قرص و نهفته در Grundy County: یک تنسی, زن و شوهر, قاب توسط پلیس ؟

تریسی شهر دنیاست. – تینا پچ پچ کننده راه می رفت به ایستگاه پلیس با شهرت به عنوان یک معتاد به مواد مخدر و یک هنرمند باهم.

او راه می رفت و با یک ضبط صوت, برخی از پول نقد و یک ماموریت: کمک رئیس پلیس بازداشت هر کسی که نام ساخته شده آن را بر روی لیست خود را.

Prater, 47, اذعان کرده است در قسم خورده استشهاد که او قاب افراد در حالی که کار به عنوان یک محرمانه خبرچین برای تریسی اداره پلیس شهر در سال 2017. او استخدام imposters برای عمل به افراد دیگر ثبت شده صوتی از ادعا معاملات مواد مخدر و تبدیل شده از نوار را به رئیس چارلی وایلدر که نظارت فقط چهار افسر در یکی از تنسی فقیرترین و بیشتر معتاد به مواد مخدر بوده است.

پچ پچ کننده سوگند وایلدر به او گفت که به قاب و چگونه به آن را انجام دهد. وایلدر به شدت تکذیب کرد, این, نقاشی, پچ پچ کننده به عنوان یک خبرچین که رفت و سرکش بدون دانش خود را.

بیش از پنج ماه طول سال 2017 وایلدر و دستیار ارشد, A. J. Cunningham فرستاده پچ پچ کننده دوباره و دوباره به جامعه آنها وظیفه حفاظت از. خود پذیرش این دو افسر به دنبال ندارد او, گوش دادن در در معاملات مستقل شناسایی افراد او ملاقات با, بازرسی قرص های او جمع آوری شده و یا مراحل را به منظور بررسی هر چیزی به او گفت.

به جای همه افسران بود قبل از شهادت یک هیئت منصفه. در اوت. 8, 2017, سازمان های اجرای قانون چتری در سراسر منطقه و بازداشت 29 نفر است. روزنامه های محلی پخش mugshots خود را در سراسر صفحه و Grundy County Sheriff Clint Shrum ذکر این خلاصه به عنوان یک شکاف در کمربند خود را در طول کمپین انتخاب مجدد.

اما برخی از این موارد ساختگی است. محققان با بررسی ضبط قرار است قرص معاملات دو متهم صدا مانند همان فرد و یک متهم صدا مانند دو. دادستان در نهایت اتهامات حداقل 18 نفر متهم به فروش مواد مخدر به پچ پچ کننده — اما نه قبل از دو گناه التماس کرد.

ارمیا و Clarissa مایرز اعلام بی گناهی خود را از ابتدا و تا به حال هزینه های خود را کاهش و سپس حذف. این زن و شوهر را نمی دانند Prater. صدای خود نبودند در نوار. مواد مخدر آنها ایستاده بود متهم به خرید و فروش نیست حتی کنترل مواد.

این Myerses مبارزه با پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل وایلدر کانینگهام و تریسی شهر خود متهم افسران مخرب دادستان با سازماندهی یک قاب کار که خراب شهرت خود را. آنها به دنبال نامشخص خسارت.

زن و شوهر کاهش یافته است به مصاحبه با ناکس اخبار با استناد به مشاوره از وکیل خود را. وایلدر به طور مشابه کاهش یافته است به نظر در حالی که کانینگهام پاسخ نمی دهند. اما یک بررسی از صدها صفحه از پرونده های دادگاه در جریان دعوی در دادگاه میریزد نور در راه Myerses فرود آمد پشت میله های زندان و برجسته طولانی-وارد انتقادات اطراف پلیس استفاده از محرمانه خبرچینان.

پخت و پز مت و سوزاندن بدن

وایلدر و پچ پچ کننده شناخته شده اند هر یک از دیگر برای بیش از دو دهه است.

آینده رئیس پلیس اولین ملاقات خود را در آینده خبرچین در حالی که کار به عنوان یک محقق برای کانن شهرستان کلانتر, در, Woodbury, یک میانه تنسی شهر در حدود 2800 است که نشسته است در حدود 20 مایلی شرق Murfreesboro. در سال 1998 وایلدر آژانس دستگیر Prater که شوهر رویس به اتهام قتل درجه اول.

