ناکسویل — فیلیپ Fulmer مراحل خارج از دفتر خود و سوالات در انتظار است.

دو از هشت نوه ها را متوقف کرده اند به سلام.

آنها آفتاب در هوای سرد و بارانی و دورویی پیر مربی تیم فوتبال ذوب فورا: شایان ستایش با سلام و بحث کودک و سپس یک بوسه برای همسر خود, Vicki.

آن را کامل است. آینده, حال, گذشته, همه در یک بار در یک اهل تفریح و بازی لحظه.

برای Fulmer در این دانشگاه بزرگ نارنجی تاریخچه همراه بیشتر از همه چیز. حتی کسانی که بوسه با همسر خود آشنا هستند. آنها به بازگشت به دهه پس از برخی از بزرگترین برنده در صحنه های تاریخ فوتبال.

اما کسانی که grandkids آنها بزرگترین دلیل Fulmer اشاره می کند که چرا او هنوز هم در دانشگاه تنسی چرا او هرگز به سمت چپ ناکسویل – و او می توانست – پس از اخراج به عنوان مدرسه فوتبال در سال 2008.

همچنین نگاه کنید به: Q&A: تنسی فیلیپ Fulmer خود را در سفر, فوتبال, بسکتبال مردان و بیشتر

Fulmer می گوید به احتمال زیاد او را تبدیل به یک موقعیت مربی در NFL. او نزدیک به آن است. وجود دارد بحث در مورد دانشگاه کانزاس در یک نقطه. او “مصاحبه چندین مکان” کالج و حرفه ای.

هرگز اتفاق افتاده است ، او آن را پشیمانی نیست.

“من بسیار از دست رفته با فرزندان من است که من فقط رفتن به آن را از دست من نوه” Fulmer می گوید. “و من احتمالا نمی تواند به عنوان پرشور در مورد مربیگری در جایی دیگر به عنوان من تا به حال شده است در تنسی است. و ساخته شده است که من عصبی. …

“ماند حق در اینجا. من نمی دانم اگر که غیر معمول بود یا نه. اما منظور من این است.”

بزرگ نارنجی بازگشت

زمانی که Fulmer شد تنسی مدیر دو و میدانی در هفته های پایانی سال 2017 در میان بی نظمی فوتبال مربیگری جستجو است که تا به حال تفویض به یک ملی مایه خنده آن را احساس تقریبا معین با وجود عدم تجربه به عنوان یک مدیر.

مطمئن شوید که آن را مشهد با هر مفهوم در مورد Fulmer را فعالیت سیاسی و تشنگی برای قدرت.

اما زمانی که این اتفاق افتاد آن را احساس مانند زمان مناسب. مهم نیست که چقدر Fulmer در واقع می خواستم این کار یکی می تواند استدلال می کنند که تنسی مورد نیاز اعضای خانواده مانند او در چنین پایین سنگ لحظه. به نظر می رسید به اندازه نجات به عنوان کودتا.

“تنسی طرفداران باید این ذهنیت را از آنچه می تواند به اشتباه همیشه اشتباه می گوید:” سابق UT گیرنده Jayson Swain که بازی برای Fulmer و در حال حاضر میزبان “این نوکر رویداد” نشان می دهد بحث در ناکسویل. “… دولت آنها همیشه پیدا کردن یک راه برای ظروف سرباز یا مسافر با آن است. که در آن ما می بینیم مدارس دیگر پیدا کردن یک راه برای آن را به سمت راست تنسی در دهه گذشته پیدا کرده است راه به فقط آن را بدتر می کند و انجام کارهای گنگ.

“هنگامی که از آنها خواسته کسی (در Fulmer) که آنها می دانستند که 100% در مورد مراقبت تنسی خوب شما احساس بهتر است. OK, کون به دهن من و پدر بزرگ در حال تماشای بچه های من.”

فکر می کنم آنچه شما در مورد Fulmer غیر قابل انکار احساسات هنوز درایوهای او: او دیوانه وار واقعا عمیقا عاشق دانشگاه تنسی است.

آن را تقریبا غیر قابل تصور به تصور انسان در هر نقطه دیگری واقعا. او نمی خواهد که حتی فکر در مورد تبدیل شدن به یک تبلیغ در هر مدرسه دیگر, او گفت:, “و احتمالا هیچ کس نمی خواهد باید در مورد فکر من است یا نه.”

