Pi پیتزا فروشی چشمان توسعه ملی با Fransmart امتیاز شرکت

برای بزرگنمایی کلیک کنید Pi Pizzeria has partnered with Fransmart to expand its pizza nationwide. - FLICKR/ 5CHW4R7Z

  • فلیکر/ 5chw4r7z
  • Pi پیتزا فروشی با همکاری Fransmart به گسترش پیتزا در سراسر کشور.

Pi پیتزا فروشی شده است یک قسمت برای با کیفیت ‘za پس از اولین باز در دلمار حلقه در سال 2008. شناخته شده برای آن عمیق ظرف پیتزا ساخته شده با آرد ذرت پوسته پی گسترش یافته با مکان در سراسر سنت لوئیس به عنوان به خوبی به عنوان کشور.

این هفته Pi پیتزا فروشی اعلام کرده است که همکاری با Fransmart به گسترش این مفهوم در سراسر کشور. Fransmart مستقر در Alexandria, Virginia کمک کرده است و رستوران ها در سراسر کشور با حق رای دادن مدل. Fransmart مدیر عامل و موسس دن رو به تازگی مشترک ایده های خود را برای پیتزا فروشی در آزادی مطبوعات.

“هر روز ما شاهد داستان های قدیمی خسته ناهار خوری گاه به گاه زنجیر بسته شدن و یا تشکیل پرونده برای ورشکستگی ساخت اتاق برای حجم بالا تخصص سرویس کامل رستوران ها” Rowe گفت: در انتشار. “Pi پیتزا فروشی است که تکامل بعدی در سرویس کامل زنجیر. این است برای رفتن به بزرگ بعدی محله پیتزا نوار.”

Pi در حال حاضر عمل چهار محل در منطقه سنت لوئیس و یکی در شهر واشنگتن چه بود یک بار محلی hub قبلا franchised برگزار می گردد شش مکان در شرق میانه و در سال 2009 Pi تیم پخته شده برای خانواده اوباما در کاخ سفید.

کریس Sommers, بنیانگذار Pi پیتزا فروشی گفت: در نسخه های اخیر که در رستوران خود را از هم جدا با منحصر به فرد پوسته و عطر و طعم پروفایل.

“ما مجلل و در عین حال نزدیک رستوران بیشتر با میله و بزرگ هنر و صنعت آبجو ارائه رانده اند Pi به رفتن به نقطه ای برای خانواده های تاریخ-شب حوادث شرکت های بزرگ و هر مهمان به دنبال بالا, به یاد ماندنی تجربه ناهار خوری,” Sommers گفت: در انتشار. “Pi سه برنده جایزه يافته بدون شک یک تفاوت عمده با طعم پروفایل که یکی فقط می توانید به جای دیگر پیدا کند.”

اگر شما به دنبال یک قطعه از Pi — جناس در نظر گرفته شده — چک کردن Fransmart برای فرصت حق رای دادن.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>