“من آمد به می دانم که او از طریق یک تحقیق در پسر او ازدواج کرده بود در آن زمان بود که یک پچ پچ کننده که در آن او و فرد دیگری در یک camper تریلر پخت و پز “مت” وایلدر شهادت در یک رسوب در Myerses’ طرح دعوی در دادگاه. “آن مرد می میرد از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی است. رویس پس از آن می کشد او را در حیاط روابط فرمت بند ناف در اطراف پای او قلاب او را به یک سواری ماشین چمن زنی چمن می کشد او را پشت یک camper و مجموعه او در آتش است.”

وایلدر گفت: تینا پچ پچ کننده نبود دخیل در این مورد و این که او در رفت و به او راهنمایی در مورد دیگر تحقیقات او انجام شده در کانن شهرستان است. اما او گفت که او هرگز تا به حال خرید مواد مخدر به عنوان یک محرمانه خبرچین وجود دارد.

سال بعد این جفت ارز در یک فرصت دوباره به هم متصل هنگامی که وایلدر به نقل مکان کرد تریسی, شهرستان, جمعیت 1,400 به کار به عنوان یک patrolman در سال 2011. Prater به حال خانواده وجود دارد و در شهر تا آن را نمیگیرد طولانی برای دو اجرا به هر یک از دیگر.

در وایلدر گفتن او برای اولین بار دیدم پچ پچ کننده دوباره زمانی که او آمد به ایستگاه پلیس یک شب به شکایت در مورد یک پسر. در فرصتی دیگر او در آمد “فقط به chitchat.” سپس یک روز در ماه دسامبر یا ژانویه 2016 2017 وایلدر شهادت “او فقط پیاده روی در … و شما می دانید نوع خود اعتراف به, شما می دانید من تا به حال مسائل من تا به حال اتومبیل wrecks, من تا به حال این خانواده من, شما می دانید, رفتن برای پایان دادن به مرده. من می خواهم به انجام کاری در مورد این. من می توانم خرید مواد مخدر برای همه شما.”

که نقطه پچ پچ کننده بود یک جانی و یک معتاد که متصلب بود تا نیمی از محکومیت برای نوشتن بی ارزش چک. او تا به حال شده است به جرم سرقت از یک دندانپزشک کار و تلاش برای تصویب یک نسخه جعلی و او هنوز هم در مشروط شدن برای قاچاق مرفين به محلی زندان است.

وایلدر تا به حال یک سابقه کیفری هم داشتن گناه التماس کرد در اوایل 1990s به بزه به اتهام رانندگی تحت نفوذ و سرقت در شهرستان رادرفورد. “من تا به حال خریداری یک اسب او گفت:” در خود رسوب. “اسب تبدیل به سرقت رفته است.”

وایلدر گذشته برس با قانون متوقف نمی او را از گرفتن بیش از عنوان تریسی کابل در سال 2014. او پر درب گردان از یک موقعیت پس از سلف خود, تونی, لوبیا, در زمان کار به عنوان رئیس معاون Grundy County Sheriff ، لوبیا و یک گروهبان در همان آژانس در حال حاضر تحت فدرال کیفرخواست متهم به طور معمول آزار دستبند مردم و خواستار آن را “Grundy County راه است.”

در ایستگاه پلیس وایلدر پچ پچ کننده و کانینگهام یک تازه کار, افسر, استخدام وایلدر آمد تا با یک لیست از نام. افسران سوگند وایلدر نمی آمد تا با نام خود و تنها نوشت و آنها را به عنوان Prater لرزاند کردن که او می تواند خرید مواد مخدر از. این نشست به نظر می رسد ثبت شده است.

در Jan. 11, 2017, پچ پچ کننده امضا توافق نامه به کار به عنوان یک محرمانه خبرچین برای تریسی اداره پلیس شهر.

‘دریافت dope’

سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور به طور منظم با استفاده از محرمانه خبرچینان به جنگ در قاچاق مواد مخدر در جوامع خود. مردم با هیچ آموزشی مرتبط و یا تجربه توافق می تواند به کمک پلیس دستگیر unsuspecting فروشندگان مواد مخدر در ازای نرمی در صدور حکم مصونیت از پیگرد قانونی و یا مزایای دیگر مانند پول نقد است.

برخی از آگاهان فراهم محققان با نکاتی در حالی که دیگران را در خطرناک تر نقش پوشیدن سیم به راه اندازی نمایندگی و یا همراه با مخفی افسران به مواد مخدر بخرد.