“اما من می دانم که این محل” او می گوید. “من می دانم که فرهنگ شده است که در اینجا و برنده و من می دانم که آنچه در آن مانند به نظر می رسد هنگامی که آن را بد است.”

هنوز مرد بزرگ در پردیس

Fulmer نمی تواند کمک کند اما ایستادگی در تنسی پردیس. حضور او یادآور شکوه روز برای صحنه های فوتبال در زمانی که آن خاطرات رشد بیشتر دلتنگ و کمتر ملموس و به عنوان آنها لغزش دورتر به کتاب های تاریخ.

در حال حاضر بسیار متفاوت و Fulmer تبدیل به تجسم تنسی مبارزه بین گذشته و حال – به نمایندگی از یک در حالی که تلاش برای بهبود های دیگر. مبارزه برای بازگشت به Vols به فوتبال برجستگی مشکل است outlasting سال و تیم ها و مربیان که تلاش کرده ایم برای صرف سازگاری بسیار کمتر شد. تپه به نظر می رسد به قدری تند است که اگر Fulmer است که برای انجام آن در حال حاضر خود به عنوان برنده عنوان آگهی می کوتوله حتی انجام آن را به عنوان یک مربی.

او را تبدیل 70 در ماه سپتامبر. او نیاز به انجام این کار نیست در این مرحله از زندگی خود را.

اما آن را خراش رقابتی خارش است.

خوب تا حدودی.

“من احساس می کنم (در روز بازی) مثل یک کابوی at the O. K. Corral و من لازم نیست که یک تفنگ” Fulmer می گوید: با خندیدن. “شما نمی توانید هر چیزی را انجام دهید, شما می دانید ؟ … گاهی اوقات من احتمالا بیش از حد. من می دانم که بیش از حد درست است؟”

مطرح کردن برخی از Fulmer را در بازی های گذشته به عنوان مربی و او را به یاد لحظات نمایشنامه که ساخته شد اما بیشتر از آنها که نبودند. مختلف miscues که باعث پایین, لحظات, بله, آنها هنوز هم آزار او.

که درخشش در چشمان او می گرداند.

این فقط نرم تر در حال حاضر. و به آن نیاز دارد به این دلیل باشد که در حالی که او هنوز هم ممکن است “مربی” او مربی است. این تمایز می تواند روی حیله و تزویر است به خصوص پس از گمانه زنی ها همیشه وجود دارد خواهد بود. آن وجود دارد قبل از Fulmer اول استخدام جرمی Pruitt با پیشنهادات که او می خواهم به جای روغن مالی خود را به عنوان تنسی سر مربی دوباره.

سپس همان حدس و گمان که Vols تلاش برای شروع این فصل است.

قصد ندارم به اتفاق می افتد Fulmer اصرار دارد.

“می تواند مربی و می خواستند به مربی که دو چیز متفاوت درست است ؟” او می گوید. “من قطعا می توانست مربی تیم و یا هر چیز دیگری اما استخدام و نیروی انسانی و همه آن چیزهایی که من انجام داده ام من و من تا به حال اجرا است. که هیچوقت به من درخواست تجدید نظر نه من تا به حال از دست دادن اعتماد به نفس است که جرمی بود که رفتن به آن را انجام دهد. من می توانم ببینم تغییر دهید.

“آن نیست نگاه مانند آن زمانی که ما 1-4 و حداقل یکی از بازی های – احتمالا دو تا از بازی ها — که ما می تواند و یا باید به دست آورد. اما شما می توانید ببینید پیشرفت است که ما ساخت.”

Fulmer تماشای از نزدیک با روت ، اگر او می بیند چیزی در این زمینه به او بگویید Pruitt یا موقعیت مربیان است. کسانی که مکالمات اتفاق می افتد هر چند وجود دارد آشنایی با Pruitt از شروع Fulmer می گوید.

آنها توافق کردند به راه رفتن بر روی پوسته در اطراف دیگر که Fulmer می گوید منجر به یک رابطه سالم.

“او گوش” Fulmer می گوید از Pruitt “و گاهی اوقات او ممکن است از آن استفاده کنید و گاهی اوقات او نمی ممکن است.”

برکت و رحمت به جای لعنت ؟ شما نمی خواهد انتظار Pruitt تا کنون نشان می دهد در غیر این صورت.

اما به عنوان یک مربی Pruitt استفاده می شود برای شنیدن فوتبال پیشنهادات خود را. او همچنین به مدت طولانی شناسایی یک مزیت منحصر به فرد برای یک برنامه است که نیاز به برخی از.

او در روز آغاز شده و در تنسی, Pruitt اشاره کرد که “این بسیار نادر است برای اولین بار سر مربی تیم فوتبال است که شما یک فرصت برای کار کردن با یک رئیس است که نه تنها انجام می شود چه مربی Fulmer انجام داده است و او آن را انجام داده در جایی که شما در مورد به انجام آن است.”

مخلوط کردن گذشته و آینده

Fulmer می گوید که او را دوست دارد نقش AD بهتر از او فکر کرد که او خواهد. این یک قدرت او می گوید که شده است یک مربی و درک آن جنبه از کسانی که او را در حال حاضر نظارت در ورزش های مختلف.

نمی توان آن را فقط در فوتبال نیست. او با اشاره به موفقیت بسکتبال مردان مربی ریک بارنز “فصل او تا به حال دو سال گذشته صادقانه به نوعی برگزار شد, همه چیز با هم: “هی ما هنوز هم می تواند قهرمان'” – و یادداشت های خود را در زمینه بیس بال. او می گوید: استاندارد است که به رقابت برای قهرمانی در تمام رشته های ورزشی.

در ضمن Fulmer احساس بهتری در مورد خود فوتبال برنامه بیش از حد. او را به Pruitt و دوست دارد کار او انجام داده است. او خوش بینانه در مورد تیم فوتبال رشد در دو فصل تحت Pruitt خود انتخاب او ادامه داد: برای حمایت صمیمانه و دانشگاه را از دولت فعلی است.

برای بسیاری از او در زمان مربیگری Fulmer می گوید: “ما همه می دانستند که دولت قرار بود به انجام همه چیز آنها می تواند به ما کمک کند موفقیت در مرزهای خود. و اگر آنها نمی تواند ما می دانستیم که آنها تلاش کرد.”

“من فکر نمی کنم که برای زمان زیادی را در اینجا,” او اضافه می کند.

بعد از این امضای ملی روز Fulmer بگویید حامیان این جلد در یک خشن و بی ادب ادعا می کنند که به دست آورده توجه زیادی پس از گرفتار شدن توسط دوربین.

آن را کمی بی دست و پا در حقیقت فقط به خاطر Fulmer لزوما بر این باورند که. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است, و نه در سطح او یک بار تجربه کرده است.

“من واقعی تشویق در مورد که در آن ما هستند” Fulmer می گوید. “در حال حاضر ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام منظورم تن از کار را به انجام به جایی که ما می خواهیم. اما بچه های ما بیشتر فیزیکی به دنبال. ما بیشتر با استعداد است. ما در حال ایجاد یک فرهنگ چقرمگی در اینجا در دو طرف توپ. ما تقریبا وجود جرم در عین حال اما ما خیلی بهتر از ما بودند. منظورم این است که ما به ارث برده ظروف سرباز یا مسافر.”

واقعیت ؟ بله. اما این گذشته شامل افراط به عنوان آن کلمه را برای تنسی و برای Fulmer خود را. آن را نمی خواهد آسان است در حال حاضر.

اگر چه آن را مانند Fulmer در حال انجام این کار نرم افزار رایگان برای دانشگاه.

او به استخدام یک قرارداد چهار ساله – ماندگار تا دسامبر. 31, 2021 – است که به ارزش بیش از 1 میلیون دلار در سال است.

شاید این بود که در کوتاه مدت انتصاب طراحی شده منجر به Vols’ فوتبال برنامه از جنگل و به یک آینده روشن ؟

“این بار من صحبت مربی Fulmer آن چیزی که او می خواست به انجام دراز مدت” نوکر می گوید. “او فقط می خواستم به آن را تعمیر و سوار کردن به غروب آفتاب. اما شاید او را به انجام آن در حال حاضر و با موفقیت و گرفتن برخی big ol’ چک, شاید تغییر خواهد کرد که ذهن خود را کمی.”

شاید تا.

چقدر دیگر ممکن است او خدمت در این نقش ؟ Fulmer را جواب می رسد و شوق و البته مبهم و بدون قاب زمان. او می گوید: او در سلامت خوب است. او را دوست دارد و فکر می کند که او را به خوبی انجام می دهند.

به عنوان طولانی به عنوان آنها باید به او می گوید: Fulmer برنامه به اطراف تنسی است.

هیچ چیز جدیدی وجود دارد.

او همیشه بوده است.

رسیدن به Gentry استس در gestes@tennessean.com و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de