پلوتون تلویزیون می شود انجام شده در LG Smart TV مجموعه


می پیوندد LG کانال با 200 رایگان پخش شبکه های

ViacomCBS را پلوتون تلویزیون پخش آنلاين خدمات گفت: آن را به یک توزیع جهانی مقابله با LG Electronics.

توافق را 99 از پلوتون تلویزیون کانال های در دسترس در اواخر این سال از طریق LG کانال تجربه در تلویزیون های هوشمند توسط ال جی ساخته میشود.

شرایط مالی اعلام نشده است.

“ما هیجان زده می شود قادر به پلوتون تلویزیون و رهبری ما در رایگان آگهی های پشتیبانی شده پخش تلویزیون ال جی در صف انتقادی-تحسین تلویزیونهای هوشمند” ایالات ایمپلنت توماس, VP, توزیع, پلوتون تلویزیون. “از طریق این مشارکت ما هیجان زده به فرصت دیگری برای سرعت بخشیدن به ماموریت ما برای سرگرم کردن سیاره با آوردن بی نظیر صف نویسی با مسنجر کشف از طریق LG کانال تجربه به میلیون ها نفر از LG کاربران به صورت رایگان.”

پلوتون تلویزیون است که در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده در سال 2020 ال جی مدل. پلوتون تلویزیون در دسترس خواهد بود در مجموعه های ساخته شده از سال 2016 تا 2019 در پاییز. طرح توسعه برای مناطق دیگر جهان متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت گفت.

ال جی LG کانال های کاربران از 200 کانال به سازمان دیده بان به صورت رایگان.

“در بسیار غیر معمول بار ما در حال زندگی در, مردم در حال تبدیل به سرگرمی در خانه حتی در اعداد بزرگتر از همیشه قبل از اینکه گفت:” مت Durgin مدیر آمریکای شمالی مشارکت در LG Electronics. “با اولین پلوتون تلویزیون در تلویزیون هوشمند ال جی, مشتریان ما در حال حاضر دسترسی به حتی گسترده تر و متنوع فهرستی از جریان محتوا را حفظ خواهد کرد که همه را سرگرم و مشغول در خانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>