پلیس تکیه بر خبرچینان زیرا آنها ارزان و آسان برای استفاده است گفت: Alexandra Natapoff یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و نویسنده کتاب “Snitching: جنایی خبرچینان و فرسایش American Justice.” عمل است مات او اضافه شده و کمی نظارت.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد قوانین محدود معاملات که پلیس می تواند با آگاهان جنایی از جمله چگونه بسیاری از مردم پس از رفتن چه نوع از مردم به و چه مقدار از آنها در حال رفتن به دریافت پرداخت می شود و یا از راه های دیگر است که آنها در حال رفتن به پاداش” Natapoff گفت. “بنیاد نهاد خبرچین استفاده از آن است که عمیقا غیر قابل تنظیم.”

در واقع وایلدر شهادت او تا به حال هیچ سیاست های نوشته شده یا رسمی آموزش در استفاده از محرمانه خبرچینان. او گفت که او آموخته است که همه چیز را او می دانست که از سابق توپ County sheriff. کانینگهام به نوبه خود همه چیز را یاد گرفته او می دانست که از وایلدر.

زمانی که برای اولین بار خواسته خود را در طول رسوب مورد اداره پلیس این روش با استفاده از یک محرمانه خبرچین وایلدر گفت: “آنها را ضبط. آنها پرداخت. دریافت پیش بینی نیست.”

رئیس پلیس رفت و به توضیح است که برای هر یک از مواد مخدر خرید او یا کانینگهام خواهد ملاقات با Prater جستجو خود را به مطمئن شوید که او در حال حاضر نمی باید داروهای خود را به او بدهید پول به خرید قرص و ارسال او با دیجیتال ضبط صوت. افسران گفت: آنها به دنبال پچ پچ کننده تنها یک بار به دلیل خود را اداره نمی توانیم ماشین بینام و نشان و که آنها هرگز تحت نظارت معاملات از راه دور به دلیل ضبط صوت نمی تواند انتقال صدا.

وایلدر و کانینگهام نیست به طور مستقل شناسایی افراد پچ پچ کننده ملاقات کرد. به جای افسران شهادت پچ پچ کننده خواهد به آنها بگویید که او در حال رفتن به خرید مواد مخدر از. آنها سپس چاپ کردن است که فرد گواهینامه رانندگی, عکس, و او را تایید هویت هدف از این تصویر است.

“و این واقعا درست است که ساده و سریع” وایلدر شهادت دادند. “او می خواهد با ما تماس بگیرید و می گویند,” هی, شما می دانید, در اینجا است. من می توانم خرید قرص.’ ما می خواهم به ملاقات ما می خواهم به او پول او چیزی که او می خواهم به خرید قرص و بازگشت و او گفت: این چیزی است که اتفاق افتاده است.”

پچ پچ کننده خواهد دست بر روی نوار ضبط و همراه با قرص او ادعا کرد که خرید و افسران خواهد پرداخت 30 دلار به 40 دلار در هر معامله. “من به یاد داشته باشید, شما می دانید, از 10 دقیقه کار و 40 دلار که خیلی خوب پول” کانینگهام گفت.

وایلدر و امریکا به اظهارات متناقض در مورد میزان که آنها به گوش ضبط پچ پچ کننده ساخته شده است. رئیس همچنین گفت: او زحمت نیست به دنبال قرص نشانه گذاری در اینترنت برای تایید اینکه آیا پچ پچ کننده مواد مخدر تحویل داده شدند و مواد تحت کنترل. جوان افسر ظاهرا نمی یا.

بسیاری از قرص های شبیه “آنها می شده است در جیب خود را برای یک زن و شوهر از روز” وایلدر شهادت دادند. “این صتمبنجس بودند که در آن شما نمی تواند آنها را بخوانید دیگر.” پلیس مظنون به کسی که در این منطقه تا به حال شده است با استفاده از یک قرص فشار برای تولید تقلبی قرص که در اطراف او افزود: بنابراین فقط “به خاطر آن گفت که اپل آن را واقعا می تواند یک پرتقال.” یک فروشنده به دنبال سود کردن یک قرص مطبوعات به طور معمول را ساختگی مواد مخدر مانند آنهایی که مطلوب — و نه راه دیگری در اطراف.

در استشهاد وایلدر شناسایی 20 نفر هدفمند توسط پچ پچ کننده در 38 معاملات از Jan. 11 تا 19 ژوئن 2017. برخی از این افراد در لیست اولیه از اهداف. برخی نیست. اغلب اگر نه همه از قرص شد و فرستاده شده به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت در نشویل به آزمایش می شود. نتایج تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دوباره در زمانی که وایلدر و کانینگهام پر کیفرخواست برنامه های کاربردی و شهادت, قبل از Grundy County هیئت منصفه.

