Plume حامی آزادی های جهانی برای استقرار فروشنده WiFi تکنولوژی در سراسر اروپا


اپراتور رول خواهد شد راه اندازی WiFi, مدیریت و بهینه سازی راه حل های در, انگلستان, هلند, سوئیس و لهستان

آزادی جهانی نیست فقط یک Plume گذار. آن را به یک مشتری.

این اپراتور اعلام کرده است که گسترش ارتباط آن با وای فای تکنولوژی فروشنده Plume با برنامه ای برای استقرار شرکت خانه هوشمند راه حل های سراسر اروپا در آن رد پای.

در واقع استقرار در حال حاضر آغاز شده در سال گذشته با باکره رسانه ای در بریتانیا است.

آزادی جهانی, دروازه در سراسر انگلستان, هلند, سوئیس ایرلند و لهستان خواهد شد در حال حاضر شامل Plume باز-منابع WiFi نرم افزار مدیریت که اجازه می دهد تا پدر و مادر برای تنظیم دیجیتال کنترل بچه های خود را در دستگاه نظارت استفاده توقف اتصال به اینترنت و به طور کلی داشتن توانایی به بسته همه چیز دیجیتال را به عنوان مورد نیاز است.

به اصطلاح اتصال برنامه در دسترس خواهد بود برای آزادی جهانی خدمات مشترکین بدون هیچ هزینه اضافی.

علاوه بر این آزادی جهانی شروع خواهد شد نورد از Plume سخت افزار از جمله آن مش WiFi بوستر (آزادی مارک این به عنوان “اتصال غلاف”) و همچنین به عنوان فروشنده کفش-منبع WiFi بهینه سازی پلت فرم OpenSync.

آزادی جهانی و Comcast در میان پر را حامیان.

و به عنوان شما ممکن است حدس زده اند, آزادی جهانی CTO انریکه رودریگز بسیار هیجان زده در مورد همکاری. او آن را نوشته است در مورد آن در قبل از بسته بندی آزادی مطبوعات نقل قول: “ترکیب Plume با آزادی جهانی شبکه گیگابیت قابلیت های منتشر شده از پتانسیل کامل از سرعت پهن باند و گسترش آنها در سراسر صفحه اصلی تطبیق با محیط های منحصر به فرد هر اتصال در عمل در” رودریگز اعلام کرد. “گسترش همکاری با Plume می سازد و در تعهد ما برای ایجاد نسل بعدی پهنای باند از طریق همکاری با شرکای ما افزایش قابلیت شبکه و فراتر از سرعت-رهبری. این به شدت از مواضع آزادی جهانی به ارائه بسیار قابل اعتماد اینترنت خدمات مسکونی در خانه را قادر می سازد که خانه هوشمند, بازی آنلاین و طیف گسترده ای از موارد استفاده آن تکیه بر اتصال بی سیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید