عکاس اسناد خانواده از طریق ‘فلریسنت ایوان پروژه’

برای بزرگنمایی کلیک کنید Adjusting to the pandemic, families pose in front of their homes for the Florissant Porch Project. - PHOTO COURTESY JESSICA SINGLETON

  • حسن نیت ارائه میدهد عکس جسیکا سینگلتون
  • تنظیم به این بیماری همه گیر خانواده ها مطرح و در مقابل از خانه های خود برای فلریسنت ایوان پروژه.

حتی در میان یک در سراسر جهان همه گیر مردم هنوز هم می خواهید عکس. عکاسان هنوز هم می خواهید به آنها را.

عکاس محلی جسیکا سینگلتون دیدم عکاسان سراسر کشور شلیک افراد از ایوان خود را و فکر می کردم او می خواهم انجام همان. او می گوید: او را به انجام آنچه او انجام داده و همیشه فقط از شش فوت دور.

“حتی اگر ما در حال تعطیل و عکاسان ضروری نیست, من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای حفظ برخی از خاطراتی برای تمام خانواده هایی که در حال از دست رفته بار مهم در زندگی خود” سینگلتون می گوید.

قبل از COVID-19 آمد به St. Louis سینگلتون فرار یک استودیو در سنت چارلز’ خیابان اصلی به نام JS عکاسی STL. زمانی که او کار می کنند وجود دارد به طور غیر منتظره متوقف شد او تصمیم گرفت برای شروع فلریسنت ایوان پروژه به عنوان یک راه برای سند این ویروس در حالی که همچنین دادن به جامعه که در آن او زندگی می کردند برای 30 سال است. او اتهامات افراد خود را از $40 و حداقل با استفاده از این پول برای خرید کارت های هدیه از ترکیبی از کسب و کارهای محلی به آنها کمک کند. زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته است او قصد دارد برای برگزاری نقاشی زنده به دست کردن کارت های هدیه به مردم او عکس.

این پروژه به سرعت رشد کرد و به عکاسی از خانواده ها در بسیاری از جوامع مختلف متفاوت است. سینگلتون است عکس پرستاران با خانواده ها و مادران جدید که مایل به سند خود نوزاد است. یک خانواده از او خواست به عجله به ساقه عکس از سگ خود را قبل از آنها تا به حال به آن را در روز بعد.

سینگلتون می بیند همان ماهیت خانواده در عکس های خود را که همیشه بوده است اما در حال حاضر او می گوید او احساس می کند آن بیشتر است. خواهر و برادر نمی مبارزه یا گریه به اندازه طول شاخه. مردم را در برخواهد داشت و نزدیک ، جلسات کمتر احساس استرس زا از آنها یک ماه پیش.

پتسی Schmermund خواسته سینگلتون به ساقه عکس از سه هفته ،

“حتی در میان این همه دیوانگی ما هنوز هم می خواستم به این سند در اوایل هفته به دلیل آنها بزرگ خیلی سریع” Schmermund می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Patsy Schmermund and her family. - PHOTO COURTESY JESSICA SINGLETON

  • حسن نیت ارائه میدهد عکس جسیکا سینگلتون
  • پتسی Schmermund و خانواده اش.

اگر هر چیزی ایوان شلیک شد بهانه خوبی برای پوشیدن چیزی غیر از PJ را Schmermund می گوید.

سینگلتون طول می کشد عکس از یک فاصله امن. Schmermund می گوید: او تا به حال افراد نزدیک به خود را در فروشگاه مواد غذایی.

حتی با تمام احتیاطی او طول می کشد — دستکش, ماسک, بدون, نقدی, مبادلات — سینگلتون می گوید او می شود بسیاری از انتقاد بیشتر از دیگر عکاسان است. آنها به او بگویید که در خانه بمانند. اما اصرار به سند چه خبر است بیش از حد وسواسی.

“من به صحبت متعدد افسران پلیس را به مطمئن شوید که من پس از قانون” سینگلتون می گوید. “وجود دارد کمتر از ده نفر جمع من ماندن بیش از شش فوت دور. من واقعا انجام کاری اشتباه است. من فقط در تلاش برای آوردن صلح به یک ترس در زندگی هر کس.”

سینگلتون می گوید در یک زمان پر از ترس او احساس می کند مانند او کار هرگز مهم تر بوده است.

“من فقط می خواهم به آنها را به یک لبخند” سینگلتون می گوید. “همه چیز در اخبار است که ترس و یا شماره های جدید. این یک راه برای گرفتن یک استراحت از آن و لبخند بزنید و سعی کنید و فراموش نکنید که برای ده دقیقه است که جهان واقعا تغییر کرده است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>