هیچ قطعی وجود دارد رکورد از آنچه به ماموران گفت: قبل از هیئت منصفه به دلیل رسیدگی نشده ثبت شده است. اما پچ پچ کننده نمی دهند ، نوار او ساخته نیست ، مقامات تا به حال هیچ ثبت تماس های تلفنی و یا پیام های متنی نشان تنظیم مواد مخدر بخرد. هیئت منصفه به نظر می رسد شنیده عمدتا کلمات وایلدر و امریکا ، و دادستان 12th قضایی منطقه دستیار دادستان منطقه دیوید مک گاورن گفت: در یک رسوب او را امتحان کنید نه به تایید افسران’ شهادت.

در جولای 11, 2017 بزرگ هیئت داوران بازگشت کیفرخواست شارژ حداقل 20 نفر و با توجه به سوابق دادگاه. هر متهم بود ضربه با دو و چهار و شش و یا هشت فقره از خرید و فروش مواد مخدر. اکثر متهم به فروش قرص های ضد درد hydrocodone و اکسی کدون دیگران از واسطه مواد مخدر به عنوان متامفتامین وجد و زاناکس.

همه مواجه جنایات خود به سوابق و سال پشت میله های زندان — از جمله Clarissa و ارمیا مایرز.

10,000 قرص های از دست رفته

تریسی شهرستان دارای دو چراغ توقف و فروشگاه های مواد مخدر: مایک داروخانه در خیابان اصلی.

Clarissa مایرز با نام مستعار آب نبات آنجا مشغول به کار به عنوان تکنسین داروخانه و در حدود 17 سال است. شوهر ارمیا متعلق به یک محلی تایر فروشگاه و سوار یک کامیون در سمت. به عنوان یک نتیجه, زن و شوهر بودند به خوبی شناخته شده در منطقه است.

یک روز قبل از هیئت منصفه بازگشت کیفرخواست عوامل با فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر فرود مایک داروخانه. فروشگاه خود را با هشت کارمند بود رتبه پنجم برای اکسی کدون خرید و 18 مورفين خرید در تنسی سال قبل با توجه به DEA سوابق به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست.

عوامل انجام یک بازرسی نشان داد که داروخانه از دست داده بود پیگیری از بیش از 10 ، 000 قرص های ضد درد در زمانی که مواد مخدر بحران ravaging منطقه ادامه داد: به بدتر. صاحب مایک Yarworth نمی تواند حساب برای یافتن مواد مخدر و بدون اخیر دزدی گزارش شده بود سوابق نشان می دهد. یکی از کارکنان سابق ادعا کرد یک ناشناس همکار گرفتار شده بود در فیلم سرقت مواد مخدر از داروخانه, اما گفت که این ویدئو نابود شده بود. Yarworth نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

شایعات به سرعت گسترش از طریق شهر کوچک است. وایلدر بعد از آن گفت: در خود رسوب او شنیده ام “برخی از شایعات در, شما می دانید, فقط شناور در اطراف خیابان” که آب نبات بود و مظنون به سرقت قرص از داروخانه. رئیس پلیس نمی تواند توضیح دهد که در آن کسانی که شایعات را از آمد و اصرار داشت او “را ندارد هیچ سهام در آن است.”

در اوت. 8, 2017 حدود یک ماه پس از بازرسی آب نبات بازگشت به داروخانه پس از یک استراحت از کار برای پیدا کردن پلیس موبایل در انتظار او است.

34 سال تا به حال هیچ سابقه کیفری قبلی در تنسی و او گریه کرد که ماموران او را دستگیر و در پارکینگ و در زمان او به زندان است. شوهر او بود که از دولت او آموخته بود می خواستم بیش از حد و با عجله به Grundy County, به نوبه خود در.

آب نبات خود را از دست داده است. این بود تا بعد از آن که او و شوهرش آموخته بودند تحت تعقیب متهم از سرقت قرص ها اما از خرید و فروش آنها.

‘که همان فرد’

بری پارکر می خواستم به پلیس نفع شک.

که شد سخت تر و سخت تر به او گفت: به عنوان گنجینه نگهداری می شود تا ستون.

