خلبان شرکت اعلام کرد مدیر عامل جدید به عنوان جیمی Haslam انتقال به رئیس نقش

هرگز یکی به خجالتی و دور از تغییر و رشد در آن 62 سال سابقه خلبان شرکت آغاز خواهد شد 2021 با یک رهبر جدید در راس.

مدیر عامل شرکت جیمی تنسی اعلام کرد که او را انتقال به رئیس هیئت مدیره on Jan. 1.

رئیس استراتژی افسر Shameek Konar را تبدیل به چهارمین مدیر عامل خلبان رتبه شماره 10 در فوربس ” فهرست بزرگترین خصوصی شرکت های آمریکایی.

خلبان منابع بیش از 11 میلیارد گالن سوخت سالانه و عمل 950 خرده فروشی و سوخت مکان در آمریکای شمالی است.

این Haslam خانواده ادامه خواهد داد و به یک حضور قوی در هیئت مدیره.

انتقال برگزار خواهد شد بیش از شش ماه. Konar قصد دارد به سرب با رشد همان طرز فکر که طولانی تعریف شده این شرکت است.

“به عنوان بازارهای تغییر به عنوان فرصت تغییر ما را به تغییر دهید, راست? اگر شما نمی نوآوری شما می میرند” Konar گفت ناکس اخبار در مصاحبه دوشنبه. “خلبان تا به حال سابقه ای طولانی در نوآوری به عنوان بازار تغییر کرده و به دنبال فرصت است.”

خانواده قوی حضور در هیئت مدیره

آن زمان مناسب برای تغییر Haslam گفت. هر دو او و رئيس جمهور کن پدر و مادر خواهد شد که انتقال به یک مشاور ارشد نقش در ماه ژانویه در 60s و “بسیاری از مایل بر ما.”

بنیانگذار جیم مور انتقال از رئیس به رئیس بازنشسته و هر دو او و جیمی Haslam فعال باقی خواهد ماند در این شرکت و در هیئت مدیره. سابق تنسی رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است دوباره به هیئت مدیره پس از 20 سال وقفه و ویتنی Haslam جانسون ادامه خواهد داد به عنوان رئیس تجربه افسر و یک عضو هیئت مدیره.

بقیه خلبان رهبری تیم را در محل باقی می ماند.

یک خلبان کارمند پس از سال 2017 Konar, 50, به ارمغان می آورد بیش از 20 سال تجربه در انرژی و بازار کالا و متخصص در کسب و عملیات از انرژی دارایی.

“Shameek دارای, من فکر می کنم همه چیز ما به دنبال و یا کسی که در یک نگاه رهبر” جیمی Haslam گفت ناکس اخبار. “او بسیار هوشمند بزرگ اخلاق کار بسیار فروتن و من فکر می کنم درک مردم بسیار خوب است. هنگامی که شما آن را چهار مهارت و ازدواج با کسی که بزرگ تجاری فراست ما فکر می کنم ما باید برجسته آینده مدیر عامل.”

پس از انتقال جیمی تنسی گفت که او انتظار دارد به صرف یک روز در هفته در دفتر و دیگری در زمینه بازدید از فروشگاه و یا ارزیابی املاک و مستغلات.

“نقش من خواهد بود برای کمک به Shameek در هر راه ممکن است در طول این انتقال” جیمی Haslam گفت. “من تا به حال افتخار کار در اینجا برای 44 سال به طوری که شما به دست آوردن امیدوارم کمی نهادی دانش و ما همه چیز را ما می توانید به اشتراک بگذارید که با Shameek. ما واقعا هیجان زده است.”

در طول دهه خلبان متعهد شده است برای بشردوستانه دادن در شرق تنسی جامعه است. که نمی خواهد تغییر جیمی Haslam گفت. “من فکر می کنم خانواده ما و شرکت ما باقی خواهد ماند یکپارچه درگیر در ناکسویل و شرق تنسی.”

