus UT مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer گفت: وقتی پرسیده شد که اگر هر یک ورزشکار در حال آزمایش شده است.

اما در میان COVID-19 گیر UT ایجاد یک پروتکل غربالگری برای نظارت بر سلامت خود ورزشکاران است.

“ما متخصصان پزشکی ورزشی در حال راه اندازی یک پروتکل به عنوان ما صحبت می کنند به آزمون جوان ما مردم زمانی که آنها به اینجا می آیند” Fulmer گفت. “است که coronavirus آزمون, اما آن است که یک پروتکل است که نشان می دهد یک تب و یا نشان می دهد هر گونه بیماری. که در آن نقطه آنها را در قرنطینه می شود و به دنبال آن نزدیک است.”

SEC اعلام کرد در اوایل روز سه شنبه لغو همه به طور منظم فصل مسابقات ورزشی و postseason مسابقات از طریق سال تحصیلی به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم برخی از ما را پیدا خواهد کرد ما می توانید بدون زندگی می کنند تماشای ورزش” بسکتبال مردان مربی ریک بارنز گفت.

UT شکستن بهار اما روز دوشنبه اعلام کرد آن تغییر خواهد کرد به کلاس های آنلاین از طریق پایان ترم و متناوب فارغ التحصیلی ترتیبات.

ورزشکاران تا حد زیادی باید به رهبری, بعد از روز از گپ و SEC تعلیق و لغو پنج جلد مربیان نشان داد در یک کنفرانس خبری مشترک.

“بیشترین چیزی که مهم است برای آنها را به خانه به دلیل پدر و مادر خود را می خواهید آنها را به خانه با آنها” بارنز گفت.

مربیان همچنین گفت که بسیاری از باقی مانده ورزشکاران, برنامه به خانه بازگشت در حالی که چند باقی خواهد ماند در ناکسویل. آن دسته از ورزشکاران که آیا ماندن در دانشگاه تهران نمی خواهد که دسترسی به امکانات تمرین. علمی, تغذیه, طب ورزشی و بهداشت روان امکانات در دسترس باقی می ماند.

Fulmer ستایش پاسخ و وحدت تنسی مربیان در جلسه هفته گذشته احساس که “همه احساس خوب بیشتر” بود اولویت بالا. او گفت که او در دل شکسته برای ورزشکاران بود که “خود را به اهداف ورزشی قطع در چنین یک راه غیر منتظره.”

Fulmer اضافه شده چگونه همگان را به گرد هم می آیند برای مبارزه با گسترش coronavirus و او معتقد است تنسی مربیان و ورزشکاران باید “در پاسخ به زیبایی” برای این کار است.

“ما یک هدف و ما تنها راهی است که ما می تواند اعلام پیروزی است برای جلوگیری از قریب به اتفاق ما سیستم پزشکی برای صرفه جویی در زندگی ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله صرفه جویی در زندگی می کند چرا که ما به دنبال دستورالعمل ها و دستورالعمل ها و جلوگیری از خسته کننده گسترش coronavirus” Fulmer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>