“حداقل اداره پلیس شد فقط به شدت غفلت و نادان چگونه به انجام کار خود گفت:” پارکر سابق مبارزه با مواد مخدر افسر که مشغول به کار در این منطقه برای ده سال است. “در اکثر آنها خارج به افراد خاص و انجام کاری برای آنها است.”

پارکر شروع به دنبال به Myerses’ مورد پس از یکی از وکلای خود را با استخدام او به عنوان یک محقق. او تقریبا بلافاصله پس مشکلات.

ارمیا مایرز به عنوان مثال تا به حال یک جامد بهانه. او گفت که او در کارولینای جنوبی ارائه ژنراتور به یک پایگاه نظامی در آن زمان پلیس ادعا کرد که او به فروش قرص به پچ پچ کننده در Grundy County است. یک گروهبان در پایه خود را تایید حساب پارکر گفت.

پلیس ادعا پچ پچ کننده دستگیر آب نبات مایرز خرید و فروش مواد مخدر در سه ضبط شده است. “صدای خیلی متفاوت” پارکر گفت: “که من فقط نگه داشته فکر, ‘اگر این یکی صدای آب نبات و سپس روی بعدی این خرید که همان فرد است.”

این Myerses ادعا جزئیات خاص در ضبط باید از متهم کردن وایلدر و کانینگهام می دانستند که این زن و شوهر که نبود آنها.

در یک ضبط, بررسی, توسط, Knox, اخبار, پچ پچ کننده می پرسد برای پنج hydrocodone قرص و شمارش خارج $45 قبل از درخواست زن دیگر اگر او نیاز به یک سوار به تریلر خود را. آب نبات نمی زندگی می کنند در یک تریلر. در یکی دیگر از ضبط Prater استقبال یک زن کرد و گفت: “هی دختر آب نبات … شما هنوز هم آن پنج هیدرولیکی شما به من در مورد ؟” قبل از درخواست که کلینیک درد ارمیا بازدید کردند. ارمیا نمی رفتن به یک کلینیک درد.

در یک سوم ضبط پچ پچ کننده تسلیت به خرید مواد مخدر از یک زن که به نظر می رسد به صحبت می کنند به عنوان کوچک که ممکن است. پچ پچ کننده می پرسد اگر زن را “مرد” می تواند او را یک کمپرسور برای ماشین و بعد می گوید: “تایر شاپ رفتن خوب است؟”

“آره” زن دو بار پاسخ.

پس از معامله پچ پچ کننده باعث می شود یک تماس تلفنی.

“هی, من آب نبات را,” او می گوید در حالی که رانندگی “و این بار من به او صحبت کرد در مورد کمپرسور و چگونه تایر فروشگاه بود و چیزهایی شبیه آن. OK من آمدن به PD.”

در crime lab در Nashville, قرص در Myerses’ موارد بصری شناخته شده به عنوان hydrocodone اما به عنوان مواد مخدر است که مواد کنترل شده با توجه به یک گزارش آزمایشگاه مورخ سپتامبر. 11, 2017. سوابق نشان می دهد برخی از قرص شد cyclobenzaprine عضلانی relaxer و ناپروکسن یک ضد painkiller بهترین و شناخته شده به عنوان Aleve.

این امر هرگز آن را به آزمایشگاه’

پارکر محقق رفت و جستجوی محرمانه خبرچین و او را در بر داشت 100 مایل دورتر.

او در نهایت مواجه پچ پچ کننده در یک آپارتمان در Roane County, که در آن او گفت که او اعتراف کرده است. پچ پچ کننده ادعا وایلدر به او گفت که مردم رابجای دیگری جا زدن Myerses و چندین نفر دیگر برآورد او قاب شش تا هشت نفر در همه. وی در ادامه ادعا وایلدر به او پول اضافی به پرداخت imposters و گفت: او را به استفاده از هر گونه مواد مخدر تا زمانی که آن را به نظر نمی آید مانند تیلنول.

او گفت: “این امر هرگز آن را به آزمایشگاه و نه آن را تا به حال آن را به محاکمه” Prater گفت.

پارکر بعد از دنبال کردن سه نفر از افرادی که بستری بودن imposters در ضبط. همه آنها دچار اعتیاد به مواد مخدر و حدودا در داخل و خارج از زندان گفت. آنها ممکن است خیلی بالا آنها نمی دانند چه می گذرد و یا شاید آنها می دانستند اما می خواهم هر چیزی را برای برخی از پول یک همبرگر یا یک بسته سیگار.