شرکت همچنان به دنبال رشد

در طول سال این شرکت گسترش یافته و به راحتی در فروشگاه های کوچک کامیون متوقف می شود و سپس بزرگتر سفر میادین و تعمیر کامیون. سه سال پیش از آن استخدام Konar به راه اندازی PFJ انرژی است.

بخش لوازم 900,000 بشکه سوخت روزانه فراهم می کند و تدارکات عمده فروشی و بازاریابی نفت در زمینه حمل و نقل خدمات. علامت های تجاری مانند BunkerHill, Tartan, نفت, Saratoga, نرم افزار نفت و خلبان آب راه حل های تحت PFJ انرژی چتر.

در حالی که راه اندازی PFJ انرژی Konar کردم احساس برای شرکت کشت و رهبری شور و شوق به پرش بر روی فرصت های جدید است.

“این (Fortune 500) شرکت ها به طور کلی با بسیاری از بوروکراسی و من فکر می کنم خلبان قدرت است و توانایی تصمیم گیری به سرعت و زیرک و پاسخ به بازار” Konar گفت.

این رویکرد را ادامه خواهد داد Konar و Haslam توافق برسند که آیا آن را در حال رشد خلبان توقف کامیون رد پای گسترش به بازارهای مجاور مانند تدارکات و یا کاوش های جدید سوخت های جایگزین.

کوتاه مدت و اهداف بلند مدت

شروع در حال حاضر Konar را در مدیریت از خلبان تکنولوژی و منابع انسانی و امور مالی و حقوقی بخش است. تا ژانویه, انتقال, پدر و مادر ادامه خواهد داد برای نظارت بر عملیات ذخیره و توسعه است. جیمی Haslam ادامه خواهد داد به مدیریت تیم املاک و مستغلات.

Konar گفت که او با تمرکز بر گرفتن به تیم بهتر و یادگیری خرده فروشی و مواد غذایی به سمت کسب و کار.

او همچنین نظارت بر استراتژی های اطراف COVID-19 تعیین چگونه برای بازگشت به تیم شرکت به دفتر با خیال راحت. خلبان قرار دادن ترمز در نظر دارد به بازگشت به اکثر کارکنان به دفتر این تابستان Konar گفت: به عنوان موارد در سراسر کشور افزایش یافته است. به احتمال زیاد زمانی که اکثر کارمندان را بازگشت از آن خواهد شد یک مخلوط از خانه و در دفتر کار, او گفت:.

“در کوتاه مدت استراتژی ما بود کار را از طریق زمان جهانی محیط زیست برای سوخت و تقاضا برای سوخت و کالا” Konar گفت. “سپس استراتژی دراز مدت است که واقعا فکر کردن در مورد سوخت های جایگزین; چه چیزی را بخش حمل و نقل مانند پنج سال از هم اکنون 10 سال از در حال حاضر ؟

“و چگونه ما را به شبکه ما و مطمئن شوید که ما در حال قرار در بهترین محل ممکن است به عنوان بازارهای تغییر به وجود داشته باشد زمانی که بازار را تغییر دهید؟”

قبل از پیوستن به خلبان Konar شد مدیر سرمایه گذاری رئیس و یک عضو کمیته اجرایی در Castleton بین المللی کالا و Mercuria انرژی تجارت در هوستون. او همچنین رهبری گسترش به گاز طبیعی و نفت خام به عنوان مدیر عامل و جهانی شرکت سر از کالاها و اصلی سرمایه گذاری در گلدمن ساکس.

او در رشته اقتصاد و ریاضیات از سنت استفنز کالج در هند و دکترا در اقتصاد و امور مالی از دانشگاه واندربیلت. Konar است که از دهلی نو, هندوستان و نقل مکان به ایالات متحده در سال 1991 برای حضور در Vanderbilt.

مستقر در هوستون در حال حاضر Konar و همسرش در حال ساخت یک خانه در ناکسویل و برنامه ریزی برای حرکت بعدی تابستان است. آنها دو پسر در سنین 14 و 18.

ایمیل کسب و کار خبرنگار برنا در McDermott [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>