پلوتون تلویزیون گسترش به آمریکای لاتین


ViacomCBS متعلق به AVOD پلت فرم unfurls در 17 LatAm کشور; حرکت به شرح زیر راه اندازی در اروپای غربی در پاییز گذشته

ViacomCBS اعلام کرده است که استقرار آن ad-پشتیبانی از ویدئو بر روی تقاضا خدمات پلوتون تلویزیون در 17 کشور های آمریکای لاتین.

این AVOD خدمات خواهد شد از ویژگی های 12,000 ساعت اسپانیایی-زبان برنامه نویسی است و در حال حاضر در دسترس به طور مستقیم در وب, پورتال, نرم افزار موبایل iOS و آندروید و OTT دستگاه سیستم عامل از جمله تلویزیون اپل و اندروید TV.

کشورهای شامل در راه اندازی آرژانتین, بولیوی, شیلی, کلمبیا, کستاریکا, جمهوری دومینیکن اکوادور و گواتمالا, هندوراس, مکزیک نیکاراگوئه و پاناما و پرو پاراگوئه السالوادور اروگوئه و ونزوئلا است.

برزیل راه اندازی میله میله برای بعد از آن در سال 2020 است.

قبل از ادغام آن با CBS شرکت ویاکام خریداری شده راه اندازی پلوتون تلویزیون در ماه ژانویه 2019 برای $340 میلیون دلار است. در آمریکای شمالی آن را در حال حاضر سیاهی 22 میلیون کاربر فعال. پلت فرم گسترده به غرب اروپا پاییز گذشته.

مرتبط با: ViacomCBS مدیر عامل Bakish می بیند جریان درآمد تا 35-40 ٪ در سال 2020

ViacomCBS به تازگی فاش کرد قصد دارد برای گسترش عمده ای از آن قابلیت جریان در اطراف آن CBS همه دسترسی SVOD پلت فرم. این معلوم نیست که چگونه است که ممکن است تاثیر پلوتون تلویزیون. اما در حال حاضر AVOD خدمات در سطح جهان مستقر شده اند.

“ما راه اندازی شد پلوتون تلویزیون شش سال پیش با یک ماموریت برای سرگرم کردن سیاره و یک چشم انداز برای تبدیل به رهبر جهانی در رایگان جریان های تلویزیونی. در حال حاضر ما در حال برجسته جریان آزاد پلت فرم تلویزیون در امریکا و به سرعت در حال رشد در اروپا گفت:” تام رایان مدیر عامل و بنیانگذار شرکت پلوتون تلویزیون, در بیانیه ای. “امروز نشانه یک قدم بزرگ به جلو در ماموریت ما این است و ما هیجان زده برای ارائه به مردم در سراسر آمریکای لاتین و یکی از بزرگترین بازارهای جهان دسترسی به جریان محبوب تلویزیون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>