برخی از افراد دستگیر شده در این خلاصه شد و معتادان. دیگران شد نمایندگی مجاز و فروش. یکی از آنها پچ پچ کننده بستری او قاب پارکر, گفت:, گفته محقق او را با کمال میل به فروش می رسد قرص به او اگر او خواسته بود اما اصرار داشت که اتفاق نمی افتد. “او گفت:,” من, فروش قرص, اما که نه من در آن نوار و من ain’t seen تینا Prater.'”

محقق در زمان او اطلاعات جمع شده بودند به این مدافع که به نمایندگی از چندین نفر به اتهام فروش مواد مخدر به پچ پچ کننده و وکلای وجود دارد تا به حال نگرانی های خود را. با هم آنها را به نام ملاقات با McGovern دادستان مسئول این موارد است. McGovern و رئیس خود را, 12th منطقه قضایی دادستان کل مایک تیلور در نهایت توافق برای اخراج همه انتظار تریسی اداره پلیس شهر موارد مربوط به پچ پچ کننده جای خود غلت بزنید و آنها را در امواج در طول سال 2018 است.

“وکلای دفاع انجام یک کار خوب در این مورد” مک گاورن گفت: گفت: ناکس اخبار. “آنها جلو آمد. ما تا به حال عمران و پربار بحث در دیدگاه های خود را بر روی آن. که ما را به نقد و بررسی آن و ما به پایان رسید تا رد. من نمی گویم همه چیز نیست گاهی اوقات کثیف اما این که چگونه از آن اتفاق افتاده است در اینجا.”

دو نفر مجرم قبل از موارد اخراج شدند یک به یک تعداد از فروش و تحویل یک برنامه دوم کنترل ماده دیگر به مشابه شارژ اما برای یک داروی تقلبی. سابق گفت: ناکس اخبار او بی گناه بود و فقط در زمان درخواست مقابله به خارج از زندان است. هر دو در حال حاضر مارک felons.

در ضمن چند مورد که در آن 12th قضایی منطقه مواد مخدر نیروی کار با استفاده از پچ پچ کننده به عنوان یک خبرچین اجازه داده شد به باد راه خود را از طریق سیستم دادگاه. دادستان گفت: آنها تلقی این موارد قانونی به دلیل نیروی کار عوامل جمع شده بودند همخوانی شواهد مستقل شناسایی اهداف خود را نگه داشته و نزدیک به تماشای بیش از پچ پچ کننده و تجهیزات استفاده می شود که به آنها اجازه گوش دادن به معاملات در زمان واقعی است.

تنسی دفتر تحقیقات راه اندازی یک کاوشگر به اینکه وایلدر و کانینگهام تبانی با پچ پچ کننده. تیلور منطقه دادستان کل کاهش یافته است به اتهام دو افسر با سوء رسمی یا غلط, گزارش, گفت بررسی نمی پیدا کردن به اندازه کافی شواهد و مدارک تخلف است. او نیز به کاهش انتشار TBI فایل است که معاف از دولت سوابق قانون است.

یک سخنگوی اف بی آی نمی گویند که آیا این آژانس به دنبال این موضوع است.

همانطور که برای پچ پچ کننده او در اصل برنامه ریزی شده بود مخلوع در Myerses’ طرح دعوی در دادگاه در ماه ژوئن 2019 اما او نقد یک $159 بررسی برای مسافت پیموده شده و هرگز نشان داد. سپس او امضا استشهاد برای زن و شوهر و فرود آمد پشت در زندان پس از نقض خود را مشروط با عدم تست مواد مخدر. دادستان هنوز هم در نظر بگیرد که آیا به اتهام او برای جعل مدارک و شواهد.

پس از برخی از حقوقی عقب و جلو یک بازدید قاضی از دیترویت که به تازگی در زمان بیش از این مورد محروم دفاع حرکت به اعتصاب پچ پچ کننده استشهاد از ضبط و به دستور او بود مخلوع در روز دوشنبه. او گرفته شده بود از Grundy County jail, که در آن او شده است از ماه نوامبر به شهرستان دفتر دادستان در ارب تنسی که در آن او گفت که او نیاز به یک وکیل.

ایالات متحده منطقه قاضی جودیت لوی تصمیم رسوب می توانید صبر کنید تا پچ پچ کننده است زمان برای پیدا کردن یک وکیل پس از خارج شدن از زندان در ماه آوریل است.

چه خواهد شد او می گویند پس از آن ؟

رسیدن به تراویس Dorman در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>