گفت: FCC درست بود در ارائه $9 میلیارد به علاوه به ماهواره امتیازهای

با توجه به ققنوس مرکز FCC تصمیم به ارائه 9.7 میلیارد در پرداخت های تشویقی برای اپراتورهای ماهواره ای برای پاک کردن از C-Band طیف ASAP شد یک صدا با ارزش افزوده از اوایل ترخیص در واقع ساختن آن را سود خالص به خزانه است.

که با توجه به یک مقاله جدید “می تواند شتاب پرداخت افزایش بودجه برای پهنای باند? بررسی FCC, C-Band طرح” که پاسخ این سوال مثبت به لحن تقریبا 1 میلیارد دلار.

مرتبط با: OTI می گوید C-Band پرداخت های تشویقی غیر استارت

تعدادی از قانونگذاران از هر دو طرف راهرو ناراضی بودند که FCC صندلی Ajit Pai پیشنهاد پرداخت های تشویقی به خارجی ماهواره ای شرکت کرد و گفت: این پول باید به جای رفتن به خزانه روستایی پهنای باند استقرار اورژانس ارتباطات ،

اما نویسنده مطالعه و محفل ققنوس مرکز اقتصاددان ارشد Dr. George S. فورد می گوید: پرداخت های تشویقی افزایش خواهد یافت, کاهش, وزارت خزانه داری را که نزدیک به 1 میلیارد دلار.

FCC همواره برنامه ریزی برای پوشش هزینه های انتقال از اپراتورهای ماهواره ای که آن را تخمین می زند در بین $3.3 و $5.2 میلیارد دلار بیش از پنج سال است. “بالا بردن سرعت پاکسازی C-Band خواهد شد اضافه کردن به هزینه های آن اما در همان زمان ایجاد ارزش با آوردن سود رو به جلو در زمان. با افزایش سود مورد انتظار شتاب پاکسازی باید افزایش درآمد حاصل از حراج,” فورد می گوید. “این یک میلیارد دلار دست انداز است و در نتیجه از این کمیسیون درخواست استدلال اقتصادی برای محدود کردن اندازه از شتاب در پرداخت به یک سطح پایین تر از درآمد اثر شتاب پاکسازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر